alo-easymail - en to fa translation catalogue (237 entries)

en: %d new subscribers successfully added from blog members
fa: %d مشترک جدید با موفقیت از اعضای بلاگ اضافه شد

en: A subscriber will be deleted if not activated in 5 days.
fa: یک مشترک اگر در طول ۵ روز فعال نشود حذف خواهد شد

en: ALO EasyMail Newsletter
fa: خبرنامه ALO EasyMail

en: ALO Easymail Widget
fa: ابزارک ALO EasyMail

en: Action
fa: عمل

en: Actions
fa: عمل‌ها

en: Activated
fa: فعال شده

en: Activation state updated
fa: وضعیت فعال‌سازی به روز شد

en: Add a subscriber
fa: اضافه کردن یک مشترک

en: Add to selected lists
fa: به لیست انتخاب شده اضافه کن

en: Add to selected lists and remove from not selected lists
fa: به لیست های انتخاب شده اضافه کن و از لیست‌های انتخاب نشده خارج من

en: Add to sending queue
fa: اضافه کن به صف ارسال

en: Add/import subscribers
fa: اضافه کردن / وارد کردن مشترکین

en: Added on
fa: ارسال در

en: All registered users
fa: تمام اعضای ثبت نام کرده

en: All subscribers
fa: تمام مشترکین

en: Allow users to opt in/out of email
fa: اجازه دادن به اعضا برای ملحق شدن / خروج از ایمیل

en: Apply
fa: اعمال کن

en: Ask your provider the cut-off of emails you can send per day. Multiplying the hourly limit by 24 is not the right way to calculate it: very often the resulting number is much higher than the actual cut-off.
fa: از ارائه دهنده سرویس خود cut-off ایمیل‌هایی را که می‌توانید در روز بفرستید بپرسید. ضرب کردن محدودیت ساعت در ۲۴ راه درستی برای محاسبه نیست: در اغلب موارد عدد حاصله بسیار بیشتر از عدد حقیقی است.

en: Availability
fa: دسترسی

en: Available only for subscribers; for other e-mail addresses the value is always negative
fa: فقط برای مشترکین در دسترس است؛ برای دیگر ایمیل آدرس‌ها مقدار همیشه منفی است

en: Back
fa: بازگشت

en: Batch sending
fa: ارسال دسته‌ایی

en: Between brackets the number of recipients belonging to each group or list
fa: در میان پرانتز تعداد دریافت‌کنندگان متعلق به هر گروه یا لیست درج شده است

en: Blog registered users
fa: کاربران ثبت‌نام کرده بلاگ

en: Bulk Actions
fa: عمل‌های توده‌ایی

en: But be careful to use it later on: it subscribes all registered users, including the members that already unsubscribed from the newsletter!
fa: اما مراقب باشید وقتی بعدا از آن استفاده می‌کنید: این کار تمام کاربران ثبت‌نام کرده، من‌جمله اعضایی که از مشترک بودن خارج شده اند، را مشترک می‌کند!

en: Cancel
fa: لغو

en: Cheatin&#8217; uh?
fa: حقه می‌زنی &#8217; آره؟

en: Check the Error column to modify records that otherwise will not be imported
fa: ستون خطا را برای اصلاح رکورد‌ها چک کنید در غیر اینصورت برون ریزی نخواهند شد

en: Checking...
fa: در حال چک کردن...

en: Choose an action
fa: یک عمل را انتخاب کنید

en: Choose mailing lists
fa: لیست ایمیل را انتخاب کنید

en: Choose the kind of recipients
fa: نوع گیرندگان را انتخاب کنید

en: Choose to send a simple generic e-mail or one about a specific post
fa: انتخاب کنید که یک ایمیل کلی و ساده ارسال شود یا ایمیلی در مورد پستی خاص

en: Click ONCE and wait for the sending to be over
fa: یک بار کلیک کنید و منتظر بمانید تا ارسال انجام پذیرد

en: Completed
fa: کامل شد

en: Confirm your subscription to %s Newsletter
fa: اشتراک خود را به %s خبرنامه تایید کنید

en: Default
fa: حالت پیش‌فرض

en: Default template for the email content
fa: قالب پیش‌فرض برای محتوای ایمیل

en: Delete
fa: حذف

en: Delete all plugin data on deactivation
fa: حذف تمام اطلاعات افزونه در خنثی‌سازی

en: Delete list
fa: حذف لیست

en: Delete subscriber
fa: حذف مشترک

en: Do not show it again
fa: دیگر این پیغام را نشان نده

en: Do not worry about recipients belonging to more than one group or list: the plugin avoids sending twice to the same recipient
fa: در مورد گیرندگانی که به بیش از یک گروه یا لیست تعلق دارند نگران نباشید: افزونه از ارسال جندباره به یک گیرنده جلوگیری می‌کند

en: Do you really want to DELETE these subscribers?
fa: آیا واقعا می‌خواهید این مشترکین را حذف کنید؟

en: Do you really want to DELETE this list?
fa: آیا واقعا می‌خواهید این لیست را حذف کنید؟

en: Do you really want to DELETE this subscriber?
fa: آیا واقعا می‌خواهید این مشترک را حذف کنید؟

en: Do you really want to delete the report of this newsletter?
fa: واقعا می‌خواهید گزارش این خبرنامه را حذف کنید؟

en: Do you really want to modify the activation state?
fa: واقعا می‌خواهید وضعیت فعال‌سازی را اصلاح کنید؟

en: Do you really want to stop and cancel this sending?
fa: آیا واقعا می‌خواهید این ارسال را متوقف و لغو کنید؟

en: E-mail
fa: ایمیل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit list
fa: ویرایش لیست

en: Edit subscription to mailing lists
fa: ویرایش مشترکین لیست میل‌ها

en: Error
fa: خطا

en: Error during activation. Please check the activation link.
fa: خطا در هنگام فعال سازی. لطفا لینک فعال سازی را چک کنید.

en: Error during operation.
fa: خطا در زمان عملیات.

en: Error during sending: please try again
fa: خطا در ارسال: لطفا دوباره سعی کنید

en: Error during unsubscription.
fa: خطا در حین از اشتراک خارج کردن.

en: First name of registered user.
fa: نام عضو ثبت‌نام کرده

en: For all subscribers
fa: برای تمام مشترکین

en: For each line you have to specify: e-mail address (mandatory), name (optional). Use semicolon (;) to separate the fields. See sample.
fa: برای هر خط شما بایستی: آدرس ایمیل (ضروری)، نام (اختیاری) را مشخص کنید. از نقطه ویرگول (؛) برای جداکردن زمینه‌ها استفاده کنید. نمونه را ببینید.

en: For more info, visit the FAQ of the site.
fa: برای اطلاعات بیشتر FAQ سایت را ببینید.

en: For registered users
fa: برای اعضای ثبت نام کرده

en: For registered users the dafault state is activated. For public subscribers the default state is deactivated: it will be activated by clicking on the activation link in the e-mail.
fa: برای اعضای ثبت‌نام کرده حالت پیش فرض فعال است. برای مشترکین عمومی حالت پیش فرض غیرفعال است: با کلیک بر روی لینک فعال‌سازی در ایمیل فعال می‌شود.

en: For subscribers: the name used for registration
fa: برای مشترکین: نام امنتخاب شده برای ثبت نام

en: Found %d records
fa: %d مدرک پیدا شد

en: General
fa: عمومی

en: Hi %s
    to complete your subscription to %s newsletter you need to click on the following link (or paste it in the address bar of your browser):
fa: سلام %s
    برای کامل شدن روند اشتراک شما به خبرنامه %s بایستی بر روی پیوند آمده کلیک کنید (یا در محل آدرس‌بار مرورگرتان پیست کنید):

en: If in doubt, just choose a number definitely lower than the cut-off: you'll have more chances to have your mail delivered, and less chances to end up in a blacklist...
fa: اگر مطمئن نیستید، عددی را بسیار کمتر از cut-off برگزینید: شما شانس بیشتری خواهید داشت که ایمیل‌تان به مقصد برسد تا اینکه سر از لیست سیاه دربیاورد...

en: If it fails again you can contact the administrator
fa: اگر باز هم با شکست مواجهه شدید می‌توانید با مدیریت تماس بگیرید

en: If yes, the subscription page ('%s') appears in menu or widget that list all blog pages
fa: اگر بلی، صفحه اشتراک ('%s') در منو یا ابزارکی که تمام صفحاتبلاگ را لیست می‌کند ظاهر می‌شود

en: If you choose a post you can use the post tags (see below) in the main content
fa: اگر شما یک پست را انتخاب کنید می‌توانید از برچسب‌های پست (پایین را ببینید) در متن اصلی استفاده کنید

en: If you did not ask for this subscription ignore this message.
fa: اگر شما درخواست این اشتراک را صادر نکرده اید این پیغام را نادیده بگیرید.

en: If you need these data make sure you do a database backup before plugin deactivation
fa: اگر شما به این اطلاعات نیاز دارید حتما قبل از خنثی‌سازی افزونه از پایگاه داده خود یک پشتیبان بگیرید

en: Import from WP members
fa: وارد کردن از اعضای WP

en: Import from WP registered users
fa: وارد کردن از کاربران ثبت‌نام کرده WP

en: Import from uploaded CSV file
fa: وارد کردن از فایل CSV آپلود شده

en: Important advice to calculate the best limit
fa: توصیه مهم برای محاسبه بهترین تعداد

en: Impossible to delete the selected newsletter
fa: حذف خبرنامه انتخاب شده ممکن نیست

en: Impossible to send. Please try again.
fa: ارسال ممکن نیست. لطفا دوباره سعی کنید.

en: Inputs are incompled or wrong. Please check and try again.
fa: ورودی‌ها ناکامل یا غلط است. لطفا چک کرده و دوباره سعی کنید.

en: Invite to join mailing lists
fa: دعوت به ملحق شدن به لیست میل‌ها

en: Join date
fa: تاریخ ملحق شدن

en: List name
fa: نام لیست

en: Mailing Lists
fa: لیست میل‌ها

en: Main body
fa: متن اصلی

en: Main groups
fa: گروه‌های اصلی

en: Maximum number of emails that can be sent in a 24-hr period
fa: ماکزیمم تعداد ایمیل‌هایی که می‌توانند در طول ۲۴ ساعت ارسال شوند

en: Maybe you would like to import subscribers from your blog registered members or an external archive (using CSV). Click the &#39;Add/import subscribers&#39; button
fa: اگر می‌خواهید مشترکین خود را از میان اعضای ثبت‌نام کرده بلاگ یا یک آرشیو خارجی (با استفاده از CSV) وارد کنید بر روی دکمه اضافه کردن / وارد کردن مشترکین کلیک کنید

en: Modify activation state
fa: اصلاح وضعیت فعال‌سازی

en: Name
fa: نام

en: Name and surname of registered user.
fa: نام و لقب کاربر عضو شده

en: New list
fa: لیست جدید

en: New sending added with success!
fa: ارسال جدید با موفقیت اضافه شد

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: Newsletter report
fa: گزارش خبرنامه

en: Newsletter subscribers
fa: مشترکین خبرنامه

en: Newsletter successfully deleted
fa: خبرنامه با موفقیت حذف شد

en: Newsletters
fa: خبرنامه

en: Newsletters scheduled for sending
fa: فهرست زمان‌بندی خبرنامه برای ارسال

en: Newsletters sent BY ALL USERS
fa: خبرنامه‌هایی که توسط تمامی اعضا ارسال شده اند

en: Newsletters sent BY YOU
fa: خبرنامه‌هایی که توسط شما ارسال شده اند

en: No
fa: خیر

en: No action selected
fa: هیچ عملی انتخاب نشده است

en: No list selected
fa: هیچ لیستی انتخاب نشده است

en: No recipients selected.
fa: هیچ گیرنده‌ای انتخاب نشده است.

en: No subscriber selected
fa: مشترکی انتخاب نشده است

en: No subscribers
fa: مشترکی وجود ندارد

en: No subscribers added from blog members
fa: اشتراکی از اعضای بلاگ اضافه نشده است

en: No, please do not email me
fa: خیر، لطفا ایمیلی ارسال نکنید.

en: Not deleted
fa: حذف نشده است

en: Not updated
fa: به روز نشده است

en: Not valid CSV file uploaded
fa: فایل CSV معتبری آپلود نشده است

en: Note: to let a user manage newsletters of other users, this user must have the capability to manage subscribers too
fa: توجه: برای اینکه یک کاربر بتواند خبرنامه‌های دیگر کاربران را مدیریت کند، این کاربر بایستی توانایی مدیریت مشترکین را نیز داشته باشد

en: Number of last posts to display
fa: تعداد آخرین پست‌های برای نمایش

en: Number of recent posts to show in the dropdown list of the newsletter sending form
fa: تعداد پست‌های اخیر برای نمایش در لیست کرکره‌ایی فرم ارسال خبرنامه

en: On plugin deactivation, all plugin options, preferences and database tables (including all newsletters and subscribers data) will be definitely deleted
fa: در خنثی‌سازی افزونه، تمام تنظیمات افزونه، ترجیحات و جدول‌های پایگاه داده (شامل تمام خبرنامه‌ها و اطلاعات مشترکین) قطعا حذف خواهند شد

en: Optin message
fa: پیغام ملحق شدن

en: Optout message
fa: پیغام جدا شدن

en: Order
fa: ترتیب

en: Order by activation state
fa: ترتیب بر اساس حالت فعال بودن

en: Order by e-mail
fa: ترتیب بر اساس ایمیل

en: Order by join date
fa: ترتیب بر اساس تاریخ ملحق شدن

en: Other sections can be modified only by administrators
fa: قسمت‌های دیگر فقط توسط مدیران تغییر می‌کند

en: Other tags
fa: برچسب‌های دیگر

en: PLEASE WAIT: sending...
fa: لطفا صبر کنید: در حال ارسال...

en: Per page
fa: در هر صفحه

en: Permissions
fa: سطح دسترسی

en: Post tags
fa: برچسب‌های پست

en: Progress
fa: پیشرفت

en: Queue
fa: صف

en: Receive Newsletters?
fa: دریافت خبرنامه؟

en: Recipients
fa: گیرندگان

en: Remove from selected lists
fa: از لیست انتخاب شده خارج کن

en: Report
fa: گزارش

en: Save
fa: ذخیره

en: Save the list of email addresses for next sending
fa: لیست آدرس ایمیل‌ها را برای ارسال بعدی ذخیره کن

en: Save the main body as template for next sending
fa: متن اصلی را بعنوان الگو برای ارسال بعدی ذخیره کن

en: Scheduled by
fa: برنامه‌ریزی شده توسط

en: Search
fa: جستجو

en: Select a mailing list
fa: یک لیست میل را انتخاب کنید

en: Selected subscribers
fa: مشترکین انتخاب شده

en: Send
fa: ارسال

en: Send newsletter
fa: ارسال خبرنامه

en: Sender's email address
fa: آدرس ایمیل ارسال کننده

en: Sendings failed
fa: ارسال‌ها با شکست مواجهه شد

en: Sendings succesful
fa: ارسال‌ها موفقیت آمیز بود

en: Sendings viewed
fa: ارسال ها رویت شده است

en: Sent
fa: ارسال

en: Show all
fa: همه را نمایش بده

en: Show subscription page
fa: صفحه‌ی اشتراک را نشان بده

en: Some records have not been imported
fa: برخی از رکوردها درون‌ریزی نشده است

en: Subject
fa: موضوع

en: Subject and text of the e-mail
fa: موضوع و متن ایمیل

en: Subscribe
fa: مشترک شدن

en: Subscriber deleted
fa: مشترک حذف شد

en: Subscriber tags
fa: برچسب‌های مشترکین

en: Subscribers
fa: مشترکین

en: Subscribers deleted
fa: مشترکین حذف شدند

en: Subscription successful. You will receive an e-mail with a link. You have to click on the link to activate your subscription.
fa: اشتراک با موفقیت انجام شد. شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد که لینکی را ارائه می‌دهد. بایستی لینک را کلیک کنید تا اشتراک شما فعال شود.

en: Subtract from this cut-off the number of emails you want to send from your blog (e.g. registration procedures, activation and unsubscribing of EasyMail, notices from other plugins etc.).
fa: از رقم cut-off تعداد ایمیل‌هایی را که می‌خواهید از بلاگ خود بفرستید (یعنی قالب‌بندی ثبت‌نام‌ها، فعال‌سازی و از اشتراک خارج شدن خبرنامه، اطلاعیه‌های دیگر افزونه‌ها و غیره) کم کنید.

en: Successfully import: %d records out of %d total
fa: با موفقیت درون ریزی شد: %d مورد از %d کل

en: Successfully updated
fa: با موفقیت به روز رسانی شد.

en: Test mode (no importation, show records on screen)
fa: حالت آزمایشی ( بدون وارد کردن، نشان دادن مدارک بر روی صفحه)

en: Texts
fa: متن‌ها

en: Thank you
fa: ممنون

en: The e-email address is not correct
fa: آدرس ایمیل صحیحی نیست

en: The excerpt (if any) of the post.
fa: گزیده‌ای (اگر باشد) از پست

en: The link to the site
fa: لینک به سایت

en: The link to the title of the selected post.
fa: پیوند به عنوان پست انتخاب شده

en: The lowest role can manage newsletters
fa: پایین‌ترین نقشی که می‌تواند خبرنامه را مدیریت کند

en: The lowest role can manage options
fa: پایین‌ترین نقشی که می‌تواند تنظیمات را انجام بدهد

en: The lowest role can manage subscribers
fa: پایین‌ترین نقشی که می‌تواند مشترکین را مدیریت کند

en: The lowest role can send newsletters
fa: پایین‌ترین نقشی که می‌تواند خبرنامه ارسال کند

en: The main content of the post.
fa: محتوای اصلی پست

en: The name field is empty
fa: کادر نام خالی است

en: The plugin tries to count how many recipients open the newsletter
fa: افزونه سعی می‌کند تعداد گیرندگانی که خبرنامه را باز می‌کنند بشمارد

en: The user with this capability can manage own newsletters (view the report, delete)
fa: کاربر با این توانایی می‌تواند خبرنامه‌های خود را مدیریت کند (گزارش را ببیند، حذف کند)

en: The user with this capability can manage subscribers (add, delete, assign to mailing lists...)
fa: کاربر با این توانایی می‌تواند مشترکین را مدیریت کند (اضافه، حذف، واگذار کردن لیست میل‌ها...)

en: The user with this capability can only send newletters, but cannot manage them (view the report, delete)
fa: عضو با این توانایی می‌تواند فقط خبرنامه‌ها را ارسال کند اما نمی‌تواند آنها را مدیریت کند (گزارش را ببیند، حذف کند)

en: The user with this capability can set up these setting sections
fa: کاربر با این توانایی می‌تواند این بخش‌ها را تنظیم کند

en: The username of registered users. It is blank for public subscribers.
fa: نام کاربران ثبت‌نام کرده. این محل برای مشترکین عمومی خالی است.

en: There are %d subscribers: %d activated, %d not activated
fa: %d  مشترک وجود دارد: %d  فعال شده است، %d  فعال نشده است

en: There are no available lists
fa: هیچ لیستی در دسترس نیست

en: There are no newsletters in queue
fa: هیچ خبرنامه‌ایی در صف قرار ندارد

en: There is already a subscriber with this e-email address
fa: در حال حاضر یک مشترک با همین آدرس ایمیل وجود دارد

en: This feature is useful if you have just installed the plugin and you would like to automatically subscribe existing users.
fa: این ویژگی مفید است اگر شما هم اکنون افزونه را نصب کرده‌اید و می‌خواهید بصورت خودکار کاربران موجود را مشترک کنید.

en: This feedback depends on recipients&#39; e-mail client, so the result is approximate and probably undersized
fa: این بازخورد به سرویس ایمیل گیرندگان بستگی دارد درنتیجه نتایج آن تقریبی و احتمالا کمتر از مقدار اصلی است

en: To modify your subscription to mailing lists use this form
fa: برای جرح و تعدیل مشترکین‌تان به لیست میل‌ّا از این فرم استفاده کنید

en: To send e-mails and newsletters. Features: collect subcribers on registration or with an ajax widget, mailing lists, cron batch sending.
fa: برای ارسال ایمیل و خبرنامه. خصوصیات: جمع‌آوری مشترکین در ثبت نام یا بوسیله ابزارک آجاکس، لیست میل‌ها، ارسال خوشه‌ایی.

en: To send to other people insert a list of e-mail addresses separated by comma (,)
fa: برای ارسال به افراد دیگر لیستی از آدرس ایمیل‌ها را که با کاما (,) از هم جدا شده اند وارد کنید

en: To unsubscribe the newsletter for good click this button
fa: برای اینکه به خیر و خوشی اشتراک خود را از خبرنامه لغو کنید بر روی این دکمه کلیک کنید

en: Total sendings
fa: کل ارسال‌ها

en: Track when viewed
fa: رویت شدن را ردگیری کن

en: Try again.
fa: دوباره تلاش کنید.

en: Unsubscribe me
fa: من را از مشترک بودن خارج کن

en: Update
fa: به روز رسانی

en: Updated
fa: به روز شد

en: Updating...
fa: در حال به روز رسانی...

en: Upload CSV file
fa: آپلود فایل CSV

en: Username
fa: نام عضو

en: View
fa: نمایش

en: View user profile
fa: رویت پروفایل کاربر

en: Viewed
fa: رویت شد

en: Warning! Some addresses seem to be wrong
fa: هشدار! به نظر می‌رسد برخی از آدرس‌ها اشتباه باشند

en: Warning: this tag inserts the test as it is, including shortcodes from other plugins.
fa: هشدار: این برچسب متن را آنگونه که هست، شامل میانبر‌هایی از دیگر افزونه‌ها، وارد می‌کند

en: Widget/Page Texts
fa: متن‌های ابزارک / صفحه

en: Yes
fa: بله

en: Yes, I understand
fa: بله، من می‌فهمم

en: Yes, I would like to receive the Newsletter
fa: بله، مایلم خبرنامه دریافت کنم

en: You can also sign up for specific lists
fa: شما همچنین می‌توانید برای لیست مخصوصی ثبت نام کنید

en: You can import new subscribers from WordPress registered users. Each member will be subscribed to the newsletter.
fa: شما می‌توانید مشترکین جدید را از اعضای ثبت نام کرده وردپرس وارد کنید. هر عضو به خبرنامه مشترک خواهد شد.

en: You can import new subscribers from a CSV file.
fa: شما می‌توانید مشترکین جدید را از یک فایل CSV وارد کنید.

en: You can setup mailing lists. For each you have to specify the name, the order (the lowest appear at top) and the availability
fa: شما می‌توانید لیست میل‌ها را وضع کنید. برای هریک بایستی نام، ترتیب (پایین‌ترین در بالا ظاهر می‌شود) و سطح دسترسی آن را تعیین کنید

en: You have received this message because you subscribed to our newsletter. If you want to unsubscribe:
fa: شما این پیغام را دریافت کرده‌اید بخاطر اینکه مشترک خبرنامه ما شده‌اید. اگر قصد دارید از مشترک بودن خارج شوید:

en: Your subscription to mailing lists successfully updated
fa: اشتراک شما به لیست میل‌ها با موفقیت به روز شد

en: Your subscription was successfully activated. You will receive the next newsletter. Thank you.
fa: اشتراک شما با موفقیت فعال شد. شما خبرنامه بعدی را دریافت خواهید نمود. با تشکر

en: Your subscription was successfully deleted. Bye bye.
fa: اشتراک شما با موفقیت حذف شد. اگر بار گران بودیم رفتیم...

en: admin side only
fa: فقط در جانب مدیر

en: another user
fa: یک عضو دیگر

en: click here
fa: اینجا را کلیک کنید

en: entire site
fa: کل سایت

en: generic e-mail: no post selected
fa: ایمیلی کلی: پستی انتخاب نشده

en: hidden
fa: مخفی

en: ignore not selected lists
fa: لیست‌های انتخاب نشده را نادیده بگیر

en: now sending
fa: در حال ارسال

en: refresh
fa: تازه کردن

en: sending...
fa: ارسال...

en: the list can be shown only here in settings and nowhere in the site
fa: لیست فقط در اینجا، قسمت تنظیمات نمایش داده می‌شود نه در هیچ جای دیگر سایت

en: the list is available in the whole site, so subscribers can see it
fa: لیست در تمام سایت در دسترس است، در نتیجه مشترکین می‌توانند آن را ببینند

en: the list is available only for administratrion use (settings, sending page, subscribers), so subscribers cannot see it
fa: لیست فقط برای استفاده مدیریت کردن در دسترس است (تنظیمات، ارسال صفحه، مشترکین) در نتیجه مشترکین نمی‌توانند آن را ببینند

en: without formatting
fa: بدون قالب بندی

en: you
fa: شما

en: you can use the tags listed below
fa: شما می‌توانید از برچسب‌های لیست شده در زیر استفاده کنید
