alo-easymail - en to sk translation catalogue (395 entries)

en:  free choice for authors
sk: voľná voľba pre autorov

en: %d new subscribers successfully added from blog members
sk: %d nový odberatelia pridaný uspešne z členov blogu

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
sk: <strong>RSS chyba</strong>: %s

en: A list with the latest published posts
sk: Zoznam s poslednými publikovanými príspevkami

en: A subscriber will be deleted if not activated in 5 days.
sk: Záujemca bude vymazaný ak sa neaktivuje do 5 dní.

en: ALO Easymail Newsletter needs attention
sk: ALO Easymail Newsletter potrebuje Vašu pozornosť

en: Action
sk: Krok

en: Actions
sk: Akcia/krok

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Activated
sk: Aktivovaný

en: Activation e-mail
sk: Aktivačný E-mail

en: Activation state updated
sk: Aktivačný status bol aktualizovaný

en: Add
sk: Pridať

en: Add New
sk: Vytvoríť nový

en: Add New Newsletter
sk: Pridať nový Newsletter

en: Add a subscriber
sk: Pridať odberateľa

en: Add to selected lists
sk: Pridať do vybraného zoznamu

en: Add to selected lists and remove from not selected lists
sk: Pridať do vybraných zoznamov a odobrať z nevybraných zoznamov

en: Add to sending queue
sk: Pridať do radu na odoslanie

en: Added on
sk: Pridaný

en: All registered users
sk: Všetci registrovaní užívatelia

en: All subscribers
sk: Všetci odberatelia

en: Allow users to opt in/out of email
sk: Dovoliť použivateľovi zvoliť prihlasovací/odhlasovací e-mail

en: Apply
sk: Použiť

en: Apply 'the_content' filters and shortcodes to newsletter content
sk: Použiť  'the_content' filtre a krátky kód v newsletter

en: Archive the detailed report of recipients
sk: Archivovať podrobný report o príjemcoch

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Ask your provider the cut-off of emails you can send per day. Multiplying the hourly limit by 24 is not the right way to calculate it: very often the resulting number is much higher than the actual cut-off.
sk: Pýtajte sa svojho providera kolko emailov môžete poslať za deň. Vynásobenie hodinového limitu číslom 24 nie je ta správna cesta, častokrát je výsledok oveľa väčší ako je denný dovolený počet

en: Author
sk: Autor

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Back
sk: Späť

en: Batch sending
sk: Dávkové zasielanie

en: Blog registered users
sk: Registrovaný užívatelia blogu

en: Bulk Actions
sk: Hromadná akcia

en: But be careful to use it later on: it subscribes all registered users, including the members that already unsubscribed from the newsletter!
sk: Ale buďte opatrný pri neskoršom použití: priradí k odberu všetkých užívateľov aj tých ktorí sa z odberu už odhlasili

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Change language ascribed to subscribers
sk: Zmeniť jazyk priradený k odberateľovi

en: Cheatin&#8217; uh?
sk: Švindluješ&#8217; že?

en: Check the Error column to modify records that otherwise will not be imported
sk: Skontrolujte kolónku chýb pre úpravu záznamu, inak nebudú importované

en: Check this flag to delete the existing list and save new recipients now
sk: Zaškrtnutím políčka zmažete už existujúci zoznam príjemcov a uložíte nový

en: Choose a language
sk: Zvoľte jazyk

en: Choose a post
sk: Výber príspevok

en: Choose an action
sk: Vyberte krok

en: Choose mailing lists
sk: Vyberte email zoznam

en: Clicks
sk: Klikov

en: Communications
sk: Komunikácia

en: Completed
sk: Hotový

en: Confirm your subscription to %BLOGNAME% Newsletter
sk: Potvrďte svoju žiadosť o zasielanie %BLOGNAME% Noviniek

en: Create list of recipients
sk: Vytvoriť zoznam príjemcov

en: Custom field deleted.
sk: Vlastné pole bolo zmazané.

en: Custom field updated.
sk: Vlastné pole bolo aktualizované.

en: Date of the newsletter.
sk: Dátum Newsletteru

en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: Debug mode is activated
sk: Ladiaci mód je aktívný

en: Debug newsletters
sk: Ladiť Newsletter

en: Default
sk: Predvolené

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete all plugin data on deactivation
sk: Vymazať všetky dáta pri DEAKTIVÁCII

en: Delete list
sk: Vymazať zoznam

en: Delete subscriber
sk: Vymazať žiadateľa

en: Detailed report was archived
sk: Podrobný report bol archivopvaný

en: Disable activation e-mail
sk: Zrušiť aktivačný e-mail

en: Do not show it again
sk: Nezobrazovať znova

en: Do you really want to DELETE these subscribers?
sk: Skutočne chcete ODSTRÁNIŤ týchto užívateľov?

en: Do you really want to DELETE this list?
sk: Skutočne chcete ZMAZAŤ tento zoznam?

en: Do you really want to DELETE this subscriber?
sk: Skutočne chcete ZMAZAŤ tohoto odberateľa?

en: Draft
sk: Koncept

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Newsletter
sk: Editovať Newsletter

en: Edit list
sk: Editácia zoznamu

en: Edit subscription to mailing lists
sk: Upraviť zoznam odberateľov emailov

en: Embed CSS file
sk: Priložiť CSS súbor

en: Error
sk: Chyba

en: Error during activation. Please check the activation link.
sk: Chyba počas aktivácie. Prosim skontrolujte aktivačný odkaz.

en: Error during operation.
sk: Chyba počas operácie.

en: Error during sending: please try again
sk: Chyba počas odosielania: pokúste sa ešte raz.

en: Error during unsubscription.
sk: Chyba počas odregistrácie.

en: Export subscribers
sk: Export odberateľov

en: Filter subscribers according to languages
sk: Filtrovať odberateľov podľa jazyka

en: Filter subscribers according to lists
sk: Filtrovať odberateľov podľa zoznamu

en: Filters to the newsletter text
sk: Filter pre newsletter text

en: First name of registered user.
sk: Meno registrovaného uživateľa

en: For each line you have to specify: e-mail address (mandatory), name (optional), language code (optional). Use semicolon (;) to separate the fields.
sk: Pre každý riadok musíte špecifikovať: e-mail adresa (povinne), meno (voliteľné), jazykový kód (voliteľné). Použite bodkočiarku (;) na oddelenie týchto polí.

en: For more info, visit the FAQ of the site.
sk: Pre viac informácií pozrite FAQ na stránke modulu.

en: For more links you can use the Help button
sk: Pre viac odkazov kliknite na tlačítko Help

en: For registered users the dafault state is activated. For public subscribers the default state is deactivated: it will be activated by clicking on the activation link in the e-mail.
sk: Pre registrovaných uživateľov je základný stav aktivovaný. Pre verejných odberateľov je základný stav deaktivovaný: stav bude zmenený na aktivovaný po kliknutí na aktivačný odkaz v emailu.

en: For subscribers: the name used for registration
sk: Pre žiadateľa: meno použite pre registráciu

en: Found %d records
sk: Nájdený %d záznam

en: General
sk: Všeobecné

en: Hi %NAME%
    to complete your subscription to %BLOGNAME% newsletter you need to click on the following link (or paste it in the address bar of your browser):
sk: Dobrý deň %NAME%
    k dokončeniu žiadosti na %BLOGNAME% o zasielanie noviniek, je potrebné kliknúť na nasledujúci odkaz (alebo vložte odkaz do svojho prehliadača):

en: If filled in it will appear at the bottom of widget/page. Useful to show/link more info about privacy
sk: Ak je vyplnené zobrazí sa v dolnej časti widgetu/stránky. Užitočné k zobrazeniu/odkázaniu na viac informácii o súkromi

en: If filled in it will appear at the top of widget/page. Useful to invite to subscribe
sk: Ak je vyplnené zobrazí sa v hornej časti widgetu/stránky. Užitočné pre uvítanie odberateľa

en: If in doubt, just choose a number definitely lower than the cut-off: you'll have more chances to have your mail delivered, and less chances to end up in a blacklist...
sk: Pri pochybnostiach vyberte čislo menšie ako dovolený počet: budete mať väčšiu pravdepodobnosť doručenia emailov a menej ich skonči v spamovom koši

en: If it fails again you can contact the administrator
sk: Ak sa znova nepodarilo, môžete kontaktovať administrátora

en: If no, newsletters are not available online
sk: Ak nie, newsletter nie je dostupný online

en: If the standard and cool method does not work for you, you can try another option
sk: Ak štandartná a výborná metóda nefunguje, môžte skúsiť iné nastavenie

en: If yes, a new subscriber is automatically activated without confirmation e-mail
sk: Ak ano, nový odberateľ je aktivovaný automaticky, bez potvrdzujucého emailu

en: If yes, newsletters automatically are published into your blog so they can be read online
sk: Ak áno, newsletter je publikovaný automaticky v blogu a je čitateľný online

en: If yes, the plugin loads the CSS styles from a file in its directory
sk: Ak áno, modul načíta CSS štýl zo súboru v jeho zložke

en: If yes, the subscription page appears in menu or widget that list all blog pages
sk: Ak áno, prihlasovacia stránka k odberu sa zobrazí v menu alebo widgetu zobrazujúcom všetky stránky blogu

en: If you are not using a multilanguage site ignore this piece of information
sk: Ak nepoužívate viac jazykovú stránku tieto informácie neberte do úvahy

en: If you choose a debug mode the newsletters won&#39;t be sent to the selected recipients
sk: Ak zvolíte ladiaci/debug mód potom newsletter nebude odoslaný vybraným príjemcom

en: If you did not ask for this subscription ignore this message.
sk: Ak ste si nevyžiadali zasielanie ignorujte túto správu.

en: If you like here you can list the languages available
sk: Tu môžete uviesť zoznam dostupných jazykov

en: If you need these data make sure you do a database backup before plugin deactivation
sk: Ak potrebujete tieto údaje (dáta) vytvorte zálohu databáze pred deaktivaciou

en: If you use this plugin consider the idea of donating and supporting its development
sk: Ak používate tento doplnok zvážte možnosť poslania príspevku autorovi a pomôžte tak jeho vývoju. Slovenský preklad Ludy  www.konstelacie.com

en: Image gallery of newsletter
sk: Galeria obrázkov Newsletteru

en: Import from WP members
sk: Import z WP členov

en: Import from WP registered users
sk: Importovať z WP registrovaných členov

en: Import from uploaded CSV file
sk: Import z nahraného CSV súboru

en: Import/export subscribers
sk: Import/export odberateľov

en: Important advice to calculate the best limit
sk: Dôležitá rada pre kalkuláciu najlepšieho limitu

en: Inputs are incompled or wrong. Please check and try again.
sk: Priradenie je nekompletné alebo zlyhalo. Prosím skontrolujte a skúste znova.

en: Interval between emails in a single batch, in milliseconds
sk: Interval medzi emailami v dávke v milisekundách

en: Invite to join mailing lists
sk: Pozvaťdo zonamu emailov

en: It is useful if your provider allows a maximum number of emails that can be sent per second or minute
sk: Je to užitočné ak Váš provider dovolí maximálny počet emailov možných poslať za sekundu alebo minútu

en: It reduces the data in database tables and make the plugin queries and actions faster
sk: Redukuje dáta v databázovej tabuľke a zrýchľuje činnosť modulu

en: Join date
sk: Dátum prihlasenia

en: Language
sk: Jazyk

en: Language codes
sk: Kód jazyka

en: Languages
sk: Jazyky

en: Latest posts
sk: Posledné príspevky

en: Leave blank to use default text
sk: Ak nevyplnené použije sa prednastavené

en: List name
sk: Názov zoznamu

en: List of two-letter language codes separated by commas
sk: Zoznam 2 pismenových jazykových kódov oddelených čiarkou (,)

en: Mailing Lists
sk: Zoznam

en: Main body
sk: Telo

en: Maximum number of emails that can be sent in a 24-hr period
sk: Max. počet emailov odoslaných za 24 h.

en: Maximum number of emails that can be sent per batch
sk: Max. počet emailov odoslaných v dávke

en: Maybe you would like to import subscribers from your blog registered members or an external archive (using CSV). Click the &#39;%s&#39; button
sk: Možno chcete importovať odberateľov z členov Vášho blogu alebo z archívu (CSV súbor) Kliknite &#39;%s&#39; tlačítko

en: Method of creation of the recipient list
sk: Metóda k vytvoreniu zoznamu odberateľov

en: Name
sk: Meno

en: Name and surname of registered user.
sk: Meno a priezvisko registrovaného uživateľa

en: New Newsletter
sk: Nový Newsletter

en: New list
sk: Nový zoznam

en: New subscriber added
sk: Nový odberateľ pridaný

en: Newsletter draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Newsletter</a>
sk: Koncept Newsletter aktualizovaný. <a target="_blank" href="%s">Náhľad Newsletter</a>

en: Newsletter published. <a href="%s">View Newsletter</a>
sk: Newsletter bol publikovaný. <a href="%s">Zobraziť Newsletter</a>

en: Newsletter report
sk: Hlásenia Newsletteru

en: Newsletter restored to revision from %s
sk: Newsletter bol obnovený revíziou z:  %s

en: Newsletter saved.
sk: Newsletter bol uložený.

en: Newsletter scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Newsletter</a>
sk: Newsletter naplánovaný na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Náhľad Newsletter</a>

en: Newsletter status
sk: Stav Newsletteru

en: Newsletter submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Newsletter</a>
sk: Newsletter bol odoslaný. <a target="_blank" href="%s">Náhľad Newsletter</a>

en: Newsletter subscribers
sk: Newsletter odberatelia

en: Newsletter subscribers creation
sk: Vytvorenie odberateľov Newsletteru

en: Newsletter successfully sent to recipients
sk: Newsletter úspešne odoslaný prijemcom

en: Newsletter tags
sk: Newsletter značky

en: Newsletter updated.
sk: Newsletter úspešne aktualizovaný.

en: Newsletter updated. <a href="%s">View Newsletter</a>
sk: Newsletter bol aktualizovaný. <a href="%s">Zobraziť Newsletter</a>

en: Newsletters scheduled for sending
sk: Newsletter naplánovaný na odoslanie

en: No
sk: Nie

en: No Newsletters found
sk: Žiadne Newsletters sa nenašli.

en: No Newsletters found in Trash
sk: V koši neboli nájdené žiadne newsletters.

en: No action selected
sk: Nie je vybraný krok/akcia

en: No language
sk: žiadny jazyk

en: No language available
sk: Jazyk nedostupný

en: No language option selected
sk: Nie je vybraný jazyk

en: No list selected
sk: Nie je vybraný zoznam

en: No multilanguage plugin is enabled, so you will only see texts in the main language of the site
sk: Nie je zvolený viacjazykový doplnok. Text bude zobrazený iba v hlavnom jazyku stránky

en: No recipients selected yet
sk:  Príjemcovia nie sú vybraní.

en: No subscriber selected
sk: Nie sú vybraní odberatelia

en: No subscribers
sk: Žiadní odberatelia

en: No subscribers added from blog members
sk: Nepridaný odberateľ z členov blogu

en: No, please do not email me
sk: Nie, nechcem novinky

en: Not deleted
sk: Nevymazaný

en: Not specified / others
sk: Nešpecifikovaný / iní

en: Not updated
sk: Nie je aktualizované

en: Not valid CSV file uploaded
sk: Nahraný neplatný CSV súbor

en: Number of last posts to display
sk: Zobrazenie počtu posledných príspevkov

en: Number of recent posts to show in the dropdown list of the newsletter sending form
sk: Zobrazenie počtu posledných príspevkov v tabuľke zoznamu vo formulári pre odoslanie newsletteru

en: On plugin deactivation, all plugin options, preferences and database tables (including all newsletters and subscribers data) will be definitely deleted
sk: Pri deaktivácii doplnku všetky nastavenia a databáza (vrátane všetkých newsletterov a dát odberateľov) budú nenávratne vymazané

en: On sending queue
sk: V rade na odoslanie

en: Optin message
sk: Správa po prihláseniu

en: Options
sk: Nastavenia

en: Optout message
sk: Správa po odhláseniu

en: Order
sk: Poradie

en: Order by activation state
sk: Zoradiť podľa stavu aktivacie

en: Order by e-mail
sk: Zoradiť podľa e-mailu

en: Order by join date
sk: Zoradiť podľa dátumu prihlasenia k odberu.

en: Order by language
sk: Zoradiť podľa jazyka:

en: Other sections can be modified only by administrators
sk: Ďalšie sekcie možu byť menené iba administrátorom

en: Otherwise, you can create the list directly when the newsletter is saved, without use of ajax
sk: Alebo môžete vytvoriť zoznam priamo, keď newsletter bude uložený bez použitia ajax

en: Parent Newsletter
sk: Nadradený Newsletter

en: Paused
sk: Pozastavené

en: Pending
sk: Čaká

en: Pending Review
sk: Čaká na kontrolu

en: Per page
sk: Na stranu

en: Permissions
sk: Povolenia

en: Placeholders
sk: Symboly

en: Please visit the plugin site for more info and feedback
sk: Pre viac informácií a spätnú väzbu navštívte stránku modulu

en: Policy claim
sk: Vyhlásenie

en: Post Thumbnail
sk: Náhľad

en: Post Thumbnail of newsletter
sk: Náhľad prispevku Newsletteru

en: Post tags
sk: Zasielane tagy

en: Progress
sk: Riešenie

en: Publish newsletters online
sk: Online čitanie Newsletteru

en: Quick edit
sk: Rýchla úprava

en: Read newsletter online
sk: Online čitanie Newsletteru

en: Recipients
sk: Odberatelia

en: Recipients successfully added
sk: Príjemca pridaný úspešne

en: Recommended plugins, fully compatible with EasyMail, for a complete multilingual functionality
sk: Doporučený doplnok, plne kompatibilný s EasyMail, pre úplnú viac jazykovú funkčnosť

en: Remove from selected lists
sk: Odstrániť z vybraného zoznamu

en: Report
sk: Hlásenie

en: Required
sk: Vyžadované

en: Resources about EasyMail Newsletter
sk: Informacie o EasyMail Newsletter

en: Sample:
sk: Príklad:

en: Save
sk: Uložiť

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Scheduled by
sk: Naplánovaný

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Newsletters
sk: Hľadať Newsletters

en: Select a mailing list
sk: Vyberte zoznam

en: Select how many posts
sk: Zvoľte počet príspevkov

en: Select the image size
sk: Zvoľte rozmery obrázku

en: Selected recipients
sk: Vybraní príjemcovia

en: Selected subscribers
sk: Vybraný odberatelia

en: Send
sk: Odoslať

en: Send newsletter
sk: Poslať newsletter

en: Send now
sk: Odoslať teraz

en: Sender's email address
sk: Odosielateľova emailová adresa

en: Sender's name
sk: Meno odosielateľa

en: Sendings done
sk: Odoslanie ukončené.

en: Sendings failed
sk: Odoslanie zlyhalo

en: Sendings succesful
sk: Odoslanie bolo úspešné

en: Sent
sk: Odoslané

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Show all
sk: Zobraz všetko

en: Show credit banners in back-end
sk: Zobraziť baner o prispení na pozadí

en: Show subscription page
sk: Zobraziť stránku na prihlásenie k odberu

en: Site Title
sk: Názov stránky

en: Site tags
sk: Značky stránky

en: Some parameters are already setted up in %s, so the values below could be ignored
sk: Niektoré parametre sú už nastavené v  %s, takže hodnoty nižšie možu byť ignorované

en: Some records have not been imported
sk: Niektoré záznamy neboli importované.

en: Start
sk: Spustiť

en: Subject
sk: Predmet

en: Subscribe
sk: Registrovať

en: Subscriber
sk: Odberateľ

en: Subscriber deleted
sk: Odberateľ bol vymazaný

en: Subscriber has been added to selected mailing lists
sk: Odberateľ bol pridaný do vybraného zoznamu

en: Subscriber tags
sk: Žiadateľová značka

en: Subscribers
sk: Odberatelia

en: Subscribers activated
sk: Odberatelia sú aktivovaní

en: Subscribers deactivated
sk: Odberatelia sú deaktivovaní

en: Subscribers deleted
sk: Odberateľ bol vymazaný

en: Subscription page
sk: Stránka na prihlásenie k odberu

en: Subscription successful. You will receive an e-mail with a link. You have to click on the link to activate your subscription.
sk: Úspešne ste sa prihlásili na zasielanie. Bude Vám zaslaný e-mail s odkazom. Musíte kliknúť na odkaz, aby ste aktivovali zasielanie.

en: Subtract from this cut-off the number of emails you want to send from your blog (e.g. registration procedures, activation and unsubscribing of EasyMail, notices from other plugins etc.).
sk: Odčítajte od čísla dovoleného počtu počet emailov, ktoré chcete odoslať z Vášho blogu (napr.registračná procedúra, aktivačné a deaktivačné emaily z EasyMail, správy z iných doplnkov a pod.)

en: Successfully import: %d records out of %d total
sk: Importované úspešne:%d records out of %d celkom

en: Successfully updated
sk: Úspešne aktualizované

en: Test mode (no importation, show records on screen)
sk: Testovací mód (neimportuje, zobrazuje záznam na obrazovke)

en: Text and URL to the online version.
sk: Text a URL pre online verziu.

en: Text and URL to unsubscribe.
sk: Text a URL pre odhlasenie

en: Texts
sk: Text

en: Thank you
sk: Ďakujem

en: The authorised roles are the same with the %s capability
sk: Autorizované funkcie sú rovnaké s %s možnosťami

en: The creation of the recipients list has already started
sk: Vytvorenie zoznamu prijemcov už začalo.

en: The e-email address is not correct
sk: E-mailová adresa nie je správna

en: The excerpt (if any) of the post.
sk: Výnimka (ak nejaká) zo zaslania.

en: The higher this value, the lower the number of emails sent for each batch
sk: Čím výššie číslo, tým menej emailov sa odošle v každej dávke.

en: The image gallery of the post
sk: Galeria obrázkov príspevku

en: The link to the site
sk: Odkaz na stránku

en: The link to the title of the selected post.
sk: Odkaz na titulok vybraného príspevku.

en: The lowest role can manage newsletters
sk: Najnižšie oprávnenie pre úpravu newsletter

en: The lowest role can manage options
sk: Najnižšie oprávnenie pre úpravu nastavenia

en: The lowest role can manage subscribers
sk: Najnižšie oprávnenie pre úpravu odberateľov

en: The lowest role can send newsletters
sk: Najnižšie oprávnenie pre odosielanie newsletter

en: The main content of the post.
sk: Hlavná časť zaslania.

en: The name field is empty
sk: Kolónka meno je prázdna

en: The number includes all clicks by all recipients
sk: Číslo zobrazuje všetky kliky od všetkých príjemcov

en: The number includes max a view per recipient
sk: Číslo zobrazuje max. zobrazení u prijmateľa

en: The plugin database tables have not properly installed
sk: Databáza modulu nebola správne nainštalovaná

en: The plugin looks for the subscriber&#39;s language in the browser setting and sends the e-mail accordingly
sk: Doplnok posiela email v jazyku, ktorý je nastavený v prehliadači odberateľa.

en: The plugin tries to count how many recipients open the newsletter
sk: Modul sa pokusí zrátať koľko príjemcov otvorí newsletter

en: The required newsletter does not exist
sk: Požadovaný newsletter neexistuje

en: The required newsletter seems to already have a list
sk: Požadovaný Newsletter pravdepodobne už má zoznam

en: The user with this capability can manage newsletters of all users (view the report, delete)
sk: Užívateľ s týmto oprávnením môže upravovať newsletter pre všetkých užívateľov (zobraziť report, vymazať)

en: The user with this capability can manage own newsletters (view the report, delete)
sk: Užívateľ s týmto oprávnením môže upravovať vlastný newsletter (zobraziť report, vymazať)

en: The user with this capability can manage subscribers (add, delete, assign to mailing lists...)
sk: Užívateľ s týmto oprávnením môže upravovať odberateľov (pridať, vymazať, prideliť do mailového zoznamu...)

en: The user with this capability can set up these setting sections
sk: Užívateľ s týmto oprávnením môže upravovať tieto sekcie

en: The username of registered users. It is blank for public subscribers.
sk: Uživateľské meno registrovaných uživateĺov. Je prázdne pre verejných odberateľov.

en: Themes
sk: Témy

en: There are %d subscribers: %d activated, %d not activated
sk: Je %d odberateľov: %d aktivovaných, %d neaktivovaných

en: There are no available lists
sk: Žiadné zoznamy nie sú dostupné

en: There are no newsletters in queue
sk: Žiadné Newsletters nečakajú na odoslanie

en: There are no posts
sk: Ešte nie je žiadny príspevok.

en: There is already a subscriber with this e-email address
sk: Užívateľ s touto e-mail adresou už existuje.

en: This action cannot be undone
sk: Táto akcia je nevratná

en: This action deletes the detailed info about recipients (see below) and keeps only the summary (see above)
sk: Tento krok zmaže podrobné informácie o príjmateľoch (pozri dole) a ponechá iba výsledok (pozri hore)

en: This feature is useful if you have just installed the plugin and you would like to automatically subscribe existing users.
sk: Toto je užitočné ak ste práve inštalovali doplnok a chcete pridať k odberu už existujúcich užívateľov automaticky.

en: This newsletter is available only in html
sk: Tento newsletter je dostupný iba v html

en: This newsletter was already sent
sk: Tento newsletter už bol odoslaný

en: This should be the page that includes the [ALO-EASYMAIL-PAGE] shortcode. By default, this page is titled &#39;Newsletter&#39;
sk: Toto by mala byť stránka ktorá obsahuje skrátený kód [ALO-EASYMAIL-PAGE]. Prednastavene sa nazýva &#39;Newsletter&#39;

en: This tag now does not work because the online publication of newsletters is disabled
sk: Táto značka nie je aktívna pretože online publikovanie newsletter je neaktívne

en: This tag works also in the <strong>subject</strong>
sk: Táto značka funguje tiež v <strong>predmet</strong>

en: Tip: copy &#39;alo-easymail-themes&#39; folder to your theme directory and edit your themes there. Useful to prevent the loss of themes when you upgrade the plugin
sk: Tip:skopírujte &#39;alo-easymail-themes&#39; súbor do zložky Vašej témy a upravte tému tam. Užitočné pre zabránenie stráty tém pri aktualizácii doplnku, ale nie témy.

en: Tip: copy &#39;alo-easymail.css&#39; to your theme directory and edit it there. Useful to prevent the loss of styles when you upgrade the plugin
sk: Tip: okopírujte súbor &#39;alo-easymail.css&#39; do Vašej zložky tém a upravte ho. Zabránite tak stráte vzhľadu pri aktualizácii doplnku.

en: Tips if you have problems: you can try changing the file extension from .csv to .txt; use double quotes to delimit each field (&quot;email_address1@domain.ltd&quot;;&quot;name1 surname1&quot;)
sk: Tip ak máte problem: môžete skúsiť zmeniť koncovku súboru z .csv na .txt; použite dvojité úvodzovky pre určenie každého poľa (&quot;email_address1@domain.ltd&quot;;&quot;name1 surname1&quot;)

en: Title
sk: Titulok

en: Title of the newsletter.
sk: Titulok Newsletteru

en: To modify your subscription to mailing lists use this form
sk: Na zmenu Vašej registrácie v zozname použite tento formulár

en: To read the newsletter online you can visit this link:
sk: Pre online čítanie noviniek navštivte túto stránku:

en: To unsubscribe the newsletter for good click this button
sk: Pre zrušenie zasielania stlačte toto tlačítko

en: Top claim
sk: Prehlásenie

en: Total recipients
sk: Príjemcov celkom

en: Try again.
sk: Skúste znova.

en: URL to the online version.
sk: URL na online verziu.

en: URL to the site.
sk: URL na stránku

en: URL to unsubscribe.
sk: URL k odhláseniu

en: Unique views
sk: Jedinečné zobrazenia

en: Unsubscribe me
sk: Zrušte moju registráciu

en: Unsubscription disclaimer
sk: Text odregistrácie

en: Update
sk: Uloženie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Updates from plugin developer
sk: Aktualizácia od tvorcu doplnku

en: Updating...
sk: Ukladanie...

en: Upload CSV file
sk: nahrať CSV súbor

en: Use themes
sk: Dostupné témy

en: Username
sk: Uživateľské meno

en: Users
sk: Užívatelia

en: Usually you do not have to modify this value
sk: Zvyčajne nemusíte meniť tieto hodnoty

en: View
sk: Zobrazenie

en: View Newsletter
sk: Zobraziť Newsletter

en: View user profile
sk: Zobraziť uživateľský profil

en: Viewed
sk: Zobrazené

en: Warning: do not close or reload the browser window during process
sk: Upozornenie: nezatvárajte alebo znovu načitavajte prehliadač/browser počas procesu

en: Warning: this email address has already been subscribed
sk: Pozor: na tento e-mail už je zasielanie aktívne.

en: Warning: this email address has already been subscribed, but not activated. We are now sending another activation email
sk: Pozor: na uvedenú e-mailovú adresu už bola zaslaná žiadosť o zasielanie noviniek.Prihlásenie nie je zatiaľ aktívne.Teraz Vám pošleme ďalší aktivačný mail.

en: Widget/Page Texts
sk: Widget/Stránka Text

en: Yes
sk: Ano

en: Yes, I understand
sk: Ano, rozumiem

en: Yes, I would like to receive the Newsletter
sk: Áno, chcem zasielať novinky

en: You are free to hide the credits, but in that case it's a common practice to make a small donatation via Paypal to the plugin author
sk: Môžete skryť banner, ale v takom prípade je zvykom poslať autorovi doplnku malý dar cez Paypal.

en: You can add the recipients to the sending queue (best choice) or send them the newsletter immediately (suggested only if few recipients)
sk: Možete pridať prijemcov do rady na odoslanie (najlepšia možnosť) alebo odoslať newsletter ihneď (doporučené iba ak je niekoľko príjemcov)

en: You can also sign up for specific lists
sk: Tiež sa môžete zaregistrovať na zvláštny zoznam

en: You can customise this text in settings
sk: Môžete upraviť tento text v nastaveniach

en: You can export newsletter subscribers: the plugin shows them on screen so you can copy and paste them into a text file or into any application
sk: Možte exportovať newslwtter odberateľov: doplnok ich zobrazí na obrazovke, skopirujte ich a vložte do textoveho súboru alebo inej aplikácie

en: You can import new subscribers from WordPress registered users. Each member will be subscribed to the newsletter.
sk: Môžete importovať odberateľov z WordPress registrovaných užívateľov. Každý člen sa stane odberateľom Newsletteru.

en: You can import new subscribers from a CSV file.
sk: Môžete importovať noých odberateľov z CSV súboru.

en: You can list only languages available in the blog
sk: Môžete zobraziťť iba jazyky dostupné v blogu

en: You can load only javascript of the plugin, useful to prevent conflicts with javascripts of other plugins
sk: Môžete načítať iba javaskript doplnku, užitočné k vylúčeniu konfliktov s javaskriptami iných doplnkov

en: You can send the newsletter as test to
sk: Možete poslať newsletter ako test

en: You can setup mailing lists. For each you have to specify the name, the order (the lowest appear at top) and the availability
sk: Môžete nastaviť zoznam mailov. Pre každý môžete určiť meno, poradie (najnižší sa zobrazí hore) a prístupnosť

en: You can try an alternative javascript library
sk: Môžete vyskúšať aleternatívne java skripty

en: You can use the following tags
sk: Môžete použiť nasledujúce značky

en: You have received this message because you subscribed to our newsletter. If you want to unsubscribe:
sk: Táto správa Vám bola zaslaná, pretože ste sa prihlasili na zasielanie noviniek. Ak sa chcete odhlásiť:

en: You have to prepare the list of recipients to send the newsletter to
sk: Musíte vytvoriť zoznam príjemcov pre zasielanie newsletter

en: Your subscription to mailing lists successfully updated
sk: Vaše pridanie do zoznamu bolo úspešne aktualizované

en: Your subscription was successfully activated. You will receive the next newsletter. Thank you.
sk: Vaša registrácia bola úspešne aktivovaná. Následujúce novinky Vám budú zaslané. Ďakujeme.

en: Your subscription was successfully deleted. Bye bye.
sk: Vaša registrácia bola úspešne zrušená. Pekný deň.

en: admin side only
sk: na stránke iba pre administrátora

en: all messages will be recorded into a log file
sk: všetky správy budú zaznamenané do log súboru

en: all messages will be sent to the newsletter author
sk: všetky správy budú odoslané autorovi newsletteru

en: archived
sk: archivované

en: but always use
sk: ale vždy použite

en: called %s and saved in %s
sk: volané %s a uložené v %s

en: close
sk: zatvoriť

en: continue
sk: pokračovať

en: continue the sending
sk: pokračovať v odosielaní

en: creation when newsletter is saved
sk: vytvorenie ak je newsletter ulozený

en: empty
sk: prázdny

en: entire site
sk: pre celu stránku

en: hidden
sk: schovaný

en: ignore not selected lists
sk: ignorovať nevybrané zoznamy

en: iso 639-1 codes
sk: iso 639-1 kód

en: loading only javascript of the plugin
sk: načíta iba javaskript doplnku

en: mandatory
sk: povinné

en: no
sk: nie

en: no ajax
sk: nie ajax

en: no translation for this language, yet
sk: doteraz do tohoto jazyku nepreložené

en: now sending
sk: práve odosielaný

en: open in a new window
sk: otvoriť v novom okne

en: pause
sk: pozastaviť

en: pause the sending
sk: pozastaviť odosielanie

en: put all emails into a log file
sk: zaznamenať všetky emaily do log,súboru

en: refresh
sk: obnoviť

en: send all emails to the author
sk: odoslať všetky emaily autorovi

en: sending...
sk: odosielanie...

en: the blog name
sk: názov blogu

en: the list can be shown only here in settings and nowhere in the site
sk: zoznam môže byť zobrazený iba tu v nastaveniach a nikde inde

en: the list is available in the whole site, so subscribers can see it
sk: zoznam je prístupný na stránke, odberatelia ho môžu vidieť

en: the list is available only for administratrion use (settings, sending page, subscribers), so subscribers cannot see it
sk: zoznam je prístupný iba pre administráciu (nastavenia, stránka pre odosielanie, odberatelia) odberatelia ho nemožu vidieť

en: the log file is accessible on your server and contains personal information so you have to delete it as soon as possible!
sk: log súbor je umiestnený na Vašom serveri a obsahuje osobné informácie, takže ho musíte vymazať čo najskôr!

en: the newsletter web url
sk: newsletter web URL

en: the subscriber name
sk: meno odberateľa

en: the url that the new subscriber must click/visit to confirm the subscription
sk: URL na ktoré musí nový odberateľ kliknúť/navštíviť pre potvrdenie odberu

en: the url that the new subscriber must click/visit to unsubscribe the newsletter
sk: URL na ktoré musí odberateľ kliknúť/navštíviť pre zrušenie odberu

en: this is the quickest and safest mode, but it could not work if case of several thousands of recipients
sk: toto je najrýchlejší a najbezpečnejší mód, ale nemusí pracovať v prípade niekoľkých tisícov príjemcov

en: try using a different browser
sk: skuste použiť iný prehliadač

en: visit this link
sk: navštívte túto stránku

en: without formatting
sk: bez formatovania

en: yes
sk: áno

en: you can set it up in settings
sk: nastaviteľné v Nastaveniach

en: you can set them up in Settings &gt; Newsletter
sk: nastaviteľné v Nastaveniach &gt; Newsletter

en: you can try to deactivate and activate the plugin
sk: môžete skúsiť deaktivovať a znova aktivovať modul
