alo-easymail - en to hu translation catalogue (384 entries)

en:  free choice for authors
hu: szabad választás a szerzőknek

en: %d new subscribers successfully added from blog members
hu: %d filiratkozottat sikeresen importáltunk a blog felhasználóiból

en: A list with the latest published posts
hu: Legutóbbi lista a közzétett hozzászólásokról

en: A subscriber will be deleted if not activated in 5 days.
hu: A feliratkozó törlődik, ha nem aktiválja a feliratkozást 5 napon belül

en: ALO Easymail Newsletter needs attention
hu: ALO Easymail Newslette-nél oda kell figyelni

en: ALO Easymail Widget
hu: Hírlevél

en: Action
hu: Művelet

en: Actions
hu: Művele

en: Activate
hu: Aktivál

en: Activated
hu: Aktivált

en: Activation e-mail
hu: Aktivációs e-mail

en: Activation state updated
hu: Állapot mentve

en: Add
hu: Hozzáad

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Add New Newsletter
hu: Új hírlevél hozzáadása

en: Add a subscriber
hu: Feliratkozó hozzáadása

en: Add to selected lists
hu: Hozzáadás a kiválasztott listákhoz

en: Add to selected lists and remove from not selected lists
hu: Hozzáadás a kiválasztott listákhoz, és eltávolítás a nem kiválasztott listákból

en: Add to sending queue
hu: Hozzáadás a kiküldési sorhoz

en: Added on
hu: Létrehozás dátuma

en: All registered users
hu: Minden regisztrált felhasználó

en: All subscribers
hu: Minden feliratkozott

en: Allow users to opt in/out of email
hu: A felhasználók fel / leiratkozhatnak

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Apply 'the_content' filters and shortcodes to newsletter content
hu: Alkalmazza a 'the_content' szűrőt és a rövid kódot a hírlevél tartalomhoz

en: Ask your provider the cut-off of emails you can send per day. Multiplying the hourly limit by 24 is not the right way to calculate it: very often the resulting number is much higher than the actual cut-off.
hu: Kérdezze meg szolgáltatóját, hogy naponta hány levelet küldhet. (Az órás korlátot felszorozni nem mindig jó megoldás)

en: Author
hu: Készítő

en: Availability
hu: Elérhetőség

en: Back
hu: Vissza

en: Batch sending
hu: Tömeges kiküldés

en: Blog registered users
hu: Regisztrált felhasználók

en: Bulk Actions
hu: Tömeges művelet

en: But be careful to use it later on: it subscribes all registered users, including the members that already unsubscribed from the newsletter!
hu: De vigyázzon a későbbi használattal, mert a már feliratkozott felhasználókat is újra fel fogja iratkoztatni

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Change language ascribed to subscribers
hu: Nyelv változtatása

en: Cheatin&#8217; uh?
hu: Csalsz mi?

en: Check the Error column to modify records that otherwise will not be imported
hu: Ellenőrizze a hibás oszlopot és módosítsa, küldönben nem fog importálódni

en: Check this flag to delete the existing list and save new recipients now
hu: Ellenőrizze ezt a zászlót, hogy törölje a meglévő listát, és mentse az új címzetteket most

en: Choose a language
hu: Válasszon nyelvet

en: Choose a post
hu: Hozzászólás kiválasztása

en: Choose an action
hu: Válasszon műveletet

en: Choose mailing lists
hu: Levelezési lista választása

en: Clicks
hu: Kattintás

en: Communications
hu: Kommunikáció

en: Completed
hu: Kézbesítve

en: Confirm your subscription to %BLOGNAME% Newsletter
hu: Megerősítés a %BLOGNAME% hírlevélre való feliratkozásra

en: Create list of recipients
hu: Címzettek listájának létrehozása

en: Custom field deleted.
hu: Egyéni mező törlődik.

en: Custom field updated.
hu: Egyéni mezőfrissül.

en: Date of the newsletter.
hu: Hírlevél dátuma

en: Deactivate
hu: Kikapcsol

en: Debug mode is activated
hu: Hibakeresési mód bekapcsolva

en: Debug newsletters
hu: Hibakereső/hírlevelek

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Delete
hu: Töröl

en: Delete all plugin data on deactivation
hu: Deaktiválásnál a bővítmény minden adatának törlése

en: Delete list
hu: Lista törlése

en: Delete subscriber
hu: Feliratkozók törlése

en: Disable activation e-mail
hu: Aktivációs E-Mail kikapcsolsa

en: Do not show it again
hu: Ne jelenjen meg újra

en: Do you really want to DELETE these subscribers?
hu: Valóban törölni akarja ezeket a feliratkozókat?

en: Do you really want to DELETE this list?
hu: Valóban törölni akarja ezt a listát?

en: Do you really want to DELETE this subscriber?
hu: Valóban törölni akarja ezeket a feliratkozókat?

en: Draft
hu: Tervezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit Newsletter
hu: Hírlevél szerkesztése

en: Edit list
hu: Lista szerkesztése

en: Edit subscription to mailing lists
hu: A listára feliratkozások szerkesztése

en: Embed CSS file
hu: Csatolt CSS file

en: Error
hu: Hiba

en: Error during activation. Please check the activation link.
hu: Hiba történt az aktiválás során. Kérem ellenőrizze az aktiváló linket!

en: Error during operation.
hu: A művelet során hiba történt!

en: Error during sending: please try again
hu: Hiba történt a küldés során! Kérem próbálja újra

en: Error during unsubscription.
hu: Hiba történt a leiratkozás során.

en: Export subscribers
hu: Feliratkozói lista exportálása

en: Filter subscribers according to languages
hu: Szűrés előfizetők nyelve szerint

en: Filter subscribers according to lists
hu: Előfizetők szerint listák szűrése

en: Filters to the newsletter text
hu: Szűrés a hírlevél szövegére

en: First name of registered user.
hu: A regisztrált felhasználó keresztneve

en: For each line you have to specify: e-mail address (mandatory), name (optional), language code (optional). Use semicolon (;) to separate the fields.
hu: A soroknak a következőket kell tartalmaznia: email cím (kötelező), név (nem kötelező), nyelvi kód (nem kötelező). A mezőket pontosvesszővel (;) kell elválasztani.

en: For more info, visit the FAQ of the site.
hu: Több információért látogassa meg a GyIK-t a készítő weboldalán

en: For more links you can use the Help button
hu: További linkek a Súgó gombnál

en: For registered users the dafault state is activated. For public subscribers the default state is deactivated: it will be activated by clicking on the activation link in the e-mail.
hu: A regisztrált felhasználóknak az alapértelmezett állapot az aktivált. A nyilvánosan feliratkozottaknak az inaktivált az alapállapota. Ez a kiküldött e-mailben lévő aktiváló linkre kattintva fog megváltozni.

en: For subscribers: the name used for registration
hu: Feliratkozóknak: A név, amit feliratkozáskor adott meg

en: Found %d records
hu: Találat: %d rekord

en: General
hu: Általános

en: Hi %NAME%
    to complete your subscription to %BLOGNAME% newsletter you need to click on the following link (or paste it in the address bar of your browser):
hu: Kedves %NAME% 
    A feliratkozás befejezéséhez a %BLOGNAME% hírlevélre kattintson a következő linkre (vagy másolja azt a böngészője címsorába):

en: If filled in it will appear at the bottom of widget/page. Useful to show/link more info about privacy
hu: Ha kitölti, akkor a widget/oldal alján jelenik meg. Hasznos a megjelenítése/link-e több információ ad az adatvédelmi előírásokról

en: If filled in it will appear at the top of widget/page. Useful to invite to subscribe
hu: Ha kitölti meg fog jelenni a widget tetején/oldal. Hasznos itt meghívni a hírlevélre feliratkozókat

en: If in doubt, just choose a number definitely lower than the cut-off: you'll have more chances to have your mail delivered, and less chances to end up in a blacklist...
hu: Ha nem tudja, hogy mennyi legyen, válasszon egy kellően kis számot, hogy minél kevesebb levél ne kézbesítődjön.

en: If it fails again you can contact the administrator
hu: Ha újból sem sikerül, vegye fel a kapcsolatot az adminisztrátorral

en: If the standard and cool method does not work for you, you can try another option
hu: Ha a szabványos és hideg módszer nem működik az Ön számára, akkor próbáljon meg egy másik lehetőséget

en: If yes, a new subscriber is automatically activated without confirmation e-mail
hu: Engedélyezésekor a hírlevélre feliratkozónak nem küld a rendszer visszaigazoló E-mail-t

en: If yes, the plugin loads the CSS styles from a file in its directory
hu: Engedélyezésekor a bővítmény betölti a CSS stílusokat az aktuális téma könyvtárából

en: If yes, the subscription page appears in menu or widget that list all blog pages
hu: Ha igen, akkor a feliratkozó oldal megjelenik abban a menüben vagy widget-ben, ami az összes blog oldalt listázza

en: If you are not using a multilanguage site ignore this piece of information
hu: Amennyiben nem használ többnyelvű oldalt, hagyja üresen a mezőt

en: If you choose a debug mode the newsletters won&#39;t be sent to the selected recipients
hu: Ha úgy dönt, hogy a hibakereső módban a hírleveleket nem küldi el a kiválasztott címzetteknek

en: If you did not ask for this subscription ignore this message.
hu: Ha Ön nem kérte ezt a levelet, kérjük, hagyja figyelmen kívül!

en: If you like here you can list the languages available
hu: Itt lehet felsorolni a rendelkezésre álló nyelveket

en: If you need these data make sure you do a database backup before plugin deactivation
hu: Ha szüksége lenne ezekre az adatokra, akkor mindenképp készítsen egy biztonsági mentést az adatbázisról mielőtt a bővítményt deaktiválja

en: If you use this plugin consider the idea of donating and supporting its development
hu: Ha ez a plugin tetszik Önnek, kérjük adománnyal járuljon hozzá a fejlesztéséhez

en: Image gallery of newsletter
hu: Képgaléria a hírlevélhez

en: Import from WP members
hu: WP felhasználók importálása

en: Import from WP registered users
hu: Importálás a WordPress felhasználói közül

en: Import from uploaded CSV file
hu: Importálás CSV-ből

en: Import/export subscribers
hu: Feliratkozók importálása / exportálása

en: Important advice to calculate the best limit
hu: Fontos tanács a legjobb limit beállításához

en: Inputs are incompled or wrong. Please check and try again.
hu: Az adatok nincsenek megfelelően kitöltve! Ellenőrizze és próbálja újra!

en: Interval between emails in a single batch, in milliseconds
hu: Kiküldött E-mail-ok között eltelt idő megadása, milliszekundumban

en: Invite to join mailing lists
hu: Meghívás levelező listára

en: It is useful if your provider allows a maximum number of emails that can be sent per second or minute
hu: Ez akkor hasznos, ha a szolgáltató lehetővé teszi a maximális számú e-mailek kiküldését, másodpercenként vagy percenként

en: Join date
hu: Feliratkozás dátuma

en: Language
hu: Nyelv

en: Language codes
hu: Nyelv kódja

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Latest posts
hu: Legutóbbi hozzászólások

en: Leave blank to use default text
hu: Hagyja üresen az alapértelmezett szöveghez

en: List name
hu: Lista neve

en: List of two-letter language codes separated by commas
hu: A kétbetűs nyelvi kódokhoz a következő linken kaphat segítséget

en: Mailing Lists
hu: Levelezési listák

en: Main body
hu: Levéltörzs

en: Maximum number of emails that can be sent in a 24-hr period
hu: A 24 órán belül elküldhető levelek száma

en: Maximum number of emails that can be sent per batch
hu: Az egyszerre kiküldhető levelek száma

en: Maybe you would like to import subscribers from your blog registered members or an external archive (using CSV). Click the &#39;%s&#39; button
hu: Ha importálni szeretné a feliratkozott blog-felhasználókat vagy címeket egy külső CSV file-ból kattintson a &#39;%s&#39;  gombra.

en: Method of creation of the recipient list
hu: A címzettek listájának létrehozása már elkezdődött

en: Name
hu: Név

en: Name and surname of registered user.
hu: A regisztrált felhasználó teljes neve

en: New Newsletter
hu: Új hírlevél

en: New list
hu: Új lista

en: New subscriber added
hu: Új feliratkozó hozzáadva

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Newsletter draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Newsletter</a>
hu: A hírlevél tervezet frissült. <a target="_blank" href="%s">Hírlevél előnézete</a>

en: Newsletter published. <a href="%s">View Newsletter</a>
hu: Hírlevél közzétéve. <a href="%s">Hírlevél megtekintése</a>

en: Newsletter report
hu: Hírlevél jelentés

en: Newsletter restored to revision from %s
hu: Hírlevél előző változatra visszaállítása %s

en: Newsletter saved.
hu: Hírlevél mentve.

en: Newsletter scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Newsletter</a>
hu: Hírlevél tervezet: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Hírlevél előnézete</a>

en: Newsletter status
hu: Hírlevél státusza

en: Newsletter submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Newsletter</a>
hu: Hírlevél beküldése. <a target="_blank" href="%s">Hírlevél előnézete</a>

en: Newsletter subscribers
hu: Hírlevélre feliratkozottak

en: Newsletter subscribers creation
hu: Hírlevélre feliratkozó létrehozása

en: Newsletter successfully sent to recipients
hu: Hírlevél sikeresen elküldve a címzetteknek

en: Newsletter tags
hu: Hírlevél címkék

en: Newsletter updated.
hu: Hírlevél frissítve.

en: Newsletter updated. <a href="%s">View Newsletter</a>
hu: Hírlevél frissítve. <a href="%s">Hírlevél Megtekintése</a>

en: Newsletters
hu: Hírlevelek

en: Newsletters scheduled for sending
hu: A hírlevél ki van jelölve kiküldésre

en: No
hu: Nem

en: No Newsletters found
hu: Nem található hírlevél

en: No Newsletters found in Trash
hu: Nem található hírlevél a lomtárban

en: No action selected
hu: Nincs kiválasztva művelet

en: No language
hu: Nincs nyelv

en: No language available
hu: Nyelv nem érhető el

en: No language option selected
hu: Nincs kiválasztva nyelv

en: No list selected
hu: Nincs lista kiválasztva

en: No multilanguage plugin is enabled, so you will only see texts in the main language of the site
hu:  A többnyelvű bővítmény nincs bekapcsolva, így csak az oldal fő nyelvén lehet látni a szövegeket az oldalon.

en: No recipients selected yet
hu: Nincs címzett kiválasztva még

en: No subscriber selected
hu: Nincs kiválasztva feliratkozó

en: No subscribers
hu: Nincsenek feliratkozottak

en: No subscribers added from blog members
hu: Nincs új feliratkozó a blog felhasználóiból

en: No, please do not email me
hu: Nem kérek hírlevelet

en: Not deleted
hu: Törlés sikertelen

en: Not specified / others
hu: Nincs megadva / egyéb

en: Not updated
hu: Módosítás sikertelen

en: Not valid CSV file uploaded
hu: Hibás CSV fájlt töltött fel

en: Number of last posts to display
hu: A megjelenő utolsó bejegyzések száma

en: Number of recent posts to show in the dropdown list of the newsletter sending form
hu: Azon friss bejegyzések száma, melyekből a hírlevél küldés űrlapon választhat

en: On plugin deactivation, all plugin options, preferences and database tables (including all newsletters and subscribers data) will be definitely deleted
hu: A bővítmény deaktiválásakor minden bővítmény beállítás és adatbázis tartalom (levelezési listák, feliratkozók) is törlődjenek

en: On sending queue
hu: A küldő sorban

en: Optin message
hu: Feliratkozó üzenet

en: Options
hu: Beállítások

en: Optout message
hu: Leiratkozó üzenet

en: Order
hu: Rendezés

en: Order by activation state
hu: Állapot szerint rendezve

en: Order by e-mail
hu: E-mail alapján rendezve

en: Order by join date
hu: Feliratkozás dátuma szerint rendezve

en: Order by language
hu: Nyelv szerinti rendezés

en: Other sections can be modified only by administrators
hu: A többit csak az adminisztrátorok

en: Otherwise, you can create the list directly when the newsletter is saved, without use of ajax
hu: Ellenkező esetben, akkor hozza létre a listát közvetlenül, amikor a hírlevél mentett, ajax használata nélkül

en: Parent Newsletter
hu: Szülő Hírlevél

en: Paused
hu: Megszakítva

en: Pending
hu: Függőben lévő

en: Pending Review
hu: Függőben lévő felülvizsgálata

en: Per page
hu: Darab/Oldal

en: Permissions
hu: Engedélyek

en: Placeholders
hu: Helyőrzők

en: Please visit the plugin site for more info and feedback
hu: Kérjük, látogasson el a bővítmény honlapjára, több információ és visszajelzés érdekében

en: Policy claim
hu: Jogi álláspont

en: Post Thumbnail
hu: Hozzászólás Bélyegkép

en: Post Thumbnail of newsletter
hu: Hírlevél hozzászólások bélyegképei

en: Post tags
hu: Bejegyzés tagek

en: Progress
hu: Folyamat

en: Quick edit
hu: Gyors szerkesztés

en: Read newsletter online
hu: Hírlevél olvasása online

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Recipients successfully added
hu: Címzettek sikeresen hozzáadva

en: Recommended plugins, fully compatible with EasyMail, for a complete multilingual functionality
hu: Ajánlott bővítmény, amely teljesen kompatibilis az EasyMail-al, valamint többnyelvű teszi rendszerünk

en: Remove from selected lists
hu: Eltávolítás a kiválasztott listákból

en: Report
hu: Riport

en: Required
hu: Kötelező

en: Resources about EasyMail Newsletter
hu: Források az EasyMail Hírlevélről

en: Sample:
hu: A kódokat vesszővel elválasztva kell beírni a mezőbe, például így:

en: Save
hu: Mentés

en: Scheduled
hu: Ütemezett

en: Scheduled by
hu: Létrehozó

en: Search
hu: Keresés

en: Search Newsletters
hu: Hírlevelek keresése

en: Select a mailing list
hu: Válasszon egy levelezési listát

en: Select how many posts
hu: Válassza ki, hogy hány hozzászólás

en: Select the image size
hu: Válassza ki a kép méretét

en: Selected recipients
hu: Kiválasztott címzettek

en: Selected subscribers
hu: Kiválasztott feliratkozottak

en: Send
hu: Küldés

en: Send newsletter
hu: Hírlevél küldés

en: Send now
hu: Küldés most

en: Sender's email address
hu: A küldő e-mail címe

en: Sender's name
hu: A küldő neve

en: Sendings done
hu: Elküldve

en: Sendings failed
hu: Hibás

en: Sendings succesful
hu: Sikeres

en: Sent
hu: Elküldve

en: Settings
hu: Beállítások

en: Show all
hu: Összes

en: Show credit banners in back-end
hu: Készítők banner-jeinek mutatása alul

en: Show subscription page
hu: Feliratkozó oldal mutatása

en: Site Title
hu: Oldal Címke

en: Site tags
hu: Oldal címkék

en: Some parameters are already setted up in %s, so the values below could be ignored
hu: Egyes paraméterek már beállítottak %s, így az értékek alatt figyelmen kívül lehet hagyni

en: Some records have not been imported
hu: Néhány rekord nem importálódott

en: Start
hu: Indítás

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Subscriber
hu: Felíratkozó

en: Subscriber deleted
hu: A feliratkozót töröltük

en: Subscriber tags
hu: Feliratkozott tag-ek

en: Subscribers
hu: Feliratkozottak

en: Subscribers activated
hu: A feliratkozó bekapcsolva

en: Subscribers deactivated
hu: A feliratkozókat töröltük

en: Subscribers deleted
hu: A feliratkozót töröltük

en: Subscription page
hu: Feliratkozó oldal helye

en: Subscription successful. You will receive an e-mail with a link. You have to click on the link to activate your subscription.
hu: A feliratkozás sikeres. Kapni fog egy levelet, amely tartalmaz egy linket, melyre kattintva aktiválhatja feliratkozását!

en: Subtract from this cut-off the number of emails you want to send from your blog (e.g. registration procedures, activation and unsubscribing of EasyMail, notices from other plugins etc.).
hu: Számolja bele a levélforgalmba a program egyéb levélküdéseit is. Pl.: regisztrációról vagy egyéb plugin-ok eseményeiről küldött figyelmeztetések.

en: Successfully import: %d records out of %d total
hu: Sikeres importálás %d/%d rekord

en: Successfully updated
hu: Sikeres mentés

en: Test mode (no importation, show records on screen)
hu: Teszt mód (csak előnézet, nincs importálás)

en: Text and URL to the online version.
hu: Webes (URL) felületi verzió szövege.

en: Text and URL to unsubscribe.
hu: URL a hírlevélről való leíratkozáshoz szövege.

en: Texts
hu: Feliratok

en: Thank you
hu: Köszönjük!

en: The authorised roles are the same with the %s capability
hu: Az engedélyezett szerepek azonosak a %s képességgel

en: The creation of the recipients list has already started
hu: A címzettek listájának létrehozása már elkezdődött

en: The e-email address is not correct
hu: A e-mail cím nem megfelelő

en: The excerpt (if any) of the post.
hu: A bejegyzés kivonata (ha van)

en: The higher this value, the lower the number of emails sent for each batch
hu: Minél magasabb ez az érték, annál kevesebb e-mail-t tud küldeni az egyes tételek esetében.

en: The image gallery of the post
hu: Képgaléria a hozzászóláshoz

en: The link to the site
hu: Link az oldalra

en: The link to the title of the selected post.
hu: A kiválasztott bejegyzésre mutató link

en: The lowest role can manage newsletters
hu: A legalacsonyabb szerepkör, amivel hírleveleket lehet karbantartani

en: The lowest role can manage options
hu: A legalacsonyabb szerepkör a beállítások változtathatásához

en: The lowest role can manage subscribers
hu: A legalacsonyabb szerepkör amivel karbantarhatják a feliratkozottakat

en: The lowest role can send newsletters
hu: A legalacsonyabb szerepkör, amivel lehet hírlevelet kiküldeni

en: The main content of the post.
hu: A bejegyzés fő tartalama

en: The name field is empty
hu: A név mező üres

en: The number includes all clicks by all recipients
hu: A szám magában foglalja az összes kattintását az összes címzettnek

en: The number includes max a view per recipient
hu: A szám magában foglalja az összes egyéni címzettet

en: The plugin database tables have not properly installed
hu: A bővítmény adatbázis táblái nem megfelelően lettek telepítve

en: The plugin looks for the subscriber&#39;s language in the browser setting and sends the e-mail accordingly
hu: A bővítmény megkeresi a hírlevélre feliratkozó böngészőjének beállításában az általa használt nyelvet és ez alapján küldi el az e-mail-et.

en: The plugin tries to count how many recipients open the newsletter
hu: A bővítmény megpróbálja nyomon követni, hogy hányan nyitották meg a levelet

en: The required newsletter does not exist
hu: A szükséges hírlevél nem létezik

en: The required newsletter seems to already have a list
hu: A szükséges hírlevél úgy tűnik, hogy már rajta van a listán

en: The user with this capability can manage newsletters of all users (view the report, delete)
hu: A felhasználó ezzel a képességgel képes kezelni a hírlevél összes felhasználóját (kilátás, jelentés, törlés)

en: The user with this capability can manage own newsletters (view the report, delete)
hu: Ezzel a felhasználó tudja a hírleveleket karbantartani. (jelentéseket nézni, törölni)

en: The user with this capability can manage subscribers (add, delete, assign to mailing lists...)
hu: A felhasználó ezzel a lehetőséggel karbantarthatja a feliratkozókat (újat vehet föl, törölhet, hozzárendelheti levelezési listázhoz...)

en: The user with this capability can set up these setting sections
hu: Ezzel a felhasználók a következőket tudják beálítani

en: The username of registered users. It is blank for public subscribers.
hu: A regisztrált felhasználók fehasználói neve. Ez a nyílvánosan feliratkozottaknál üres.

en: Themes
hu: Témák

en: There are %d subscribers: %d activated, %d not activated
hu: Feliratkozottak száma: %d. Ebből aktivált: %d, inaktivált: %d

en: There are no available lists
hu: Nincs elérhető lista

en: There are no newsletters in queue
hu: Nincsenek hírlevelek a sorban

en: There are no posts
hu: Nincs elérhető lista

en: There is already a subscriber with this e-email address
hu: Már van feliratkozó ilyen e-mail címmel

en: This feature is useful if you have just installed the plugin and you would like to automatically subscribe existing users.
hu: Ezt a funkciót akkor használja, ha most telepítette a bővítményt, és a már létező felhasználókat szeretné feliratkoztatni

en: This newsletter was already sent
hu: Ezt a hírlevelet már elküldte

en: This should be the page that includes the [ALO-EASYMAIL-PAGE] shortcode. By default, this page is titled &#39;Newsletter&#39;
hu: Egy tetszőleges oldalon, a következő rövidkódot kell írni: [ALO-EASYMAIL-PAGE] . Alapértelmezés szerint az oldal címe &#39;Hírlevél&#39;

en: This tag works also in the <strong>subject</strong>
hu: Ez a címke is működik, a <strong>Tárgy</strong>

en: Tip: copy &#39;alo-easymail-themes&#39; folder to your theme directory and edit your themes there. Useful to prevent the loss of themes when you upgrade the plugin
hu: Tipp: másolja a &#39;alo-easymail.css&#39; fájlt a téma könyvtárba, és ott szerkessze. Hasznos lehet elvesztésének megakadályozására, amikor frissíti a bővítményt

en: Tip: copy &#39;alo-easymail.css&#39; to your theme directory and edit it there. Useful to prevent the loss of styles when you upgrade the plugin
hu: Tipp: másolja a &#39;alo-easymail.css&#39; fájlt a téma könyvtárba, és ott szerkessze. Hasznos lehet elvesztésének megakadályozására, amikor frissíti a bővítményt

en: Tips if you have problems: you can try changing the file extension from .csv to .txt; use double quotes to delimit each field (&quot;email_address1@domain.ltd&quot;;&quot;name1 surname1&quot;)
hu: Tipp: Ha problémát tapasztal: Próbálja meg .csv fájl kiterjesztését .txt-re változtatni; annak érdekében, hogy korlátozza az egyes mezőket, használjon idézőjelet (&quot;email_address1@domain.ltd&quot;;&quot;name1 surname1&quot;)

en: Title
hu: Címke

en: Title of the newsletter.
hu: Hírlevél címe

en: To modify your subscription to mailing lists use this form
hu: Itt módosíthatja a levelezési listákra való feliratkozásait

en: To read the newsletter online you can visit this link
hu: Ha szeretné online elolvasni a hírlevelet, akkor látogasson el erre a linkre

en: To read the newsletter online you can visit this link:
hu: Ha szeretné online elolvasni a hírlevelet, akkor látogasson el erre a linkre

en: To unsubscribe the newsletter for good click this button
hu: A feliratkozás törléséhez kattintson ide

en: Top claim
hu: Legmagasabb igény

en: Total recipients
hu: Összes címzett

en: Try again.
hu: Próbálja újra

en: URL to the online version.
hu: Webes (URL) felületi verzió

en: URL to the site.
hu: Link az oldalra

en: URL to unsubscribe.
hu: URL a hírlevélről való leíratkozáshoz.

en: Unique views
hu: Egyedi nézetek

en: Unsubscribe me
hu: Leiratkozás

en: Unsubscription disclaimer
hu: Leiratkozási nyilatkozat

en: Update
hu: Mentés

en: Updated
hu: Mentve

en: Updates from plugin developer
hu: Bővítményt fejlesztői frissítések

en: Updating...
hu: Mentés...

en: Upload CSV file
hu: CSV fájl feltöltése

en: Use themes
hu: Témák használata

en: Username
hu: Felhasználói név

en: Users
hu: Felhasználók

en: Usually you do not have to modify this value
hu: Általában nem kell módosítani ezt az értéket

en: View
hu: Olvasott

en: View Newsletter
hu: Hírlevél megtekintése

en: View user profile
hu: Felhasználói adatlap megtekintése

en: Viewed
hu: Olvasott

en: Warning: do not close or reload the browser window during process
hu: Figyelem: Ne zárja be, vagy töltse be újra a böngésző ablakot a folyamat közben

en: Warning: this email address has already been subscribed
hu: Figyelem: az e-mail cím már feliratkozott!

en: Warning: this email address has already been subscribed, but not activated. We are now sending another activation email
hu: Figyelem: az e-mail cím már feliratkozott, de nem aktivált. Most küldött egy másik aktiváló e-mail-t a nem aktivált felhasználónak

en: Widget/Page Texts
hu: Widget/Oldal Feliratok

en: Yes
hu: Igen

en: Yes, I understand
hu: Igen, megértettem

en: Yes, I would like to receive the Newsletter
hu: Igen, szeretnék hírlevelet kapni

en: You are free to hide the credits, but in that case it's a common practice to make a small donatation via Paypal to the plugin author
hu: Elrejtheti a készítők banner-jét, de ebben az esetben bevett szokás az, hogy egy kis adományt küld a bővítmény szerzőjének.

en: You can add the recipients to the sending queue (best choice) or send them the newsletter immediately (suggested only if few recipients)
hu: Felveheti a címzetteket, a küldő sorban (legjobb választás), vagy küldje el a hírlevélre azonnal (azt csak akkor, ha már van néhány címzett)

en: You can also sign up for specific lists
hu: Ön is feliratkozhat a hírlevelekre

en: You can customise this text in settings
hu: Testreszabhatja ezt a szöveget és a a beállításait

en: You can export newsletter subscribers: the plugin shows them on screen so you can copy and paste them into a text file or into any application
hu: A hírlevélre feliratkozottak listáját a következő módon is tudod exportálni: A bővítmény megmutatja a képernyőn azoknak a listáját akik feliratkoztak hírlevélre, másolja őket egy szöveges fájlba, vagy bármilyen más alkalmazásba sima másolás-beillesztés módszerrel

en: You can import new subscribers from WordPress registered users. Each member will be subscribed to the newsletter.
hu: A WordPress regisztrált felhasználóit importálhatja hírlevélre feliratkozónak. Minden tag feliratkozik hírlevélre

en: You can import new subscribers from a CSV file.
hu: Új feliratkozottakat importálhat be CSV fájlból

en: You can list only languages available in the blog
hu: Felsorolhatja a blog elérhető nyelveit

en: You can load only javascript of the plugin, useful to prevent conflicts with javascripts of other plugins
hu: Más bővítmény JavaScriptjeivel való ütközések elkerülése érdekében hasznos

en: You can send the newsletter as test to
hu: Küldhet teszt hírlevelet tesztelés céljából

en: You can setup mailing lists. For each you have to specify the name, the order (the lowest appear at top) and the availability
hu: Beállíthatja a levelezési listákat. Mindegyiiknek beállíthatja a nevét, sorrendjét és elérhetőségét

en: You can use the following tags
hu: Az alábbi címkéket (tags) használhatja

en: You have received this message because you subscribed to our newsletter. If you want to unsubscribe:
hu: Azért kapta ezt a levelet, mert regisztrált a hírlevelünkre. Ha le szeretne iratkozni:

en: You have to prepare the list of recipients to send the newsletter to
hu: Hírlevél küldéséhez el kell készíteni a címzettek listáját

en: Your subscription to mailing lists successfully updated
hu: A feliratkozás módosítását sikeresen mentettük

en: Your subscription was successfully activated. You will receive the next newsletter. Thank you.
hu: Az aktiválás sikeresen befejeződött! A következő hírlevelünket már meg fogja kapni! Köszönjük!

en: Your subscription was successfully deleted. Bye bye.
hu: A feliratkozását sikeresen töröltük! Viszontlátásra!

en: admin side only
hu: csak az admin felületen

en: all messages will be recorded into a log file
hu: az összes üzenet rögzítésre kerül a log fájlban

en: all messages will be sent to the newsletter author
hu: az összes üzenetet kiküldi a hírlevél szerzőjének

en: but always use
hu: de mindíg használ

en: called %s and saved in %s
hu: %s néven és a %s könyvtárba menti

en: close
hu: bezár

en: continue
hu: folytatás

en: continue the sending
hu: küldés folytatása

en: creation when newsletter is saved
hu: létrehozhat hírlevelet, haez a hírlevél mentett

en: empty
hu: üres

en: entire site
hu: A teljes oldal

en: hidden
hu: rejtett

en: ignore not selected lists
hu: A nem kiválasztott listák figyelmen kívül hagyása

en: iso 639-1 codes
hu: iso 639-1 kódolás

en: j F Y
hu: Csak neked

en: loading only javascript of the plugin
hu: Csak a Javascript betöltése a bővítményből

en: mandatory
hu: kötelező

en: no
hu: nem

en: no ajax
hu: nem ajax-os

en: no translation for this language, yet
hu: nincs fordítás erre a nyelvre még

en: now sending
hu: Kiküldés alatt

en: open in a new window
hu: Megnyitása új ablakban

en: pause
hu: megszakítás

en: pause the sending
hu: küldés megszakítva

en: put all emails into a log file
hu: minden E-mail kerüljön  egy log fájlba

en: refresh
hu: Frissít

en: send all emails to the author
hu: minden E-mail küldése a szerzőnek

en: sending...
hu: küldés...

en: the blog name
hu: Az oldal neve

en: the list can be shown only here in settings and nowhere in the site
hu: A lista csak itt a beállításokban jeleníthető meg, sehol máshol az oldalon

en: the list is available in the whole site, so subscribers can see it
hu: A lista a teljes oldalon elérhető. Tehát a feliratkozottak is láthatják

en: the list is available only for administratrion use (settings, sending page, subscribers), so subscribers cannot see it
hu: A lista csak adminisztrációs célra érhető el (beállítások, levélküldés, feliratkozók), tehát a felirakozottak nem láthatják

en: the log file is accessible on your server and contains personal information so you have to delete it as soon as possible!
hu: A log fájl elérhető a szerverén és tartalmaz személyes adatokat is, így lehetőség szerint törölje azt a lehető leghamarabb a személyes információk védelme érdekében!

en: the newsletter web url
hu: A hírlevél web url elérhetősége

en: the subscriber name
hu: A feliratkozó neve

en: the url that the new subscriber must click/visit to confirm the subscription
hu: link ahhoz, hogy az új feliratkozók erre kattintva aktiválják a hírlevél küldést / ezzel megerősíti, hogy valóban erre az E-mail címre kerüljenek kiküldésre a hírlevelek.

en: the url that the new subscriber must click/visit to unsubscribe the newsletter
hu: link ahhoz, hogy a feliratkozó rákattintva, a hírlevélről le tudjon iratkozni

en: this is the quickest and safest mode, but it could not work if case of several thousands of recipients
hu: ez a leggyorsabb és legbiztonságosabb módszer, de ez nem működik, ha több ezer a címzett

en: try using a different browser
hu: próbáljon ki egy másik böngészőt

en: visit this link
hu: kattintson a következő linkre

en: without formatting
hu: formázás nélkül

en: yes
hu: Igen

en: you can set them up in Settings &gt; Newsletter
hu: beállíthatja a: Beállítások &gt; Hírlevél

en: you can try to deactivate and activate the plugin
hu: próbálja meg, hogy kikapcsolja, és újra aktiválja a bővítményt
