alo-easymail - en to cs translation catalogue (380 entries)

en:  free choice for authors
cs: volná volba pro autory

en: %d new subscribers successfully added from blog members
cs: %d nových odběratelů úspěšně přidáno z členů blogu

en: A list with the latest published posts
cs: Seznam s posledními publikovanými přispěvky

en: A subscriber will be deleted if not activated in 5 days.
cs: Odběratel bude smazát, pokud si neaktivuje odběr do 5 dnů

en: ALO Easymail Newsletter needs attention
cs: ALO Easymail Newsletter vyžaduje Vaší pozornost

en: Action
cs: Akce

en: Actions
cs: Akce

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Activated
cs: Aktivován

en: Activation e-mail
cs: Aktivační email

en: Activation state updated
cs: Aktivační status aktualizován

en: Add
cs: Přidat

en: Add New
cs: Přidat nový

en: Add New Newsletter
cs: Přidat nový Newsletter

en: Add a subscriber
cs: Přidat odběratele

en: Add to selected lists
cs: Přidat do vybraných seznamů

en: Add to selected lists and remove from not selected lists
cs: Přidat do vybraných seznamů a smazat z nevybraných seznamů

en: Add to sending queue
cs: Přidat do fronty odesílání

en: Added on
cs: Přidáno

en: All registered users
cs: Všichni registrovaní uživatelé

en: All subscribers
cs: Všichni odběratelé

en: Allow users to opt in/out of email
cs: Povolit uživatelům přihlášení/odhlášení z emailu

en: Apply
cs: Použít

en: Apply 'the_content' filters and shortcodes to newsletter content
cs: Použít 'the_content' filtry a zkráceniny kódu pro obsah newsletteru

en: Ask your provider the cut-off of emails you can send per day. Multiplying the hourly limit by 24 is not the right way to calculate it: very often the resulting number is much higher than the actual cut-off.
cs: Zeptejte se svého pokskytovatele, kolik emailů můžete poslat za jeden den. Násobit hodinový limit 24 není ta správna cesta k vypočtení nejlepší hodnoty, můžete se dostat k číslu mnohem většímu než je Váš dovolený počet.

en: Author
cs: Autor

en: Availability
cs: Dostupnost

en: Back
cs: Zpět

en: Batch sending
cs: Dávkové odesílání

en: Blog registered users
cs: Registrovaní uživatelé blogu

en: Bulk Actions
cs: Hromadné akce

en: But be careful to use it later on: it subscribes all registered users, including the members that already unsubscribed from the newsletter!
cs: Budte opatrní s použítím této funkce: přihlásí k odběru všechny registrované uživatele, včetně těch, kteří se již odhlásili z odběru novinek newsletteru!

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Change language ascribed to subscribers
cs: Zvolte jazyk připsaný odběratelům

en: Cheatin&#8217; uh?
cs: Podvádíš&#8217; hm?

en: Check the Error column to modify records that otherwise will not be imported
cs: Zkontrolujte kolonku s chybou pro úpravu záznamu, které jinak nemusí být importovány

en: Check this flag to delete the existing list and save new recipients now
cs: Zaškrtněte toto políčko pro smazání existujícího seznamu příjemců a uložení nového

en: Choose a language
cs: Zvolte jazyk

en: Choose a post
cs: Vyberte příspěvek

en: Choose an action
cs: Zvolte akci

en: Choose mailing lists
cs: Zvolte seznam emailů

en: Clicks
cs: Kliky

en: Communications
cs: Komunikace

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Confirm your subscription to %BLOGNAME% Newsletter
cs: Potvrďte odběr novinek z %BLOGNAME%

en: Create list of recipients
cs: Vytvořit seznam příjemců

en: Custom field deleted.
cs: Vlastní pole smazáno.

en: Custom field updated.
cs: Vlastní pole aktualizováno.

en: Date of the newsletter.
cs: Datum newsletteru

en: Deactivate
cs: Deaktivovat

en: Debug mode is activated
cs: Debug mód je aktivní

en: Debug newsletters
cs: Debug newsletterů

en: Default
cs: Standardní

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete all plugin data on deactivation
cs: Smazat všechna data pluginu při deaktivaci

en: Delete list
cs: Smazat list

en: Delete subscriber
cs: Smazat odběratele

en: Disable activation e-mail
cs: Vypnout aktivační email

en: Do not show it again
cs: Toto znovu nezobrazovat.

en: Do you really want to DELETE these subscribers?
cs: Opravdu chcete SMAZAT tyto odběratele?

en: Do you really want to DELETE this list?
cs: Opravdu chcete SMAZAT tento seznam?

en: Do you really want to DELETE this subscriber?
cs: Opravdu chcete SMAZAT tohoto odběratele?

en: Draft
cs: Náhled

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Newsletter
cs: Upravit Newsletter

en: Edit list
cs: Upravit seznam

en: Edit subscription to mailing lists
cs: Upravte seznam odberu emailů

en: Embed CSS file
cs: Přiložit CSS soubor

en: Error
cs: Chyba

en: Error during activation. Please check the activation link.
cs: Chyba v průběhu aktivace. Prosím zkontrolujte aktivační odkaz.

en: Error during operation.
cs: Chyba v průběhu operace

en: Error during sending: please try again
cs: Chyba při odesílání: prosím, zkuste to znovu

en: Error during unsubscription.
cs: Chyba během odhlašování.

en: Export
cs: Exportovat

en: Export subscribers
cs: Exportovat odběratele

en: Filter subscribers according to languages
cs: FIltrovat odběratele podle jazyka

en: Filter subscribers according to lists
cs: Filtrovat odběratele podle seznamu

en: Filters to the newsletter text
cs: Filtry pro text newsletteru

en: First name of registered user.
cs: Jméno registrovaného uživatele.

en: For each line you have to specify: e-mail address (mandatory), name (optional), language code (optional). Use semicolon (;) to separate the fields.
cs: Pro každého musíte vyplnit: emailovou adresu (nutná), jméno (volitelné) a kód jazyka (volitelný). Použijte středník (;) pro oddělení polí.

en: For more info, visit the FAQ of the site.
cs: Pro více informací, nahlédněte do FAQ sekce na stránce pluginu.

en: For more links you can use the Help button
cs: Pro více odkazů můžete kliknout na tlačítko Nápověda

en: For registered users the dafault state is activated. For public subscribers the default state is deactivated: it will be activated by clicking on the activation link in the e-mail.
cs: Pro registrované uživatele je defaultní stav aktivován. Pro veřejné odběřatele je defaultní stav deaktivován: stav bude změněn na aktivován po kliknutí na aktivační odkaz v emailu.

en: For subscribers: the name used for registration
cs: Pro odběratele: jméno použito pro registraci

en: Found %d records
cs: Nalezeno %d záznamů

en: General
cs: Obecný

en: Hi %NAME%
    to complete your subscription to %BLOGNAME% newsletter you need to click on the following link (or paste it in the address bar of your browser):
cs: Ahoj %NAME%
    pro dokončení přihlášení k odběru novinek z %BLOGNAME% klikněte na tento odkaz:

en: If filled in it will appear at the bottom of widget/page. Useful to show/link more info about privacy
cs: Pokud je toto políčko vyplněno, hodnota se zobrazí ve spodu widgetu/stránky. Užitečné pro odkázání na více informací

en: If filled in it will appear at the top of widget/page. Useful to invite to subscribe
cs: Pokud je toto políčko vyplněno, hodnota se zobrazí na vrchu widgetu/stránky. Užitečné pro pozvání k odběru

en: If in doubt, just choose a number definitely lower than the cut-off: you'll have more chances to have your mail delivered, and less chances to end up in a blacklist...
cs: Pokud váháte, zvolte číslo nižší než přerušení - budete mít větší šanci svůj email doručit a menší šanci, že skončíte ve spamovém koši

en: If it fails again you can contact the administrator
cs: Pokud oprace znovu selže, můžete kontaktovat administrátora

en: If the standard and cool method does not work for you, you can try another option
cs: Pokud Vám nefunguje standardní metoda, můžete zkusit jinou možnost

en: If yes, a new subscriber is automatically activated without confirmation e-mail
cs: Pokud je zaškrtnuto, nový odběratel je automaticky aktivován bez potvrzujícího emailu

en: If yes, the plugin loads the CSS styles from a file in its directory
cs: Pokud je zaškrtnuto, doplněk nahraje CSS styl ze souboru v jeho složce

en: If yes, the subscription page appears in menu or widget that list all blog pages
cs: Pokud je zaškrtnuto, prihlašovací stránka k odběru se zobrazí v menu nebo widgetu který se zobrazuje všechny stránky blogu

en: If you are not using a multilanguage site ignore this piece of information
cs: Pokud nepoužíváte vícejazykovou mutaci stránky, ignorujte tuto informaci

en: If you choose a debug mode the newsletters won&#39;t be sent to the selected recipients
cs: Pokud zapnete debugovací mód, newslettery nebudou odeslány vybraným příjemcům

en: If you did not ask for this subscription ignore this message.
cs: Pokud jste nežádal o zasílání novinek, ignorujte tuto zprávu.

en: If you like here you can list the languages available
cs: Pokud chcete, můžete zde vypsat dostupné jazyky

en: If you need these data make sure you do a database backup before plugin deactivation
cs: Pokud tato data potřebujete, ujistěte se, že jste provedl/a zálohu před deaktivací pluginu

en: If you use this plugin consider the idea of donating and supporting its development
cs: Pokud používáte tento doplněk zamyslete se nad možností přispění autorovi a pomozte tak jeho vývoji. Český překlad vytvořilo Twomates Webdesign - <a href="www.twomates.cz" target ="_blank">www.twomates.cz</a>

en: Image gallery of newsletter
cs: Galerie obrázků newsletteru

en: Import from WP members
cs: Importovat z členů WP

en: Import from WP registered users
cs: Importovat z registrovaných úživatelů WP

en: Import from uploaded CSV file
cs: Importovat z nahraného CSV souboru

en: Import/export subscribers
cs: Importovat/Exportovat odběratele

en: Important advice to calculate the best limit
cs: Důležitá rada pro výpočet nejlepšího limitu

en: Inputs are incompled or wrong. Please check and try again.
cs: Hodnoty jsou nekompletní nebo špatné. Prosím zkontrolujte je a zkuste to znovu.

en: Interval between emails in a single batch, in milliseconds
cs: Interval mezi emaily v jednom balíku (v milisekundách)

en: Invite to join mailing lists
cs: Přizvat do mailing seznamu

en: It is useful if your provider allows a maximum number of emails that can be sent per second or minute
cs: Užitečné, pokud Váš provider omezuje maximální počet emailů, které mohou být odeslány za sekundu či minutu

en: Join date
cs: Datum připojení

en: Language
cs: Jazyk

en: Language codes
cs: Jazykové kódy

en: Languages
cs: Jazyky

en: Latest posts
cs: Poslední přispěvky

en: Leave blank to use default text
cs: Ponechte prázdné pro standardní text

en: List name
cs: Jméno seznamu

en: List of two-letter language codes separated by commas
cs: Seznam kódů jazyka oddělený čárkou

en: Mailing Lists
cs: Seznamy emailů

en: Main body
cs: Hlavní tělo

en: Maximum number of emails that can be sent in a 24-hr period
cs: Maximální počet emailů, který může být odeslán za 24 hodin

en: Maximum number of emails that can be sent per batch
cs: Maximální počet emailů, který může být odeslán v jednom balíku

en: Maybe you would like to import subscribers from your blog registered members or an external archive (using CSV). Click the &#39;%s&#39; button
cs: Možná si budete přát importovat odběratele z registrovaných členů vašeho blogu nebo z externího arhívu (CSV soubor). Klikněte na tlačítko &#39;%s&#39;

en: Method of creation of the recipient list
cs: Metoda vytvoření seznamu příjemců

en: Name
cs: Jméno

en: Name and surname of registered user.
cs: Jméno a příjmení registrovaného uživatele.

en: New Newsletter
cs: Nový Newsletter

en: New list
cs: Nový seznam

en: New subscriber added
cs: Nový odběratel přidán

en: Newsletter draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Newsletter</a>
cs: Návrh Newsletteru aktualizován. <a target="_blank" href="%s">Zobrazit Newsletter</a>

en: Newsletter published. <a href="%s">View Newsletter</a>
cs: Newsletter publikován. <a href="%s">Zobrazit Newsletter</a>

en: Newsletter report
cs: Zprávy Newsletteru

en: Newsletter restored to revision from %s
cs: Newsletter obnoven z revize %s

en: Newsletter saved.
cs: Newsletter uložen.

en: Newsletter scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Newsletter</a>
cs: Newsletter naplánován pro: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Zobrazit Newsletter</a>

en: Newsletter status
cs: Stav Newsletteru

en: Newsletter submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Newsletter</a>
cs: Newsletter odeslán. <a target="_blank" href="%s">Zobrazit Newsletter</a>

en: Newsletter subscribers
cs: Odběratelé Newsletteru

en: Newsletter subscribers creation
cs: Vytvoření odběratelů Newsletteru

en: Newsletter successfully sent to recipients
cs: Newsletter byl úspěšně odeslán příjemcům

en: Newsletter tags
cs: Značky newsletteru

en: Newsletter updated.
cs: Newsletter aktualizován.

en: Newsletter updated. <a href="%s">View Newsletter</a>
cs: Newsletter aktualizován. <a href="%s">Zobrazit Newsletter</a>

en: Newsletters
cs: Newslettery

en: Newsletters scheduled for sending
cs: Newslettery naplánovany pro odeslání

en: No
cs: Ne

en: No Newsletters found
cs: Žádné Newslettery nenalezeny

en: No Newsletters found in Trash
cs: Žádné Newslettery nenalezeny v Koši

en: No action selected
cs: Nebyla vybrána žádná akce

en: No language
cs: Žádný jazyk

en: No language available
cs: Žádný jazyk není dostupný

en: No language option selected
cs: Nebyla vybrána žádna možnost jazyka

en: No list selected
cs: Nebyl zvolen žádný seznam

en: No multilanguage plugin is enabled, so you will only see texts in the main language of the site
cs: Žádný doplňek pro jazykovou mutaci není zapnutý, proto uvidíte pouze texty v hlavním jazyce stránky

en: No recipients selected yet
cs: Nebyli vybrání žádní příjemci

en: No subscriber selected
cs: Nebyl vybrán žádný odběratel

en: No subscribers
cs: Žádní odběratelé

en: No subscribers added from blog members
cs: Žádní noví odběratelé nebyli přidání z blogu

en: No, please do not email me
cs: Ne, neposílejte mi emaily

en: Not deleted
cs: Nesmazáno

en: Not specified / others
cs: Nespecifikovaní / ostatní

en: Not updated
cs: Neaktualizováno

en: Not valid CSV file uploaded
cs: Nenahrál/a jste validní CSV soubor

en: Number of last posts to display
cs: Počet posledních příspěvků k zobrazení

en: Number of recent posts to show in the dropdown list of the newsletter sending form
cs: Počet posledních příspěvků k zobrazení v roletce seznamů ve formuláři pro odeslání newsletteru

en: On plugin deactivation, all plugin options, preferences and database tables (including all newsletters and subscribers data) will be definitely deleted
cs: Při deaktivaci budou všechna nastavení a tabulky databáze (včetně newsletterů a odběratelů) nadobro smazány

en: On sending queue
cs: Ve frontě odsílání

en: Optin message
cs: Zpráva po přihlášení

en: Options
cs: Možnosti

en: Optout message
cs: Zpráva po odhlášení

en: Order
cs: Pořadí

en: Order by activation state
cs: Seřadit dle stavu aktivace

en: Order by e-mail
cs: Řadit dle e-mailu

en: Order by join date
cs: Seřadit dle data přhlášení k odběru

en: Order by language
cs: Seřadit dle jazyka

en: Other sections can be modified only by administrators
cs: Další sekce mohou být spravovány pouze administrátorem

en: Otherwise, you can create the list directly when the newsletter is saved, without use of ajax
cs: Dále můžete vytvořit seznam přímo po uložení newsletteru bez použití ajaxu

en: Parent Newsletter
cs: Rodičovský Newsletter

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Pending
cs: Čeká

en: Pending Review
cs: Čeká na kontrolu

en: Per page
cs: Na stránku

en: Permissions
cs: Oprávění

en: Placeholders
cs: Symboly

en: Please visit the plugin site for more info and feedback
cs: Navštivte stránku doplňku pro více informací a feedbacku

en: Post Thumbnail
cs: Náhled přispěvku

en: Post Thumbnail of newsletter
cs: Náhled příspěvku newsletteru

en: Post tags
cs: Značky příspěvků

en: Progress
cs: Pokrok

en: Quick edit
cs: Rychlá úprava

en: Read newsletter online
cs: Přečtěte si newsletter online

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Recipients successfully added
cs: Příjemci úspěšně přidáni

en: Recommended plugins, fully compatible with EasyMail, for a complete multilingual functionality
cs: Doporučené doplňk pro kompletní jazykovou mutaci plně kompatibilní s EasyMail Pro

en: Remove from selected lists
cs: Smazat z vybraných seznamů

en: Report
cs: Nahlásit

en: Required
cs: Vyžadováno

en: Resources about EasyMail Newsletter
cs: Informace o EasyMail Newsletteru

en: Sample:
cs: Příklad:

en: Save
cs: Uložit

en: Scheduled
cs: Naplánováno

en: Scheduled by
cs: Naplánováno od

en: Search
cs: Hledat

en: Search Newsletters
cs: Prohledat Newslettery

en: Select a mailing list
cs: Zvolte emailové seznamy

en: Select how many posts
cs: Zvolte počet příspěvků

en: Select the image size
cs: Zvolte velikost obrázku

en: Selected recipients
cs: Vybraní příjemci

en: Selected subscribers
cs: Zvolení odběratelé

en: Send
cs: Odeslat

en: Send newsletter
cs: Odeslat newsletter

en: Send now
cs: Odeslat teď

en: Sender's email address
cs: Email odesílatele

en: Sender's name
cs: Jméno odesílatele

en: Sendings done
cs: Odesílání dokončeno

en: Sendings failed
cs: Odesílání selhalo

en: Sendings succesful
cs: Odesílání úspěšné

en: Sent
cs: Odeslat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Show all
cs: Zobrazit vše

en: Show credit banners in back-end
cs: Zobrazit poděkování v pozadí

en: Show subscription page
cs: Zobrazit stránku přihlášení

en: Site Title
cs: Název stránky

en: Site tags
cs: Značky stránky

en: Some parameters are already setted up in %s, so the values below could be ignored
cs: Některé parametry jsou již nastavené v %s, takže hodnoty níže mohou být ignorovány

en: Some records have not been imported
cs: Některé záznamy nebyly importovány.

en: Start
cs: Spustit

en: Subject
cs: Předmět

en: Subscribe
cs: Odebírat

en: Subscriber
cs: Odběratel

en: Subscriber deleted
cs: Odběratel smazán

en: Subscriber tags
cs: Značky odběratelů

en: Subscribers
cs: Odběratelé

en: Subscribers activated
cs: Odběratelé aktivování

en: Subscribers deactivated
cs: Odběratelé deaktivování

en: Subscribers deleted
cs: Odběratelé smazáni

en: Subscription page
cs: Stránka přihlášení

en: Subscription successful. You will receive an e-mail with a link. You have to click on the link to activate your subscription.
cs: Zápis k odběru byl úspěšný. Příjde Vám email s aktivačním odkazem. Navštivte tento odkaz pro aktivování odběru.

en: Subtract from this cut-off the number of emails you want to send from your blog (e.g. registration procedures, activation and unsubscribing of EasyMail, notices from other plugins etc.).
cs: Odečtěte z tohoto pomezního čísla počet emailů, které chcete odeslat z Vašeho blogu (např. registrační emaily, akivační a odhlašující emaily z EasyMailu nebo zprávy z pluginů)

en: Successfully import: %d records out of %d total
cs: Úspěšně importováno: %d záznamů z %d celkem

en: Successfully updated
cs: Úspěšně aktualizováno

en: Test mode (no importation, show records on screen)
cs: Testovací mód (žádné importy, zobrazí záznamy na obrazovce)

en: Text and URL to the online version.
cs: Text a adresa na online verzi.

en: Text and URL to unsubscribe.
cs: Text a URL pro odhlášení odběru.

en: Texts
cs: Texty

en: Thank you
cs: Děkuji

en: The authorised roles are the same with the %s capability
cs: Autorizované role jsou stejné s možnostmi %s

en: The creation of the recipients list has already started
cs: Proces vytvoření seznamu příjemců již začal

en: The e-email address is not correct
cs: Emailová adresa není správná

en: The excerpt (if any) of the post.
cs: Výpis (pokud existuje) z příspěvku.

en: The higher this value, the lower the number of emails sent for each batch
cs: Čím vyšší je tato hodnota, tím nižší je počet odeslaných emailů v jednom balíku

en: The image gallery of the post
cs: Galerie obrázku příspěvku

en: The link to the site
cs: Odkaz na stránku

en: The link to the title of the selected post.
cs: Odkaz na titulek vybraného příspěvku.

en: The lowest role can manage newsletters
cs: Nejnižší role, ktera může spravovat newslettery

en: The lowest role can manage options
cs: Nejnižší role, která může spravovat možnosti

en: The lowest role can manage subscribers
cs: Nejnižší role, která může spravovat odběratele

en: The lowest role can send newsletters
cs: Nejnižší role, který může odesílat newslettery

en: The main content of the post.
cs: Hlavní obsah příspěvku.

en: The name field is empty
cs: Políčko pro jméno je prázdné

en: The number includes all clicks by all recipients
cs: Číslo zahrnuje všechny kliknutí všemi příjemci

en: The number includes max a view per recipient
cs: Číslo zahrnuje maximum prohlédnutí na příjemce

en: The plugin database tables have not properly installed
cs: Databáze pluginu nebyla správně nainstalována

en: The plugin looks for the subscriber&#39;s language in the browser setting and sends the e-mail accordingly
cs: Doplněk posílá emaily automaticky dle jazyka nastaveného v prohlížeči odběratele.

en: The plugin tries to count how many recipients open the newsletter
cs: Doplněk se pokusí spočítat, kolik příjemců otevře newsletter

en: The required newsletter does not exist
cs: Požadovaný newsletter neexistuje

en: The required newsletter seems to already have a list
cs: Požadovaný newsletter je již zřejmě v seznamu

en: The user with this capability can manage newsletters of all users (view the report, delete)
cs: Uživatel s touto schopností bude moci spravovat newslettery všech uživatelů (reporty, odstranění)

en: The user with this capability can manage own newsletters (view the report, delete)
cs: Uživatel s touto schopností bude moci spravovat vlastní newslettery (reporty, odstranění)

en: The user with this capability can manage subscribers (add, delete, assign to mailing lists...)
cs: Uživatel s touto schopností bude moci spravovat odběratele (přidat, odstranit, zvolit seznam)

en: The user with this capability can set up these setting sections
cs: Uživatel s touto schopností bude moci spravovat tyto sekce

en: The username of registered users. It is blank for public subscribers.
cs: Uživatelské jméno registrovaných uživatelů. Je prázdná pro veřejné odběratele.

en: Themes
cs: Témata

en: There are %d subscribers: %d activated, %d not activated
cs: Máte %d odběratelů: %d potvrzených, %d nepotvrzených

en: There are no available lists
cs: Nejsou dostupné žádné seznamy

en: There are no newsletters in queue
cs: Ve frontě nejsou žádné newslettery

en: There are no posts
cs: Nejsou zde žádné příspěvky

en: There is already a subscriber with this e-email address
cs: Tento email již odebírá novinky

en: This feature is useful if you have just installed the plugin and you would like to automatically subscribe existing users.
cs: Tato funkce je užitečná, pokud jste právě nainstaloval doplňek a chtěli byste automaticky přihlásit všechny existující uživatele k odběru.

en: This newsletter was already sent
cs: Tento newsletter byl již odeslán

en: This should be the page that includes the [ALO-EASYMAIL-PAGE] shortcode. By default, this page is titled &#39;Newsletter&#39;
cs: Tohle by měla být stránka, která obsahuje zkrácený kód [ALO-EASYMAIL-PAGE]. Standardně se tato stránka jmenuje &#39;Newsletter&#39;

en: This tag works also in the <strong>subject</strong>
cs: Tato značka funguje také v <strong>předmětu</strong>

en: Tip: copy &#39;alo-easymail-themes&#39; folder to your theme directory and edit your themes there. Useful to prevent the loss of themes when you upgrade the plugin
cs: Tip: zkopírujte soubor &#39;alo-easymail.css&#39; do Vaší složky tématu a upravte jej.Předejdete ztrátě vzhledu při upgradu doplňku

en: Tip: copy &#39;alo-easymail.css&#39; to your theme directory and edit it there. Useful to prevent the loss of styles when you upgrade the plugin
cs: Tip: zkopírujte soubor &#39;alo-easymail.css&#39; do Vaší složky tématu a upravte jej.Předejdete ztrátě vzhledu při upgradu doplňku

en: Tips if you have problems: you can try changing the file extension from .csv to .txt; use double quotes to delimit each field (&quot;email_address1@domain.ltd&quot;;&quot;name1 surname1&quot;)
cs: Tipy pokud máte problémy: můžete zkusit změnit příponu souboru z .csv na .txt; použijte dvojité úvozovky (&quot;) pro vyznačení polí ("email@seznam.cz""Jméno Příjmení")

en: Title
cs: Titulek

en: Title of the newsletter.
cs: Titulek newsletteru

en: To modify your subscription to mailing lists use this form
cs: Pro úpravu vašeho seznamu odběrů použijte tento formulář

en: To read the newsletter online you can visit this link
cs: Pro přečtění newsletteru online můžete navšívit tento odkaz

en: To read the newsletter online you can visit this link:
cs: Pro přečtení newsletteru online můžete navštivit tento odkaz:

en: To unsubscribe the newsletter for good click this button
cs: Pro odhlášení z newsletteru, klikněte na toto tlačítko

en: Total recipients
cs: Celkem příjemců

en: Try again.
cs: Zkuste to znovu.

en: URL to the online version.
cs: URL na online verzi

en: URL to the site.
cs: URL na stránku.

en: URL to unsubscribe.
cs: URL pro odhlášení

en: Unique views
cs: Unikátní zobrazení

en: Unsubscribe me
cs: Odhlásit mě

en: Unsubscription disclaimer
cs: Podmínky odhlášení odběru

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Updated
cs: Aktualizovaný

en: Updates from plugin developer
cs: Aktualizace od vývojáře pluginu

en: Updating...
cs: Aktualizuji...

en: Upload CSV file
cs: Nahrát CSV soubor

en: Use themes
cs: Použít témata

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Users
cs: Uživatelé

en: Usually you do not have to modify this value
cs: Normálně nemusíte tuto hodnotu upravovat

en: View
cs: Zobrazit

en: View Newsletter
cs: Zobrazit Newsletter

en: View user profile
cs: Zobrazit profil uživatele

en: Viewed
cs: Prohlédnuto

en: Warning: do not close or reload the browser window during process
cs: Pozor: nezavírejte ani neobnovujte okno prohlížeče v průběhu akce

en: Warning: this email address has already been subscribed
cs: Pozor: tento email již byl zapsán pro odběr

en: Warning: this email address has already been subscribed, but not activated. We are now sending another activation email
cs: Pozor: tento email již byl zapsán pro odběr, ale nebyl aktivován. Posíláme Vám znovu aktivační email.

en: Widget/Page Texts
cs: Texty Widgetu/Stránky

en: Yes
cs: Ano

en: Yes, I understand
cs: Ano, rozumím

en: Yes, I would like to receive the Newsletter
cs: Ano, chci dostávat novinky

en: You are free to hide the credits, but in that case it's a common practice to make a small donatation via Paypal to the plugin author
cs: Je Vám dovoleno skrýt poděkování, ale v tomto případě je zvykem dát autorovi pluginu malý dar přez Paypal

en: You can add the recipients to the sending queue (best choice) or send them the newsletter immediately (suggested only if few recipients)
cs: Můžete přidat příjemce do fronty k odeslání (nejlepší volba) nebo jim newsletter poslat ihned (doporučeno jen pro pár příjemců)

en: You can also sign up for specific lists
cs: Můžete se také prihlásit k určitým seznamům

en: You can customise this text in settings
cs: Máte možnost upravit tento text v nastavení

en: You can export newsletter subscribers: the plugin shows them on screen so you can copy and paste them into a text file or into any application
cs: Můžete exportovat příjemce newsletteru: doplňek je vypíše, proto je můžete zkopírovat a vložit do textového souboru či jakékoliv aplikace

en: You can import new subscribers from WordPress registered users. Each member will be subscribed to the newsletter.
cs: Můžete importovat nové odběratele z uživatelů WordPressu. Každý člen bude zapsán k odběru.

en: You can import new subscribers from a CSV file.
cs: Můžete importovat nové odběratele ze souboru CSV.

en: You can list only languages available in the blog
cs: Můžete zobrazit pouze seznam jazyků dostupných v blogu

en: You can load only javascript of the plugin, useful to prevent conflicts with javascripts of other plugins
cs: Máte možnost nahrát použe javascript doplňku, užitečné při vzniku konfliktů s javascripty jiných doplňků

en: You can send the newsletter as test to
cs: Můžete odeslat newsletter jako test na

en: You can setup mailing lists. For each you have to specify the name, the order (the lowest appear at top) and the availability
cs: Můžete nastavit emailové seznamy. Pro každý musíte nastavit jméno, pořadí (nejnižší se ukáže nahoře) a dostupnost

en: You can use the following tags
cs: Můžete použít následující značky

en: You have received this message because you subscribed to our newsletter. If you want to unsubscribe:
cs: Tato zpráva Vám přišla, protože jste se přihlásil/a k odběru našeho newsletteru. Pokud se chcete odhlásit:

en: You have to prepare the list of recipients to send the newsletter to
cs: Musíte připravit seznam příjemců, kterým chcete newsletter odeslat

en: Your subscription to mailing lists successfully updated
cs: Vaš seznam odběrů byl úspěšně aktualzován

en: Your subscription was successfully activated. You will receive the next newsletter. Thank you.
cs: Vaše přihlášení k odběru bylo úspěšně aktivováno. Dostanete příští newsletter. Děkujeme Vám.

en: Your subscription was successfully deleted. Bye bye.
cs: Byl jstě úspěšně odlášen z odběru novinek.

en: admin side only
cs: pouze administrace

en: all messages will be recorded into a log file
cs: všechny zprávy budou zaznamenány do logu

en: all messages will be sent to the newsletter author
cs: všechny zprávy budou odeslány autorovi newsletteru

en: but always use
cs: ale vždy použít

en: called %s and saved in %s
cs: zavoláno v %s a uloženo v %s

en: close
cs: zavřít

en: continue
cs: pokračovat

en: continue the sending
cs: pokračovat s odesíláním

en: creation when newsletter is saved
cs: tvorba při uložení newsletteru

en: empty
cs: prázdný

en: entire site
cs: pro celou stránku

en: hidden
cs: skrytý

en: ignore not selected lists
cs: ignorovat nevybrané seznamy

en: iso 639-1 codes
cs: kódy ISO 639-1

en: loading only javascript of the plugin
cs: nahrává pouze javascript pluginu

en: mandatory
cs: povinné

en: no
cs: ne

en: no ajax
cs: bez ajaxu

en: no translation for this language, yet
cs: žádný překlad pro tento jazyk

en: now sending
cs: odesílá se

en: open in a new window
cs: otevřít v novém okně

en: pause
cs: pozastavit

en: pause the sending
cs: pozastavit odesílání

en: put all emails into a log file
cs: vložit všechny emaily do logu

en: refresh
cs: obnovit

en: send all emails to the author
cs: zaslat všechny emaily autorovi

en: sending...
cs: odesílám...

en: the blog name
cs: jméno blogu

en: the list can be shown only here in settings and nowhere in the site
cs: seznam může být zobrazen pouze zde v nastavení a nikde jinde

en: the list is available in the whole site, so subscribers can see it
cs: seznam je přistupný na celé stránce, odběratelé jej můžou vidět

en: the list is available only for administratrion use (settings, sending page, subscribers), so subscribers cannot see it
cs: seznam je přístupný pouze pro administrátory (nastavení, stránka pro odesílání, odběratelé). Odběratelé jej nevidí

en: the log file is accessible on your server and contains personal information so you have to delete it as soon as possible!
cs: logovací soubor je volně přístupný na vašem serveru a obsahuje citlivé informace, proto jej smažte co nejdříve!

en: the newsletter web url
cs: webová adresa newsletteru

en: the subscriber name
cs: jméno odběratele

en: the url that the new subscriber must click/visit to confirm the subscription
cs: adresa, na kterou musí odběratel kliknout pro potvrzení odběru

en: the url that the new subscriber must click/visit to unsubscribe the newsletter
cs: adresa, na kterou musí nový odběratel kliknout pro odhlášení odběru newsletteru

en: this is the quickest and safest mode, but it could not work if case of several thousands of recipients
cs: toto je nejrychlejší a nejbezpečnější mód, který ale nemusí fungovat v případě nekolika tisíců příjemců

en: try using a different browser
cs: zkuste použít jiný prohlížeč

en: visit this link
cs: navštívit odkaz

en: without formatting
cs: bez formátování

en: yes
cs: ano

en: you can set them up in Settings &gt; Newsletter
cs: můžete je nastavit v Nastavení &gt; Newsletter

en: you can try to deactivate and activate the plugin
cs: můžete zkusit deaktivovat a znovu aktivovat plugin
