Development (trunk) - en to hu translation catalogue (743 entries)

en:  Need a license key?
hu: Szeretnél egy licenckulcsot?

en:  Post Type
hu: Bejegyzés típusa

en:  Taxonomy
hu: Taxonómia

en:  characters. Most search engines use a maximum of %s chars for the %s.
hu: karakterek. A legtöbb keresőmotor maximum  %s karaktert használ a  %s

en:  characters. Open Graph allows up to a maximum of %s chars for the %s.
hu: karakterek. Open Grap maximum  %s karaktert enged meg a %s -re.

en: %%tax_%s%% - This post's associated %s taxonomy title
hu: %%tax_%s%% - A bejegyzés   %s taxonómia címe

en: %404_title% - Additional 404 title input"
hu: %404_title% - Továbbbi 404 cím input"

en: %archive_title - The original archive title given by wordpress
hu: %archive_title - Az eredeti archívumcím , amelyet a  Wordpress adott meg

en: %author% - The original archive title given by wordpress, e.g. "Steve" or "John Smith"
hu: %author% -  Az eredeti archívumcím , amelyet a Wordpress adott meg, pl. "István" , vagy "Kovács János"

en: %blog_description% - Your blog description
hu: %blog_description% - Blogod leírása

en: %blog_title% - Your blog title
hu: %blog_title% - A blogod címe

en: %category% - Alias for %category_title%
hu: %category% -  %category_title% másik neve

en: %category_description% - The description of the category
hu: %category_description% - Kategória leírása

en: %category_title% - The (main) category of the post
hu: %category_title% - A bejegyzés (fő) kategóriája

en: %category_title% - The original title of the category
hu: %category_title% - A kategória eredeti címe

en: %date% - The original archive title given by wordpress, e.g. "2007" or "2007 August"
hu: %date% -  Az eredeti archívumcím , amelyet a Wordpress adott meg, pl. "2007" , vagy "2007 Augusztus"

en: %day% - The original archive day given by wordpress, e.g. "17"
hu: %day% -  Az eredeti archívumcím , amelyet a Wordpress adott meg, pl. "17"

en: %description% - The original description as determined by the plugin, e.g. the excerpt if one is set or an auto-generated one if that option is set
hu: %description% - Az eredeti leírás a bővítmény szerint, vagyis egy részlet, ha meg van adva, vagy egy automatikusan létrehozott, ha úgy van beállítva

en: %month% - The original archive month given by wordpress, e.g. "August"
hu: %month% -  Az eredeti archívumcím , amelyet a Wordpress adott meg, pl. "Augusztus"

en: %page% - The page number
hu: %page% - Oldalszám

en: %page_author_firstname% - This page's author' first name (capitalized)
hu: %page_author_firstname% - Az oldal szerzőjének keresztneve (nagybetűkkel)

en: %page_author_lastname% - This page's author' last name (capitalized)
hu: %page_author_lastname% - Az oldal szerzőjének családneve (nagybetűkkel)

en: %page_author_login% - This page's author' login
hu: %page_author_login% - Az oldal szerzőjének loginja

en: %page_author_nicename% - This page's author' nicename
hu: %page_author_nicename% - A szerző nicename beállítása

en: %page_title% - The original title of the page
hu: %page_title% - Az oldal eredeti neve

en: %post_author_firstname% - This post's author' first name (capitalized)
hu: %post_author_firstname% - A szerző keresztneve (nagy betűkkel)

en: %post_author_lastname% - This post's author' last name (capitalized)
hu: %post_author_lastname% - A szerző családneve (nagy betűkkel)

en: %post_author_login% - This post's author' login
hu: %post_author_login% - A bejegyzés szerzőjének loginja

en: %post_author_nicename% - This post's author' nicename
hu: %post_author_nicename% - A bejegyzés szerzőjének neve (nicename)

en: %post_title% - The original title of the post
hu: %post_title% - A bejegyzés eredeti címe

en: %post_title% - The original title of the post.
hu: %post_title% - A bejegyzés eredeti címe.

en: %request_url% - The original URL path, like "/url-that-does-not-exist/"
hu: %request_url% - Az eredeti URL , például "/nem-létező-URL/"

en: %request_words% - The URL path in human readable form, like "Url That Does Not Exist"
hu: %request_words% - Az URL olvasható formában, például "Nemlétező URL"

en: %s Plugin Options
hu: %s bővítmények opciói

en: %s Upgrade%s to All in One SEO Pack Pro for increased SEO compatibility for your products.
hu: %s Frissíts %s az All in One SEO Pack Prora a termékeid jobb  SEO kompatibilitása érdekében.

en: %s has checked for updates.
hu: %s már kerestem frissítést.

en: %search% - What was searched for
hu: %search% - Mire kerestek rá

en: %tag% - The name of the tag
hu: %tag% - A címke neve

en: %taxonomy_description% - The description of the taxonomy
hu: %taxonomy_description% - A taxonómia leírása

en: %taxonomy_title% - The original title of the taxonomy
hu: %taxonomy_title% - A taxonómia eredeti címe

en: %wp_title% - The original wordpress title, e.g. post_title for posts
hu: %wp_title% - Az eredeti  Wordpress cím, vagyis post_title a bejegyzéseknél

en: %year% - The original archive year given by wordpress, e.g. "2007"
hu: %year% -  Az eredeti archívumcím , amelyet a Wordpress adott meg, pl. "2007"

en: .htaccess editor
hu: .htaccess szerkesztő

en: 404 Title Format:
hu: 404 cím formátuma:

en: <b>Warning:</b> Line not matched: <b>"%s"</b>, On Line: <b>%s</b>
hu: <b>Figyelmeztetés:</b> Sor nem egyezik: <b>"%s"</b>, Soron: <b>%s</b>

en: <b>Warning:</b> This following post could not be found: <b>"%s"</b>
hu: <b>Figyelmeztetés:</b> A következő bejegyzés nem található: <b>"%s"</b>

en: <p>Analyzing records in a %s to %s conversion&hellip;
hu: <p>Analizálom a feljegyzéseket a %s  %s konverzióig&hellip;

en: A comma separated list of your most important keywords for this page that will be written as META keywords.
hu: A legfontosabb kulcsszavak vesszővel elválasztott listája, amelyet META kulcsszóként használunk.

en: A custom title that shows up in the title tag for this page.
hu: Egyedi cím, amely az oldal címtagjában tűnik fel.

en: A preview of what this page might look like in search engine results.
hu: Előnézet arról, hogyan is nézhet ki az oldal a keresőmotorok eredményei között.

en: About
hu: Magunkról

en: Access our Premium Support Forums
hu: Access our Premium támogatási fórum

en: Activate this feature to add Social Meta data to your site to deliver closer integration between your website/blog and Facebook, Twitter, and Google+.
hu: Aktiváld ezt a funkciót szociális metaadatok hozzáadására az oldaladhoz, hogy jobban integráld a weboldaladat/blogodat a Facebookkal, Twitterrel, és Google+-szal.

en: Active Theme
hu: Aktív sablon

en: Activity
hu: Aktivitás

en: Actor
hu: Színész

en: Add Rule
hu: Szabály hozzáadása

en: Add URL
hu: URL hozzáadása

en: Add URLs for your website's social profiles here (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn), one per line.
hu: Add meg a weboldalad szociális profiljait (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn), egyet soronként.

en: Add a list of additional domains to track here.  Enter one domain name per line without the http://.
hu: Add meg a további domének listáját a követéshez.  Egy domént kérünk soronként, a http:// nélkül.

en: Add markup to display the Google Sitelinks Search Box next to your search results in Google.
hu: Adj meg markupot Google Sitelinks keresési mező megjelenítésére, az oldaladra vonatkozó keresési eredmények mellett a Google-ben.

en: Add markup to tell Google the preferred name for your website.
hu: Add markupot, hogy a Google az általad előnyben részesített nevet használja a weboldaladhoz.

en: Add the name of the person or organization who owns these profiles.
hu: Add meg a személyek nevét, vagy a szervezetet, amelyek ezeknek a profiloknak tulajdonosai.

en: Additional Blog Page Headers:
hu: További blog fejlécek:

en: Additional Domains:
hu: További domének:

en: Additional Front Page Headers:
hu: További főoldal fejlécek:

en: Additional Page Headers:
hu: További oldal fejlécek:

en: Additional Pages
hu: További oldalak

en: Additional Post Headers:
hu: További bejegyzés fejlécek:

en: Advanced Analytics Options:
hu: Haladó Analytics opciók:

en: Advanced Authorship Options:
hu: Haladó szerzőségi opciók:

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: All Post Types
hu: Minden bejegyzéstípus

en: All Taxonomies
hu: Minden taxonómia

en: All donations support continued development of this free software.
hu: Minden donáció ezt az ingyenes szoftver fejlesztését támogatja.

en: All in One SEO Options Updated.
hu: Az All in One SEO Options frissítve lett.

en: All in One SEO Pack has detected that a plugin(s) or theme is also outputting social meta tags on your site.  You can view this social meta in the source code of your site (check your browser help for instructions on how to view source code).
hu: Az All in One SEO Pack észlelte, hogy más bővítmények/sablonok is hozzáadnak szociális meta tageket az oldaladhoz. Ezeket az oldalad forráskódjában nézheted meg (nézd át a böngésződ felhasználási utasítását, abban megtalálod a forráskód lekérésére vonatkozó információkat ).

en: All in One SEO Pro Plugin Changelog
hu: All in One SEO Pro bővítmény Changelog

en: All in One SEO Pro Plugin Support Forum
hu: All in One SEO Pro bővítmény támogatási fórum

en: All in One SEO has been deactivated
hu: All in One SEO deaktiválva lett

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
hu: Lehetővé teszi a bejegyzések maximális számának meghatározását (50 000 -ig).

en: Allows your authors to be identified by their Facebook pages as content authors on the Opengraph meta for their articles.
hu: Lehetővé teszi a szerzők azonosítását Facebook oldalukról tartalmak szerzőjeként az Open Graph metán a cikkeikre.

en: Allows your authors to be identified by their Twitter usernames as content creators on the Twitter cards for their posts.
hu: Lehetővé teszi, hogy a szerzőket Twitter felhasználónevük alapján identifikálják tartalomkészítőként a bejegyzéseik Twitter kártyáin.

en: Amazon Wishlist
hu: Amazon Kívánságlista

en: Analysis Results
hu: Analízis eredmények

en: Analyze
hu: Analizáld

en: Anonymize IP Addresses:
hu: IP cím anonimizálása:

en: Apache module %s is required!
hu: %s Apache module  szükséges!

en: Archive Title Format:
hu: Archívumok címének formátuma:

en: Are the social profile links for your website for a person or an organization?
hu: A weboldalad szociális profilja személyhez, vagy szervezethez kötődik?

en: Article
hu: Cikk

en: Article Section
hu: Cikk szekció

en: Article Tags
hu: Cikk tagek

en: As the name implies, this will be the Meta Title of your homepage. This is independent of any other option. If not set, the default Site Title (found in WordPress under Settings, General, Site Title) will be used.
hu: Ahogyan a név is mondja , ez lesz a főoldalad meta címe. Ez nem függ semmilyen más opciótól. Ha nincs beállítva, az alapbeállítás lesz használva (megtalálható a Wordpressben a Beállítások, Általános, Oldal címe alatt).

en: Associated Name
hu: Kapcsolódó név

en: Athlete
hu: Atléta

en: Author
hu: Szerző

en: Author Archive Title Format:
hu: Szerző archívum címének formátuma:

en: Autogenerate Descriptions:
hu: LeÍrások automatikus létrehozása:

en: Autogenerate OG Descriptions
hu: OG leírások automatikus létrehozása

en: Automatically Generate Article Tags
hu: Cikk tagek automatikus létrehozása

en: Automatically generate article tags for Facebook type article when not provided.
hu: Automatikusan hozz létre cikk tageket a Facebook típusúakhoz, amikor nincsenek megadva.

en: Avoid Using The Excerpt In Descriptions:
hu: Ne használja a kivonatot a leírásokban:

en: Band
hu: Zenekar

en: Before performing an import, we strongly recommend that you make a backup of your site. We use and recommend %s BackupBuddy %s for backups.
hu: Importálás előtt ajánljuk, hogy készíts biztonsági másolatot. A %s BackupBuddy-t %s használjuk erre a célra, és ajánluk neked is.

en: Block Bad Bots using .htaccess
hu: A .htaccess alkalmazásával blokkold a a káros botokat.

en: Block Bad Bots using HTTP
hu: HTTP alkalmazásával blokkold a káros botokat.

en: Block Referral Spam using HTTP
hu: HTTP alkalmazásával blokkold a referer spam-et

en: Block Referral Spam using HTTP.
hu: HTTP alkalmazásával blokkolja a referer spam-et.

en: Block bad robots via Apaache .htaccess rules. Warning: this will change your web server configuration, make sure you are able to edit this file manually as well.
hu: Blokkold a rossz robotokat az Apache  .htaccess szabályain keresztül. Figyelem: Ez megváltoztatja a webszervered konfigurációját, bizonyosodj meg arról, hogy ezt a fájlt manuálisan is szerkeszteni tudod.

en: Block requests from user agents that are known to misbehave with 503.
hu: Blokkold a kéréseket a user agentoktól, amelyek nem működnek jól az 503 kóddal.

en: Blocked bot with IP %s -- matched referer %s found in blocklist.
hu: Blokkolt botok IP-nként %s -- egyező referencia %s található a blokkolási listában.

en: Blocked bot with IP %s -- matched user agent %s found in blocklist.
hu: Blokkolt botok IP-nként  %s -- egyező user agent %s található a bblokkolási listában.

en: Blog on front page detected, suggested Facebook Object Type is 'blog'.
hu: A főoldalon blogot észleltünk, az ajánlott Facebook objektumtípus "blog".

en: Book
hu: Könyv

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Canonical URLs:
hu: Előnyben részesített URL-ek:

en: Capitalize Category Titles:
hu: Írd nagybetűvel a kategóriák címeit:

en: Capitalize Tag and Search Titles:
hu: Tagek és keresések címének nagybetűs írása:

en: Category Title Format:
hu: Kategóriák címének formátuma:

en: Cause
hu: Cél

en: Check For Updates
hu: Frissítések keresése

en: Check this and All in One SEO Pack will create a log of important events (all-in-one-seo-pack.log) in its plugin directory which might help debugging. Make sure this directory is writable.
hu:  Jelöld meg ezt, és az All in One SEO Pack naplózza a fontos eseményeket (all-in-one-seo-pack.log) a bővítmény direktóriumában, amely segítheti a hibakeresést. Bizonyosodj meg arról, hogy a direktórium írható.

en: Check this and Category Titles will have the first letter of each word capitalized.
hu: Jelöld ezt meg, és a kategória címek első betűje naggyal lesz írva.

en: Check this and Search Page Titles and Tag Page Titles will have the first letter of each word capitalized.
hu: Jelöld ezt meg, és a a keresési oldal, illetve a címkeoldalak  címeinek első betűje naggyal lesz írva.

en: Check this and shortcodes will get executed for descriptions auto-generated from content.
hu: Jelöld ezt meg, és rövidkódok hajtódnak végre az automatikusan létrehozott tartalmak leírásain.

en: Check this and your Meta Descriptions will be auto-generated from your excerpt or content.
hu: Jelöld ezt meg, és a meta leírásokat  a részletből, vagy a tartalomból hozzuk létre.

en: Check this and your Meta Descriptions will be removed from page 2 or later of paginated content.
hu: Jelöld ezt meg, és a meta leírás el lesz távolítva a második, illetve későbbi tördelt oldalakról.

en: Check this and your Meta Descriptions won't be generated from the excerpt.
hu: Jelöld ezt meg, és a meta leírásokat nem a részletből hozzuk létre.

en: Check this and your Open Graph descriptions will be auto-generated from your content.
hu: Jelöld ezt be, és az Open Graph leírásod automatikusan kerül létrehozásra a tartalomból.

en: Check this box to ask Yahoo! not to use descriptions from the Yahoo! directory for this page.
hu: Jelöld meg ezt a négyzetet, ha nem akarod, hogy a Yahoo! felhasználja az oldal Yahoo! directory  leírását.

en: Check this box to ask Yahoo! not to use descriptions from the Yahoo! directory for your entire site.
hu: Jelöld ezt meg, ha azt kéred, hogy a keresőmotorok ne használlják az Yahoo! leírásait az egész oldalra.

en: Check this box to ask search engines not to follow links from this page.
hu: Jelöld meg ezt a négyzetet, ha nem akarod, hogy a keresőmotorok kövessék a hivatkozásokat erről az oldalról.

en: Check this box to ask search engines not to index this page.
hu: Jelöld meg ezt a négyzetet, ha nem akarod, hogy a keresőmotorok indexeljék ezt az oldalt.

en: Check this box to ask search engines not to use descriptions from the Open Directory Project for this page.
hu: Jelöld meg ezt a négyzetet, ha nem akarod, hogy a keresőmotorok felhasználják  az oldal Open Directory Project  leírását.

en: Check this box to ask search engines not to use descriptions from the Open Directory Project for your entire site.
hu: Jelöld ezt meg, ha azt kéred, hogy a keresőmotorok ne használlják az Open Directory Project leírásait az egész oldalra.

en: Check this if you want to track outbound links with Google Analytics.
hu: Jelöld ezt be ha a kimenő linkeket is követni szeretnéd a Google Analytics-ben.

en: Check this if you want to use All in One SEO Pack with any Custom Post Types on this site.
hu: Jelöld ezt meg ha az All in One SEO Packet bármely egyedi bejegyzéstípusnál használni szeretnéd.

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
hu: Jelöld meg ezt az opciót ha azt szeretnéd, hogy a bejegyzés kategóriái meta kulcsszóként kerüljenek felhasználásra (azokon kívül, amelyeket már megadtál a bejegyzésszerkesztési képernyőn).

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page.  If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
hu: Jelöld ezt meg, ha azt szeretnéd, hogy a kulcsszavaid a bejegyzések oldalán ( a Wordpressben a Settings, Reading, Front Page Displays adhatsz meg), és az archívum oldalak dinamikusan legyenek létrehozva a bejegyzés kulcsszavaiból, amelyeket az oldalon olvashatunk.Ha az opció nincs kijelölve, akkor a szerkesztési oldalon megadott kulcsszavakat fogja használni a bejegyzések oldalra.

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
hu: Jelöld ezt meg, ha azt szeretnéd, hogy egy bejegyzéshez tartozó tagek meta kulcsszóként legyenek felhasználva (azok mellett amelyeket a szerkesztési képernyőn adtál meg).

en: Check this to add All in One SEO Pack to the Admin Bar for easy access to your SEO settings.
hu: Jelöld meg ezt, az All in One SEO Pack hozzáadásához az adminisztrációs csíkhoz a SEO beállítások egyszerű eléréséhez

en: Check this to ask search engines not to follow links from paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
hu: Jelöld ezt meg, ha azt kéred, hogy a keresőmotorok ne kövessék a hjvatkozásokat a tördelt oldalakról/bejegyzésekről. Hasznos a többszörös tartalmak elkerülésére.

en: Check this to ask search engines not to index Author Archives. Useful for avoiding duplicate content.
hu: Jelöld ezt meg, ha azt kéred a keresőmotorok ne indexeljék a szerzői archívumokat. Hasznos a többszörös tartalmak elkerülésére.

en: Check this to ask search engines not to index Category Archives. Useful for avoiding duplicate content.
hu: Jelöld ezt meg, ha azt kéred a keresőmotorok ne indexeljék a kategóriák archívumait. Hasznos a többszörös tartalmak elkerülésére.

en: Check this to ask search engines not to index Date Archives. Useful for avoiding duplicate content.
hu: Jelöld ezt meg, ha azt kéred a keresőmotorok ne indexeljék a dátum archívumokat. Hasznos a többszörös tartalmak elkerülésére.

en: Check this to ask search engines not to index Tag Archives. Useful for avoiding duplicate content.
hu: Jelöld ezt meg, ha azt kéred a keresőmotorok ne indexeljék a címkék archívumait. Hasznos a többszörös tartalmak elkerülésére.

en: Check this to ask search engines not to index custom Taxonomy archive pages. Useful for avoiding duplicate content.
hu: Jelöld ezt meg, ha azt kéred a keresőmotorok ne indexeljék az egyedi taxonómiák archívumait. Hasznos a többszörös tartalmak elkerülésére.

en: Check this to ask search engines not to index paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
hu: Jelöld ezt meg, ha azt kéred a keresőmotorok ne indexeljék a tördelt oldalakat/bejegyzéseket. Hasznos a többszörös tartalmak elkerülésére.

en: Check this to ask search engines not to index the 404 page.
hu: Jelöld ezt meg, ha azt kéred a keresőmotorok ne indexeljék a 404-es oldalt.

en: Check this to ask search engines not to index the Search page. Useful for avoiding duplicate content.
hu: Jelöld ezt meg, ha azt kéred a keresőmotorok ne indexeljék a keresési oldalt. Hasznos a többszörös tartalmak elkerülésére.

en: Check this to edit the list of disallowed user agents for blocking bad bots.
hu: Jelöld ezt meg a nem engedélyezett user agentek listájának szerkesztéséhez, amellyel blokkolhatod a rosszul viselkedő botokat.

en: Check this to move the All in One SEO Pack menu item to the top of your WordPress Dashboard menu.
hu: Jelöld meg ezt az All in One SEO Pack menüpontjának a Wordpress irányítópult tetejére való mozgatásához.

en: Check this to prevent your Description from being truncated regardless of its length.
hu: Jelöld ezt meg, hogy megakadályozd a leírás rövidítését a hosszától függetlenül.

en: Check this to remove the Google Plus field from the user profile screen.
hu: Jelöld ezt meg a Google Plus mező eltávolításához a felhasználó profil képernyőjéről.

en: Check this to support Schema.org markup, i.e., itemprop on supported metadata.
hu: Jelöld ezt meg a Schema.org  jelölőnyelv támogatására, vagyis  itemprop  a támogatott metaadatokon.

en: Check this to unprotect internal postmeta fields for use with XMLRPC. If you don't know what that is, leave it unchecked.
hu: Jelöld ezt meg a védelem visszavonására a belső bejegyzés meta mezőknél az XMLRPC-re. Ha nem tudod, mit jelent ez, hagyd jelöletlenül.

en: Check to use advanced Google Analytics options.
hu: Jelöld meg a haladó Google Analytics opciókhoz.

en: Checking this box will use the Home Title and Home Description set in All in One SEO Pack, General Settings as the Open Graph title and description for your home page.
hu: A négyzet bejelölésével az All in One SEO Packben  beállított főldalcím és leírás kerül felhasználásra, mint  az Open Graph főoldal cím, és leírás általános beállítása.

en: Checking this option uses the title, description, and keywords set on your static Front Page.
hu: Jelöld meg ezt az opciót ha a címet, leírást, kulcsszavakat statikus főoldalon szeretnéd használni.

en: Checking this option will allow you to customize Canonical URLs for specific posts.
hu: Az opció kijelölése lehetővé teszi a bejegyzések előnyben részesített URL-jeinek személyre szabását.

en: Checking this option will set the Canonical URL for all paginated content to the first page.
hu: Az opció kijelölése beállítja az előnyben részesített URL-t minden tördelt tartalomra az első oldalon.

en: Choose a default value that best describes the content of your post type.
hu: Válaszd ki az alapértelmezett értéket, amely legjobban leírja a bejegyzéstípusod tartalmát.

en: Choose platform:
hu: Válassz egy platformot:

en: City
hu: Város

en: Click "Analyze" for a list of SEO data that can be imported into All in One SEO Pack, along with the number of records that will be imported.
hu: Klikkelj az "Analízis" gombra az összes SEO adat listázásához, amelyet az All in One SEO Packbe lehet importálni, a feljegyzések számával együtt.

en: Click "Convert" to perform the import. After the import has completed, you will be alerted to how many records were imported, and how many records had to be ignored, based on the criteria above.
hu: Kattints a "Konvertálásra" az importáláshoz. Az importálás befejezése után értesítünk arról, hány bejegyzésről van szó, hány darabot kellett figyelmen kívül hagyni a fenti kritériumok alapján.

en: Click for Help!
hu: Kattints a segítségért!

en: Click here for documentation on this setting
hu: A beállítás dokumentációjához klikkelj ide

en: Click the Optimize button below and All in One SEO Pack will analyze your Robots.txt file to make sure it complies with the standards for Robots.txt files.  The results will be displayed in a table below.
hu: Kattints alul az Optimizáció gombra, és az All in One SEO Pack analizálja a Robots.txt fájlodat, hogy biztos lehess abban, hogy megfelel a szabványnak. Az eredményt az alsó táblázatban találhatod.

en: Coming Soon...
hu: Nemsokára...

en: Company
hu: Vállalat

en: Compatible data:
hu: Kompatibilis adatok

en: Connect With Google Analytics
hu: Kapcsolódás a Google Analytics-hez

en: Conversion Results
hu: Konvertálás eredményei

en: Convert
hu: Konvertálás

en: Couldn't find file %s!
hu: Nem tudom megtalálni a %s fájlt!

en: Couldn't rename file %s!
hu: Nem tudom átnevezni a  %s fájlt!

en: Country
hu: Ország

en: Create Compressed Sitemap
hu: Hozz létre tömörített webhelytérképet

en: Create a Robots.txt File
hu: Robots.txt létrehozása

en: Create a compressed sitemap file in .xml.gz format.
hu: Hozz létre egy tömörített  .xml.gz formátumú fájlt.

en: Create and manage your Video Sitemap using this feature and submit your Video Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
hu: Hozz létre és kezeld a videó webhelytérképeket ezzel a funkcióval, és küldd el a webhelytérképeket a Google-nek, Bing/Yahoo-nak, és az Ask.com-nak.

en: Create and manage your XML Sitemaps using this feature and submit your XML Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
hu: Hozd létre és kezeld az XML webhelytérképeidet ezzel a funkcióval, és küldd el őket a Google-nek, Bing/Yahoo-nak, és Ask.com-nak.

en: Current File
hu: Aktuális fájl

en: Custom Canonical URL
hu: Egyedi előnyben részesített URL

en: Custom Image
hu: Egyedi kép

en: Custom Post Type Settings
hu: Egyedi bejegyzés típus beállítások

en: Custom Video
hu: Egyedi videó

en: Custom titles:
hu: Egyedi címek:

en: Daily
hu: Naponta

en: Daily scheduled sitemap check has finished.
hu: A webhelytérkép napi felülvizsgálata befejeződött.

en: Date Archive Title Format:
hu: Dátum archívum címének formátuma:

en: Debug String
hu: Hibakeresési karakterlánc

en: Debug This Post
hu: Bejegyzés hibakeresése

en: Debug Warning: All in One SEO Pack meta data was included again from %s filter. Called %s times!
hu: Hibakeresési figyelmeztetés:Az All in One SEO Pack meta adatokat %s szűrő újra hozzáadta. Hívva %s -szer/ször!

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default - nofollow
hu: Alapértelmezett - nofollow

en: Default - noindex
hu: Alapbeállítás - noindex

en: Default - noodp
hu: Alapértelmezett - noodp

en: Default - noydir
hu: Alapértelmezett - noydir

en: Default Image
hu: Alapértelmezett kép

en: Default Image Height
hu: Alapértelmezett képmagasság

en: Default Image Width
hu: Alapértelmezett képszélesség

en: Default OG:Image
hu: Alapértelmezett OG:Image

en: Default Twitter Card
hu: Alapértelmezett Twitter kártya

en: Default to NOFOLLOW:
hu: Alapértelmezett NOFOLLOW:

en: Default to NOINDEX:
hu: Alapértelmezett NOINDEX:

en: Default to NOODP:
hu: Alapértelmezett NOODP:

en: Default to NOYDIR:
hu: Alapértelmezett NOYDIR:

en: Delete Conflicting Files
hu: Töröld a konfliktusban lévő fájlokat

en: Delete Robots.txt File
hu: Robots.txt törlése

en: Deleted %s.
hu: Törölve %s.

en: Description
hu: Leírás

en: Description Format
hu: Leírás formátuma

en: Did not notify %s about changes to your sitemap.
hu: Nem értesítettük %s a webhelytérképed változásairól.

en: Director
hu: Rendező

en: Directory Path
hu: Direktórium elérési útja

en: Disable Google Analytics
hu: Google Analytics tiltása

en: Disable Google Analytics on this page.
hu: Kapcsold ki a Google Analytics-t ezen az oldalon.

en: Disable Google Plus Profile:
hu: Google Plus profil tiltása:

en: Disable SEO on this page.
hu: Kapcsold ki az SEO-t ezen az oldalon.

en: Disable on this page/post
hu: Tiltás ezen az oldalon/bejegyzésnél

en: Disabled
hu: Kikapcsolva

en: Disconnect From Google Analytics
hu: Lekapcsolódás a Google Analytics-ről

en: Display Advertiser Tracking:
hu: Jelenítsd meg a hirdetési követést:

en: Display Google Authorship:
hu: Jelenítsd meg a Google Authorshipet:

en: Display Menu At The Top:
hu: Menü megjelenítése az oldaltetőn:

en: Display Menu In Admin Bar:
hu: Menü megjelenítése az adminisztrációs csíkban:

en: Display Publisher Meta on Front Page:
hu: Jelenítsd meg a szerző metát a főoldalon:

en: Display Settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Display Sitelinks Search Box:
hu: Mutass oldalhivatkozásokat a keresési mezőben:

en: Disregard Changes
hu: Változtatások figyelmen kívül hagyása

en: Do Not Override
hu: Ne írd felül

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Don't display this page in the sitemap.
hu: Ne jelenítsd meg ezt az oldalt a webhelytérképben.

en: Donate
hu: Járulj hozzá

en: Donate with Paypal
hu: Paypal donációk

en: Drink
hu: Ital

en: Duplicate %s Meta
hu: Duplikált %s Meta

en: Dynamic sitemap generation appears to be using the correct rewrite rules.
hu: A dinamikus webhelytérkép generálás úgy tűnik a megfelelő újraírási szabályokat használja.

en: Dynamic sitemap generation does not appear to be using the correct rewrite rules; please disable any other sitemap plugins or functionality on your site and reset your permalinks.
hu: A dinamikus webhelytérkép generálás úgy tűnik nem a megfelelő újraírási szabályokat használja.Kérünk, kapcsold ki más webhelytérképpel kapcsolatos bővítményeket, vagy az oldaladon futó funkciókat, illetve állítsd vissza a permalinkeket.

en: Dynamically Generate Keywords for Posts Page/Archives:
hu: Hozz létre kulcsszavakat dinamikusan a bejegyzések/oldalak archívumaihoz:

en: Dynamically Generate Sitemap
hu: Dinamikusan hozd létre a webhelytérképet

en: E-mail debug information
hu: E-mail debug információ

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit .htaccess
hu: Szerkeszd a .htaccess fájlt

en: Edit Robots.txt
hu: Szerkeszd a Robots.txt fájlt

en: Edit SEO
hu: SEO szerkesztése

en: Edit robots.txt
hu: Szerkeszd a robots.txt fájlt

en: Edit your robots.txt file and your .htaccess file to fine-tune your site.
hu: Szerkeszd a robots.txt és .htaccess fájlokat az oldalad finomhangolásához.

en: Enable Advanced Options:
hu: Haladó opciók aktiválása:

en: Enable Custom Canonical URLs:
hu: Egyedi előnyben részesített URL-ek aktiválása:

en: Enable Facebook Meta for
hu: Facebook Meta engedélyezése

en: Enable Sitemap Indexes
hu: Webhelytérkép indexek aktiválása

en: Enable this option to only allow access to your sitemap by site administrators and major search engines.
hu: Engedélyezd ezt az opciót, ha csak az adminisztrátornak, vagy a nagyobb keresőmotoroknak akarsz hozzáférést adni az oldaltérképhez.

en: Enable this to display advanced options for controlling Google Plus authorship information on your website.
hu: Aktiváld ezt, ha Google Plus szerzőségi információkat haladóan szeretnéd irányítani a weboldaladon.

en: Enabled
hu: Bekapcsolva

en: Enhanced Ecommerce:
hu: Továbbfejlesztett e-kereskedelem:

en: Enhanced Link Attribution:
hu: Továbbfejlesztett linkhozzárendelés:

en: Enter a comma separated list of pages here to be excluded by All in One SEO Pack.  This is helpful when using plugins which generate their own non-WordPress dynamic pages.  Ex: <em>/forum/, /contact/</em>  For instance, if you want to exclude the virtual pages generated by a forum plugin, all you have to do is add forum or /forum or /forum/ or and any URL with the word "forum" in it, such as http://mysite.com/forum or http://mysite.com/forum/someforumpage here and it will be excluded from All in One SEO Pack.
hu: Add meg az oldalak vesszővel elválasztott listáját, amelyeeket nem az All in One SEO Pack kezel.  Ez hasznos az olyan bővítményeknél, amelyek saját dinamikusan generált Wordpress oldalukat használják.  PL: <em>/forum/, /contact/</em>  Például, ha ki szeretnéd zárni a fórum bővítmény által generált virtuális oldalakat, akkor hozzá kell adnod a forum, vagy  /forum, esetleg /forum/ URL-t,  így http://mysite.com/forum, vagy a http://mysite.com/forum/someforumpage-dzsel az All in One SEO Pack nem foglalkozik.

en: Enter a comma separated list of your most important keywords for your site that will be written as Meta Keywords on your homepage. Don\'t stuff everything in here.
hu: Add meg a vesszővel elválasztott listáját a legfontosabb kulcsszavaknak, amelyeket meta kulcsszavakként írunk be a főoldaladba. Nem muszáj túlzásba vinni.

en: Enter information below for any additional links for your sitemap not already managed through WordPress.
hu: Adj meg információkat további hivatkozásokról a webhelytérképedhez, amelyeket nem a Wordpress kezel.

en: Enter the Twitter username associated with your website here.
hu: Itt adhatod  meg az oldalhoz kapcsolódó Twitter felhasználónevet.

en: Enter the height for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
hu: Add meg az Open Graph képed magasságát pixelekben  (pl. 600).

en: Enter the height for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
hu: Add meg az Open Graph videód magasságát pixelekben (pl. 600).

en: Enter the name of a custom field (or multiple field names separated by commas) to use that field to specify the Open Graph image on Pages or Posts.
hu: Add meg az egyedi mező nevét(avagy több mezőt, vesszővel elválasztva), amellyel megadod a bejegyzés, vagy oldal  Open Graph képét.

en: Enter the name of your website here.
hu: Add meg a weboldal nevét.

en: Enter the width for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
hu: Add meg az Open Graph képed szélességét pixelekben  (pl. 600).

en: Enter the width for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
hu: Add meg az Open Graph videód szélességét pixelekben (pl. 600).

en: Enter your Facebook Admin ID here. Information about how to get your Facebook Admin ID can be found at https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains
hu: Add meg a Facebook Admin ID-ed.  Facebook Admin ID megszerzéséhez  keresd fel a    https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains oldalt.

en: Enter your Facebook App ID here. Information about how to get your Facebook App ID can be found at https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains
hu: Itt adhatod meg a  Facebook App ID-t. A  Facebook App ID megtalálásához keresd fel a https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains  oldalt.

en: Enter your Google Analytics ID here to track visitor behavior on your site using Google Analytics.
hu: Add meg a a Google Analytics ID itt, a felhasználók szokásainak Google Analytics-szal való követéséhez.

en: Enter your Google+ Profile URL here to add the rel=“author” tag to your site for Google authorship. It is recommended that the URL you enter here should be your personal Google+ profile.  Use the Advanced Authorship Options below if you want greater control over the use of authorship.
hu: Add meg itt a Google+ profilodat a rel=“author” beírásához a Google Authorship számára. Ajánlott, hogy ez a saját Google+ profilod legyen. Használd az Advanced Authorship opciókat, ha nagyobb kontrollra van szükséged.

en: Enter your domain name without the http:// to set your cookie domain.
hu: Add meg a domén nevet http://  nélkül a sütik beállításához.

en: Enter your verification code here to verify your site with Bing Webmaster Tools.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
hu: Add meg az azonosítási kódot  a Bing Webmaster Toolsszal való verifikációhoz.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Klikk ide a beállítás dokumentációjához</a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Google Webmaster Tools.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/google-webmaster-tools-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
hu: Add meg az azonosítási kódot  a Google Webmester Eszközökkel való verifikációhoz.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/google-webmaster-tools-verification/' target='_blank'>Klikk ide a beállítás dokumentációjához</a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Pinterest.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
hu: Add meg az azonosítási kódot a Pinteresttel való verifikációhoz.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Klikk ide a beállítás dokumentációjához</a>

en: Entries from these categories will be excluded from the sitemap.
hu: A bejegyzések ezekből a kategóriákból ki lesznek zárva a webhelytérképből.

en: Episode
hu: Epizód

en: Error: please enter an e-mail address before submitting.
hu: Hiba: kérünk, add meg az e-mail címedet a küldés előtt.

en: Everywhere Else
hu: Bárhol máshol

en: Exclude From Sitemap
hu: Kizárás a webhelytérképből

en: Exclude Pages:
hu: Oldalak kizárása:

en: Exclude Users From Tracking:
hu: Felhasználók kizárása a követésből:

en: Exclude logged-in users from Google Analytics tracking by role.
hu: Zárd ki a bejelentkezett felhasználókat a Google Analytics követésből szerepek alapján.

en: Exclude site from Yahoo! Directory:
hu: Az oldal kizárása az Yahoo! Directoryból:

en: Exclude site from the Open Directory Project:
hu: Az oldal kizárása  az Open Directory Projectből:

en: Excluded Categories
hu: Kizárt kategóriák

en: Excluded Items
hu: Kizárt tételek

en: Excluded Pages
hu: Kizárt oldalak

en: Export Post Types:
hu: Bejegyzéstípusok exportálása

en: Export Settings
hu: Export beállítások

en: Exports and imports your All in One SEO Pack plugin settings.
hu: Exportálja és importálja az All in One SEO Pack bővítmény beállításait.

en: Facebook Debug
hu: Facebook hibakeresés

en: Facebook Object Type
hu: Facebook objektum típus

en: Facebook Settings
hu: Facebook beállítások

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, error code %s.
hu: Nem sikerült értesíteni %s a webhelytérképed frissítéséről a %s -nél, hibakód %s.

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, unable to access via wp_remote_get().
hu: Nem sikerült értesíteni %s a webhelytérkép változásairól  %s, nem elérhető wp_remote_get() -tel.

en: Failed to send to %s.
hu: Nem sikerült elküldeni %s -nek.

en: Failed to update .htaccess rules!
hu: Nem sikerült frissíteni .htaccess szabályokat!

en: Feature Manager
hu: Funkciókezelő

en: Featured Image
hu: Kiemelt kép

en: File Editor
hu: Fájlszerkesztő

en: Filename Prefix
hu: Fájlnév prefix

en: Finished scanning posts
hu: Bejegyzések vizsgálatának vége.

en: First Attached Image
hu: Első csatolt kép

en: First Available Image
hu: Első elérhető kép

en: First Image In Content
hu: Első kép a tartalomban

en: Follow us on Facebook
hu: Kövess a Facebookon

en: Follow us on Twitter
hu: Kövess a Twitteren

en: Food
hu: Étel

en: Force Rewrites:
hu: Újraírás erőltetése:

en: Form submission error: verification check failed.
hu: Hiba az űrlap elküldésénél : az ellenőrzés sikertelen.

en: Frequencies
hu: Gyakoriság

en: Front Page
hu: Főoldal

en: Game
hu: Játék

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Generate Robots.txt
hu: Hozd létre a Robots.txt-t

en: Generate and validate your robots.txt file to guide search engines through your site.
hu: Hozd létre és ellenőrizd a robots.txt, hogy megkönnyítsd a keresőmotorok munkáját az oldaladon.

en: Getting started? Read the Beginners Guide
hu: Most kezdesz? Olvasd el a Kezdők kézikönyvét

en: Google Plus Default Profile:
hu: Google Plus alapértelmezett profil:

en: Google Settings
hu: Google beállítások

en: Government
hu: Kormányzat

en: Help
hu: Segítség

en: Home Article Tags
hu: Főoldal cikk tagjei

en: Home Description
hu: Főoldal leírása

en: Home Description:
hu: Főoldal leírása:

en: Home Image
hu: Főoldal képe

en: Home Keywords (comma separated):
hu: Főoldal kulcsszavai (vesszővel elválasztva):

en: Home Page Settings
hu: Főoldal beállítások

en: Home Page Title Format:
hu: Főoldal címének formátuma:

en: Home Title
hu: Főoldal címe

en: Home Title:
hu: Főoldal címe:

en: Home URL
hu: Főoldal URL

en: I enjoy this plugin and have made a donation:
hu: Szeretem ezt a bővítményt, és küldtem hozzájárulást:

en: If checked, only posts that have videos in them will be displayed on the sitemap.
hu: Ha be van jelölve, akkor csak a videóval rendelkező bejegyzések szerepelnek az oldaltérképen.

en: Image
hu: Kép

en: Image From Custom Field
hu: Kép egyedi mezőből

en: Image SEO
hu: Kép SEO

en: Image Settings
hu: Kép beállítások

en: Import SEO Data
hu: SEO adatok importálása

en: Import SEO Settings
hu: SEO beállítások importálása

en: Import SEO data from:
hu: SEO adatok importálása:

en: Include Author Archives in your sitemap.
hu: A webhelytérkép tartalmazza szerző archívumokat.

en: Include Author Pages
hu: Tartalmazza a szerzői oldalakat is

en: Include Date Archive Pages
hu: Tartalmazza a dátum archívum oldalait is

en: Include Date Archives in your sitemap.
hu: A webhelytérkép tartalmazza a dátumok archívumait.

en: Insert time
hu: Idő megadása

en: Join Our Mailing List
hu: Csatlakozz a levelezési listánkhoz

en: Join our mailing list for tips, tricks, and WordPress secrets.
hu: Íratkozz fel levelezési listánkra tippekért, trükkökért, és Wordpress titkokért!

en: Keyword Settings
hu: Kulcsszó beállítások

en: Keywords (comma separated)
hu: Kulcsszavak (vesszővel elválasztva)

en: Landmark
hu: Nevezetesség

en: Last Modified
hu: Utolsó módosítás

en: Last modified date of the page.
hu: Az oldal utolsó módosításának dátuma.

en: Legend
hu: Jelmagyarázat

en: License Key is not set yet or invalid.
hu: A licenckulcs nincs beállítva, illetve nem megfelelő.

en: License Key:
hu: Licenckulcs

en: Link From Virtual Robots.txt
hu: Hivatkozás a virtuális Robots.txt-ből

en: Link articles to the Facebook page associated with your website.
hu: Helyezz el hivatkozásokat a weboldalad Facebook oldalára.

en: Log Of Blocked Bots
hu: A blokkolt botok naplója

en: Log and show recent requests from blocked bots.
hu: Naplózd, és jelenítsd meg a kéréseket a blokkolt botoktól is.

en: Log important events:
hu: Fontos események naplózása:

en: MYSQL Version
hu: MYSQL verzió

en: Main Settings
hu: Fő beállítások

en: Manage Licenses
hu: Licencek kezelése

en: Manually set the %s of your %s.
hu: A  %s  %s -od kézi beállítása.

en: Manually set the frequency for the
hu: A gyakoriság kézi beállítása

en: Manually set the priority for the
hu: A prioritások kézi beállítása

en: Maximum Posts Per Sitemap
hu: Bejegyzések maximális száma webhelytérképenként

en: Media / Attachments
hu: Média/ Csatolmányok

en: Memory usage
hu: Memóriafelhasználás

en: Menu Label
hu: Menücímke

en: Monthly
hu: Hónaponta

en: More Information
hu: Több információ

en: Movie
hu: Film

en: Musician
hu: Zenész

en: My Amazon Wish List
hu: Amazon kívánságlistám

en: Never Shorten Long Descriptions:
hu: Sose rövidítsd a hosszú leírásokat:

en: New in 2.4: Improved support for taxonomies, Woocommerce and massive performance improvements under the hood! Please review your settings on each options page!
hu: Új a 2.4-es verzióban: Jobb taxonómia támogatás, Woocommerce, és masszív teljesítményjavulás! Kérlek, nézd át a beállításokat az opciók oldalain!

en: No
hu: Nem

en: No Pagination for Canonical URLs:
hu: Oldaltörés tiltása az előnyben részesített URL-ek esetében:

en: No Schedule
hu: Nincs ütemezés

en: No duplicate meta tags found.
hu: Nem találtunk dupla meta tageket.

en: No limit
hu: Nincs határ

en: No requests yet.
hu: Nincsenek még lekérések.

en: No rules to update!
hu: Nincsenek frissíthető szabályok!

en: Noindex Settings
hu: Noindex beállítások

en: Noindex Sitemap file
hu: Noindex webhelytérkép fájl

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Note that this is all about the title tag. This is what you see in your browser's window title bar. This is NOT visible on a page, only in the title bar and in the source code. If enabled, all page, post, category, search and archive page titles get rewritten. You can specify the format for most of them. For example: Using the default post title format below, Rewrite Titles will write all post titles as 'Post Title | Blog Name'. If you have manually defined a title using All in One SEO Pack, this will become the title of your post in the format string.
hu: Vedd figyelembe, hogy ez a címtagről szól. Ez az, amit a böngésződ címsorában láthatsz. Ez NEM látható az oldalon, csak a címsorban, illetve a forráskódban. Ha aktiválod minden oldal, bejegyzés, kategória, keresési, és archívum oldal újra lesz írva. Nagyrészüknél megadhatod a formátumot. Például: Az alapértelmezett bejegyzésformátumot használva alul, a címek újraírása funkció megváltoztatja a bejegyzések címet a következőképpen:Bejegyzés címe | Blognév.  Ha manuálisan adtad meg a címet az All in One SEO Packkal, ez lesz a bejegyzésed címe a formátum karakterláncában.

en: Note: If General Settings is checked, the General Settings, the Feature Manager settings, and the following currently active modules will have their settings data exported:
hu: Megjegyzés: ha az általános beállítások  van bejelölve, az általános beállítások, a funkciókezelő, és a következő aktív modulok adatai kerülnek exportálásra:

en: Note: you are using dynamic sitemap generation to keep your sitemap current; this will not generate a static sitemap file.
hu: Figyelmeztetés: dinamikusan webhelytérkép generálást használsz, amely állandóan frissítődik. Ez a funkció nem hoz létre egy statikus webhelytérkép fájlt.

en: Notice:
hu: Figyelmeztetés:

en: Notify Bing
hu: Értesítsd a  Binget

en: Notify Bing when you update your sitemap settings.
hu: Jelezd a Bingnek, amikor a webhelytérkép beállításai megváltoznak.

en: Notify Google
hu: Értesítsd a  Google-t

en: Notify Google when you update your sitemap settings.
hu: Jelezd a Google-nek, amikor a webhelytérkép beállításai megváltoznak.

en: Notify search engines daily, and also update static sitemap daily if in use. (this uses WP-Cron, so make sure this is working properly on your server as well)
hu: Küldj jelentést naponta a keresőmotoroknak, valamint frissítsd a statikus webhelytérképet naponta ha használják ( ehhez szükség van a WP-Cron megfelelő konfigurálására a szerveren).

en: Object Type
hu: Objektum  típus

en: Off
hu: Kikapcsolva

en: On
hu: Bekapcsolva

en: Once Monthly
hu: Egyszer hónaponta

en: Once Weekly
hu: Egyszer hetente

en: Operating System
hu: Operációs rendszer

en: Optimize
hu: Optimizálás

en: Optimize performance related to SEO and check your system status.
hu: Optimizáld a SEO-val kapcsolatos teljesítményt, és ellenőrizd a rendszered álapotát.

en: Optimize your Robots.txt File
hu: Robots.txt optimizálása

en: Options Reset.
hu: Opciók visszaállítása.

en: Organization
hu: Szervezet

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. Enable this only if your sitemap contains over 50,000 URLs or the file is over 5MB in size.
hu: Rendezd a wehelytérkép bejegyzéseit külön fájlokba. Ez az opció akkor jön jól, ha a webhelytérkép több, mint 50 000 URL tartalmaz, vagy nagyobb, mint 5 MB.

en: Out-of-the-box SEO for your WordPress blog. Features like XML Sitemaps, SEO for custom post types, SEO for blogs or business sites, SEO for ecommerce sites, and much more. Almost 30 million downloads since 2007.
hu: Alapból kész SEO a Wordpress blogodhoz. XML webhelytérképek, SEO az egyedi bejegyzéstípusokhoz, SEO blogokhoz, üzleti oldalakhoz, SEO e-kereskedelmi oldalakhoz, és még sok más. Majdnem 30 milló letöltés 2007 óta.

en: Override the canonical URLs for this post.
hu: Az előnyben részesített URL-ek felülírása erre a bejegyzésre.

en: PHP Exif support
hu: PHP Exif támogatás

en: PHP IPTC support
hu: PHP IPTC támogatás

en: PHP Max Script Execute Time
hu: PHP max szkript futtatási idő

en: PHP Max Upload Size
hu: PHP Max feltöltési méret

en: PHP Memory Limit
hu: PHP Memórialimit

en: PHP Safe Mode
hu: PHP Biztonságos mód

en: PHP Version
hu: PHP verzió

en: PHP XML support
hu: PHP XML támogatás

en: Page Frequency
hu: Oldal gyakoriság

en: Page Priority
hu: Oldal prioritás

en: Page Title Format:
hu: Oldalak címének formátuma:

en: Page URL
hu: Oldal URL

en: Paged Format:
hu: Paged formátuma:

en: Paginate Sitemap Indexes
hu: Webhelytérkép indexek oldaltörése

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Person
hu: Személy

en: Person or Organization?
hu: Személy vagy szervezet?

en: Pinterest Site Verification:
hu: Pinterest oldal verifikáció:

en: Places a link to the sitemap file in your virtual Robots.txt file which WordPress creates.
hu: Egy hivatkozást helyez el a webhelytérkép fájlodba be a virtuális Robots.txt-hez, amelyet a Wordpress hoz létre.

en: Places a link to your Sitemap.xml into your virtual Robots.txt file.
hu: Egy hivatkozást helyez el a Sitemap.xml-be  a virtuális Robots.txt fájlhoz.

en: Please Note:
hu: Vedd figyelembe:

en: Please refer to the document for each tool for help in using these to debug your social meta.
hu: Kérünk, olvasd el a megfelelő eszköz dokumentációját a segítségért a szociális meták hibakeresésél.

en: Please review your settings below and click %s to build your sitemap; then, %s.
hu: Kérünk, nézd át a beállításaidat alul, és klikkelj %s a webhelytérképed létrehozására; majd %s.

en: Please wait...
hu: Kérlek várj...

en: Plugins
hu: Bővítmény

en: Politician
hu: Politikus

en: Post
hu: Bejegyzés

en: Post Author Image
hu: Bejegyzés szerzőjének képe

en: Post Title Format:
hu: Bejegyzések címének formátuma:

en: Post Types
hu: Bejegyzéstípusok

en: Potential conflict with unknown file %s.
hu: Potenciális konfliktus az ismeretlen %s fájllal.

en: Press the Scan button to scan your posts for videos! Do this if video content from a post or posts is not showing up in your sitemap.
hu: Kattints a scan gombra, hogy a videóval rendelkező bejegyzéseket keressük. Ezt akkor végezze, ha valameliyk bejegyzés vagy a bejegyzések videó tartalma nem látható az oldaltérképen.

en: Press the connect button to connect with Google Analytics; or if already connected, press the disconnect button to disable and remove any stored analytics credentials.
hu: Nyomd meg a Kapcsolódás gombot a  Google Analytics-szel való kapcsolathoz. Ha már megtetted, a Lekapcsolódás gomb deaktiválja a követést, illetve eltávolítja az Analytics adatait.

en: Press this button to have Facebook re-fetch and debug this page.
hu: Nyomd meg ezt a gombot, hogy a Facebook újratöltse és ellenőrizze ezt az oldalt.

en: Preview Snippet
hu: Kódrészlet előnézet

en: Priorities
hu: Prioritások

en: Privacy Settings
hu: Adatvédelmi beállítások

en: Pro Version
hu: Pro verzió

en: Pro Version Only
hu: Csak a Pro verzióban:

en: Product
hu: Termék

en: Profile
hu: Profil

en: Proposed Changes
hu: Javasolt változtatások

en: Public Figure
hu: Közéleti személyiség

en: Purchase one now
hu: Vásárolj most!

en: Raise execution time
hu: Emeld a végrehajtási időt

en: Raise memory limit
hu: Memóriahatár megemelése

en: Read the All in One SEO Pack user guide
hu: Olvasd el a  All in One SEO Pack felhasználói utasításait

en: Reading Settings
hu: Olvasási beállítások

en: Referer Blocklist
hu: Referenciák blokkolási listája

en: Remove Descriptions For Paginated Pages:
hu: Távolítsd el a leírást a tördelt oldalaknál:

en: Remove Stored Credentials
hu: Tárolt hitelesítési információk eltávolítása

en: Rename Conflicting Files
hu: A konfliktusban lévő fájlok átnevezése

en: Renamed %s to %s.
hu: A %s átnevezve %s.

en: Reset ALL Settings to Defaults
hu: Minden beállítás alaphelyzetbe

en: Reset Dismissed Notices
hu: Az elutasított figyelmeztetések visszaállítása

en: Reset Features
hu: Funkciók visszaállítása

en: Reset General Settings to Defaults
hu: Általános beállítások alaphelyzetbe

en: Restaurant
hu: Étterem

en: Restrict Access to Video Sitemap
hu: Hozzáférés csak a video oldaltérképhez.

en: Review Your Settings
hu: Nézd át a beállításokat

en: Revisions
hu: Revíziók

en: Rewrite Titles:
hu: Címek újraírása:

en: Robots.txt editor
hu: Robots.txt szerkesztő

en: Row %s not found; no rows were deleted.
hu: A  %s sor nem található ; egyetlen sor sem lett törölve.

en: Rule Type
hu: Szabály típusa

en: Run Shortcodes In Autogenerated Descriptions:
hu: Futtass rövidkódot az automatikusan létrehozott leírásokban:

en: Run Shortcodes In Description
hu: Futtass rövidkódokat a leírásban

en: Run Shortcodes In Title
hu: Futtass rövidkódokat a címben

en: Run shortcodes that appear in social description meta tags.
hu: Futtass rövidkódokat, amelyek a szociális leírás tagjeiben jelennek meg.

en: Run shortcodes that appear in social title meta tags.
hu: Futtass rövidkódokat, amelyek a szociális címtagekben jelennek meg.

en: SEO Data Import
hu: SEO adatok importálása

en: SEO Description
hu: SEO leírás

en: SEO Keywords
hu: SEO kulcsszavak

en: SEO Settings
hu: SEO beállítások

en: SEO Title
hu: SEO cím

en: SEO for Custom Post Types:
hu: SEO az egyedi bejegyzéstípusoknak:

en: SEO on only these post types:
hu: SEO csak ezeken a bejegyzéstípusokon::

en: SEO on only these taxonomies:
hu: SEO csak ezeken a taxonómiákon

en: SFWD Debug Mail From Site %s.
hu: SFWD debug mail  %s site-ról.

en: SQL Mode
hu: SQL mód

en: Save
hu: Mentés

en: Save Robots.txt File
hu: Robots.txt mentése

en: Scan
hu: Vizsgálódás

en: Scan Header
hu: Fejléc szkennelése

en: Scan Now
hu: Keress most

en: Scan Posts For Videos
hu: Keressen videóval rendelkező bejegyzéseket.

en: Scan Social Meta
hu: Szociális Meta szkennelése

en: Scan your site for duplicate social meta tags.
hu: Szkenneld az oldalat a kettős szociális meta tagekért.

en: Schedule Updates
hu: Frissítések ütemezése

en: School
hu: Iskola

en: Search Title Format:
hu: Keress címformátumot:

en: Security Check - If you receive this in error, log out and back in to WordPress
hu: Biztonsági ellenőrzés - Ha ezt a hibát látod, lépj ki, majd jelentkezz be a WordPress-be

en: Select Individual
hu: Egyediek kiválasztása

en: Select OG:Image Source
hu: Válaszd ki az OG:Image forrást

en: Select a valid All in One SEO Pack ini file and click 'Import' to import options from a previous state or install of All in One SEO Pack.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
hu: Válassz ki egy megfelelő All in One SEO Pack ini fájlt, és klikkelj az 'Import' -ra az előző állapot importálási opcióért, vagy telepítsd All in One SEO Packet.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Klikkelj a beállítás dokumentációjáért</a>

en: Select the Open Graph type that best describes the content of this Page or Post.
hu: Válaszd ki az Open Graph típust, amely legjobban leírja ezt az oldalt, vagy bejegyzést.

en: Select the default type of Twitter card to display.
hu: Válaszd ki az alapvető Twitter kártya típusát a megjelenítéshez.

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
hu: Válaszd ki milyen bejegyzéstípusok jelenjenek meg a webhelytérképedben.

en: Select which Post Types you want to export your All in One SEO Pack meta data for.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
hu: Válaszd ki milyen bejegyzéstípusoknál szeretnéd exportálni az All in One SEO Pack meta adatait.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Klikkelj a beállítás dokumentációjáért</a>

en: Select which Post Types you want to use All in One SEO Pack to set Open Graph meta values for.
hu: Válaszd ki mely bejegyzéstípusokat szeretnél használni a  All in One SEO Packban, hogy beállítsd az Open Graph meta értékeket.

en: Select which taxonomy archives appear in your sitemap
hu: Válaszd ki mely taxonómia archívumok jelenjenek meg a webhelytérképedben.

en: Sent to %s.
hu: Elküldve %s -nek.

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Set Preferred Site Name:
hu: Állítsd be az előnyben részesített oldalnevet:

en: Set Protocol For Canonical URLs:
hu: Protokoll beállítása az előnyben részesített URL-ek számára:

en: Set protocol for canonical URLs.
hu: Állítsd be a protokollt az előnyben részesített URL-ekhez.

en: Set the Open Graph type for your website as either a blog or a website.
hu: Add meg a weboldalad Open Graph típusát (lehetségesek: weboldal és blog).

en: Set the default NOFOLLOW setting for each Post Type.
hu: Add meg az alapértelmezett NOFOLLOW beállítást minden bejegyzéstípusra.

en: Set the default NOINDEX setting for each Post Type.
hu: Add meg az alapértelmezett NOINDEX beállítást  minden bejegyzéstípusra.

en: Set the default noodp setting for each Post Type.
hu: Állítsd be az alapértelmezett noodp minden bejegyzéstípusra.

en: Set the default noydir setting for each Post Type.
hu: Éllítsd be az alap noydir minden bejegyzéstípusra.

en: Set the label for this page menu item.
hu: Állítsd be ennek a menüpontnak a címkéjét.

en: Set the title attribute for menu links.
hu: Állítsd be a menühivatkozások címattribútumát.

en: Settings export file for All in One SEO Pack
hu: All in One SEO Pack beállításainak exportálására szolgáló fájl

en: Show Column Labels for Custom Post Types:
hu: Jelenítsd meg az oszlopok neveit az egyedi bejegyzéstípusoknál:

en: Show Facebook Author on Articles
hu: Jelenítsd meg a Facebook szerzőt a cikkeknél

en: Show Facebook Publisher on Articles
hu: A cikk Facebook irójának megjelenítése

en: Show Only Posts With Videos
hu: Csak a videóval rendelkező bejegyzést mutassa.

en: Show Twitter Author
hu: Twitter szerző megjelenítése

en: Shows log of most recent requests from blocked bots. Note: this will not track any bots that were already blocked at the web server / .htaccess level.
hu: Mutasd meg a legfrissebb kérések naplóját a blokkolt botokról. Megjegyzés: ez nem követi a botokat amelyek a webszerver / .htaccess szintjén már blokkolva lettek.

en: Sign up today and receive a free copy of the e-book 5 SEO Tips for WordPress ($39 value).
hu: Íratkozz fel ma, és fogadd el tőlünk  a 5 SEO Tips for WordPress e-könyvet ($39 értékben)

en: Site Name
hu: Oldalnév

en: Site URL
hu: Oldal URL

en: Sitemap %s generated by All in One SEO Pack %s by Michael Torbert of Semper Fi Web Design on %s
hu: A webhelytérképet a %s  All in One SEO Pack %s készítette  Michael Torberttől  Semper Fi Web Designban  %s

en: Sitemap Status
hu: Webhelytérkép állapota

en: Slug may not be empty!
hu: A slug nem lehet üres!

en: Social Meta
hu: Szociális meta

en: Social Profile Links
hu: Szociális profil hivatkozások

en: Social Settings
hu: Szociális beállítások

en: Some plugins and themes do not share similar data, or they store data in a non-standard way. If we cannot import this data, it will remain unchanged in your database. Any compatible SEO data will be displayed for you to review. If a post or page already has SEO data in All in One SEO Pack, we will not import data from another plugin/theme.
hu: Bizonyos bővítmények és sablonok  nem osztanak meg hasonló adatokat, vagy ezeket nem standard módon tárolják. Ha nem tudjuk importálni az adatokat, akkor változatlanul marad az adatbázisodban. Minden kompatibilis SEO adatot átnézhetsz. Ha egy bejegyzés, vagy oldal már rendelkezik adatokkal az All in One SEO Packban, akkor nem importálunk semmit más sablonokból/bővítményekből.

en: Song
hu: Dal

en: Sorry, something went wrong. Please try again
hu: Sajnos valami hiba történt. Kérlek, próbáld újra!

en: Sorry, you can't do that. Please choose a platform and then click Analyze or Convert.
hu: Bocsánat, ezt nem teheted. Kérlek, válassz platformot, majd kattints az Analizálásra, vagy Konvertálásra.

en: Specifies the name of your sitemap file. This will default to 'sitemap'.
hu: A webhelytérkép nevét adja meg. Az alapértelmezett "sitemap".

en: Specify A Preferred Name:
hu: Add meg az előnyben részesített oldalnevet:

en: Specify Image Height
hu: Add meg a képmagasságot

en: Specify Image Width
hu: Add meg a képszélességet

en: Specify Publisher URL:
hu: Add meg a szerző URL-jét:

en: Specify Video Height
hu: Add meg a videó magasságát

en: Specify Video Width
hu: Add meg a videó szélességét

en: Split long sitemaps into separate files.
hu: Oszd a hosszú webhelytérképeket külön fájlokba.

en: Sports League
hu: Sport liga

en: Sports Team
hu: Csapat

en: State Province
hu: Tartomány

en: Static front page detected, suggested Facebook Object Type is 'website'.
hu: Statikus főoldalt észleltünk, az ajánlott Facebook objektumtípus "weboldal".

en: Stop badly behaving bots from slowing down your website.
hu: Akadályozd meg, hogy a rosszul viselkedő botok lassítsák a weboldaladat.

en: Submit
hu: Beküldés

en: Successfully notified %s about changes to your sitemap at %s.
hu: Sikeresen értesítve %s a webhelytérképed frissítéséről a %s -nél.

en: Summary
hu: Összefoglaló

en: Summary Large Image
hu: A összefoglaló nagy kép

en: Support
hu: Segítség

en: Support Forum
hu: Támogató fórum

en: System Status
hu: Rendszerállapot

en: TV Show
hu: TV program

en: Tag Title Format:
hu: Tag címek formátuma:

en: Taxonomies
hu: Taxonómiák

en: Taxonomy Title Format:
hu: Taxonómia címének formátuma

en: Tells search engines not to index the sitemap file itself.
hu: Mondd meg a keresőmotoroknak, hogy ne indexeljék a webhelytérkép fájlját.

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack Pro ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
hu: Köszönjük, hogy a legújabb és legjobb All in One SEO Pack Pro futtatod! Kérünk, nézd át a beállításokat, mindig új funkciókat teszünk elérhetővé neked!

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! New since 2.2: Control who accesses your site with the new Robots.txt Editor and File Editor modules!  Enable them from the Feature Manager.  Remember to review your settings, we have added some new ones!
hu: Köszönjük, hogy a legújabb és legjobb All in One SEO Packet futtatod! Újdonságok a 2.2-es óta: Ellenőrizd ki érheti el az oldaladat az új  Robots.txt és fájlszerkesztő modulokkal! Aktiváld őket a funkciókezelőből. Ne felejtsd el átnézni a beállításokat, újakat is adtunk hozzá!

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
hu: Köszönjük, hogy a legújabb és legjobb All in One SEO Packet futtatod! Kérünk, nézd át a beállításokat, mert mindig új funkciókat adunk hozzá!

en: Thank you for your donation, it helps keep this plugin free and actively developed!
hu: Köszönjük a donációt, ez segít nekünk a bővítményt ingyen kínálni, és továbbfejleszteni!

en: Thank you!
hu: Köszönjük!

en: The Google+ profile you enter here will appear on your homepage only as the rel="publisher" tag. It is recommended that the URL you enter here should be the Google+ profile for your business.
hu: Google+ profil, amelyet itt adsz meg a főoldalon csak rel="publisher" tagként jelenik meg. Ajánlott, hogy ez az üzleted Google+ profilja legyen.

en: The Home Description is the Open Graph description for your home page.
hu: A főoldal leírása lesz azonosítva a főoldalad Open Graph leírásával.

en: The Home Image is the Open Graph image for your home page.
hu: A főoldal képe lesz azonosítva a főoldalad Open Graph képével.

en: The Home Tag allows you to add a list of keywords that best describe your home page content.
hu: A főoldal tag funkció lehetővé teszi, hogy kulcsszavak listáját add meg, amelyek a legjobban leírják a főoldalad tartalmát.

en: The Home Title is the Open Graph title for your home page.
hu: A főoldal címe lesz azonosítva a főoldalad Open Graph címével.

en: The META description for this page. This will override any autogenerated descriptions.
hu: Az oldal META leírása. Ez minden automatikusan létrehozott leírást felülír.

en: The Site Name is the name that is used to identify your website.
hu: A webhelynév, a név, amellyel a weboldaladat azonosítják.

en: The following macros are supported:
hu: A következő makrók támogatottak:

en: The frequency of the page.
hu: Az oldal gyakorisága.

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
hu: Az  All-In-One-SEO bővítményt detektáltuk. Szeretnéd  %simportálni a beállításokat%s?

en: The plugin Yoast SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s into All in One SEO Pack?
hu:  Yoast SEO bővítményt detektáltuk. Szeretnéd %simportálni a beállításokat%s az All in One SEO Packbe?

en: The priority of the page.
hu: Az oldal prioritása.

en: The red indicator means that the syntax is invalid for a robots.txt file.
hu: A vörös jelzés azt jelenti, hogy a szintaxis nem felel meg egy robots.txt fájlban.

en: The yellow indicator means that a non-standard extension was recognized; not all crawlers may recognize it or interpret it the same way. The Allow and Sitemap directives are commonly used by Google and Yahoo.
hu: A sárga jelölés azt jelenti, hogy egy nem standard kiterjesztést észleltünk, amelyet nem minden kereső ismer fel, vagy interpretál ugyanúgy. Az Allow és Sitemap direktívákat gyakran használja a Google és a  Yahoo.

en: Themes
hu: Sablonok

en: There are no other modules currently loaded!
hu: Jelenleg nincs más modul betöltve!

en: This Open Graph meta allows you to add a general section name that best describes this content.
hu: Ez  az Open Graph meta lehetővé teszi, hogy egy általános szekciónevet válassz,  amely legjobban leírja ezt az oldalt, vagy bejegyzést.

en: This Open Graph meta allows you to add a list of keywords that best describe this content.
hu: Ez  az Open Graph meta lehetővé teszi, hogy egy kulcsszólistát adj meg,  amely legjobban leírja ezt az oldalt, vagy bejegyzést.

en: This allows you to set the title tags for each Custom Post Type.
hu: Ez lehetővé teszi a címtagek beállítását minden egyedi bejegyzéstípushoz.

en: This controls the format of Meta Descriptions.The following macros are supported:
hu: Irányítja a meta leírások formátumát. A következő makrók támogatottak:

en: This controls the format of the title tag for Author Archives.<br />The following macros are supported:
hu: Irányítja a szerzői archívumok címtagjainak formátumát. <br /> A következő makrók támogatottak:

en: This controls the format of the title tag for Category Archives.<br />The following macros are supported:
hu: Irányítja a kategória archívumok címtagjainak formátumát. <br /> A következő makrók támogatottak:

en: This controls the format of the title tag for Custom Post Archives.<br />The following macros are supported:
hu: Irányítja az egyedi bejegyzések archívumok címtagjainak formátumát. <br /> A következő makrók támogatottak:

en: This controls the format of the title tag for Date Archives.<br />The following macros are supported:
hu: Irányítja a dátum archívumok címtagjainak formátumát. <br /> A következő makrók támogatottak:

en: This controls the format of the title tag for Pages.<br />The following macros are supported:
hu: Ez az oldalak címtagjének formátumát ellenőrzi.<br /> A következő makrók támogatottak:

en: This controls the format of the title tag for Posts.<br />The following macros are supported:
hu: Ez a bejegyzések címtagjének formátumát ellenőrzi.<br /> A következő makrók támogatottak:

en: This controls the format of the title tag for Tag Archives.<br />The following macros are supported:
hu: Irányítja a címke archívumok címtagjainak formátumát. <br /> A következő makrók támogatottak:

en: This controls the format of the title tag for the 404 page.<br />The following macros are supported:
hu: Kontrollálja a címtagek formátumát a 404-es oldalaknál.<br />A következő makrók támogatottak:

en: This controls the format of the title tag for the Search page.<br />The following macros are supported:
hu: Ez irányítja a címtag formátumát a keresési oldalon.<br /> A következő makrók támogatottak:

en: This controls the format of the title tag for your Home Page.<br />The following macros are supported:
hu: Ez a főoldal címtagjének formátumát ellenőrzi.<br /> A következő makrók támogatottak:

en: This enables support for IP Anonymization in Google Analytics.
hu: Ez lehetővé teszi az IP anonimizációt a Google Analytics-ban.

en: This enables support for the Display Advertiser Features in Google Analytics.
hu: Ez lehetővé teszi  a Display Advertiser funkciót a Google Analytics-ben.

en: This enables support for the Enhanced Ecommerce in Google Analytics.
hu: Ez lehetővé teszi a az Enhanced Ecommerce-t Google Analytics-ben.

en: This enables support for the Enhanced Link Attribution in Google Analytics.
hu: Ez lehetővé teszi a az  Enhanced Link Attributiont Google Analytics-ben.

en: This is the Open Graph description of this Page or Post.
hu: Ez az Open Graph leírása az oldalnak, vagy bejegyzésnek.

en: This is the Open Graph title of this Page or Post.
hu: Ez az Open Graph címe az oldalnak, vagy bejegyzésnek.

en: This is the list of disallowed referers used for blocking bad bots.
hu: Ez a visszautasított referenciák listája, a rossz botok blokkolására.

en: This is the list of disallowed user agents used for blocking bad bots.
hu: Ez a visszautasított user agentek listája, a rossz botok blokkolására.

en: This lets you select which screens display the SEO Title, SEO Keywords and SEO Description columns.
hu: Lehetővé teszi a képernyők kiválasztását, amelyek a SEO címet, SEO kulcsszavat, illetve leírást mutatják.

en: This option allows you to control whether rel="publisher" is displayed on the homepage of your site. Google recommends using this if the site is a business website.
hu: Ez az opció irányítja, hogy a  rel="publisher" megjelenjen -e a főoldaladon. A Google ezt ajánlja, ha üzleti oldalról van szó.

en: This option allows you to control which types of pages you want to display rel="author" on for Google authorship. The options include the Front Page (the homepage of your site), Posts, Pages, and any Custom Post Types. The Everywhere Else option includes 404, search, categories, tags, custom taxonomies, date archives, author archives and any other page template.
hu: Ez az opció lehetővé teszi annak irányítását, hogy mely oldalakon szeretnél rel="author" -t megjeleníteni a Google Authorship-nek. A lehetőségek magukba foglalják a főoldalt, a bejegyzéseket, oldalakat, és egyedi bejegyzéstípusokat. A bárhol máshol opció a 404-es, keresési, kategóriák, címkék, egyedi taxonómiák, dátum archívumok, szerzői archívumok, illetve minden más oldalt irányítanak.

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
hu: Ez az opció lehetővé teszi meta kulcsszavak használatát az egész szájton.

en: This option lets you choose which image will be displayed by default for the Open Graph image. You may override this on individual posts.
hu: Ez az opció lehetővé teszi a kép kiválasztását, amely alapeállításban Open Graph képként fog szerepelni. Ezt  minden egyes ejegyzésnél felülírhatod.

en: This option lets you fall back to the default image if no image could be found above.
hu: Ez az opció lehetővé teszi a visszatérést az alapvető képhez, ha felül nincs megadva kép.

en: This option lets you select the Open Graph image that will be used for this Page or Post, overriding the default settings.
hu: Ez az opció lehetővé teszi a bejegyzésed, vagy oldalad Open Graph képének kiválasztását, és az alapbeállítás felülírását.

en: This option lets you set a default height for your images, where unspecified.
hu: Ez az opció lehetővé teszi a képek alapmagasságának megadását, amikor nincs külön megadva.

en: This option lets you set a default width for your images, where unspecified.
hu: Ez az opció lehetővé teszi a képek alapszélességének megadását, amikor nincs külön megadva.

en: This option lets you specify a link to the Open Graph video used on this Page or Post.
hu: Ez az opció lehetővé teszi   hivatkozás megadását az Open Graph videóhoz, amelyet a bejegyzésedben, vagy oldaladon használtál.

en: This option lets you upload an image to use as the Open Graph image for this Page or Post.
hu: Ez az opció lehetővé teszi egy kép feltöltését Open Graph képként a bejegyzésedhez, vagy oldaladhoz.

en: This option sets a default image that can be used for the Open Graph image. You can upload an image, select an image from your Media Library or paste the URL of an image here.
hu: Ez az opció megadja az alapvető képet, amelyet Open Graph képként lehet használni. Feltölthetsz egy képet , kiválaszthatsz egyet a médiakönyvtárból, illetve  beilleszthetsz egy URL-t.

en: This option will automatically generate Canonical URLs for your entire WordPress installation.  This will help to prevent duplicate content penalties by <a href=\'http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2009/02/specify-your-canonical.html\' target=\'_blank\'>Google</a>.
hu: Ez az opció előnyben részesített URL-ket hoz létre automatikusan  az egész Wordpress installációban. Ezzel megakadályozható az ismétlődő tartalmak szankcionálása <a href=\'http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2009/02/specify-your-canonical.html\' target=\'_blank\'>Google</a> által.

en: This setting allows you to raise your PHP execution time to a reasonable value.
hu: Ez a beállítás lehetővé teszi a PHP futtatási idő ésszerű meghosszabbítását.

en: This setting allows you to raise your PHP memory limit to a reasonable value. Note: WordPress core and other WordPress plugins may also change the value of the memory limit.
hu: Ez a beállítás lehetővé teszi a PHP memórialimit ésszerű megemelését. Megjegyzés: A Wordpress mag és más bővítmények megváltoztathatják ezt.

en: This string gets appended/prepended to titles of paged index pages (like home or archive pages).
hu: Ez a karakterlánc a tördelt index oldalak címének elejére, vagy utána lesz adva (például a főoldal, vagy at archívum).

en: This will be the Meta Description for your homepage. This is independent of any other option. The default is no Meta Description at all if this is not set.
hu: Ahogyan a név is mondja , ez lesz a főoldalad meta leírása. Ez nem függ semmilyen más opciótól. Az alapbeállítás szerint nem lesz semmilyen meta leírás, ha itt nem állítják be.

en: This will be the license key received when the product was purchased. This is used for automatic upgrades.
hu: Ez lesz a licenckulcs, amikor a terméket megvetted. Az automatikus frissítésekkor jön jól.

en: This will show or hide the advanced options for SEO for Custom Post Types.
hu: Ez az opció megjeleníti, vagy elrejti az egyedi bejegyzétípusok SEO-jának haladó beállításait.

en: Title
hu: Cím

en: Title Attribute
hu: Cím attribútum

en: Title Format:
hu: Cím formátuma:

en: Title Settings
hu: Cím beállítások

en: Track Blocked Bots
hu: A blokkolt botok követése

en: Track Multiple Domains:
hu: Több domén követése:

en: Track Outbound Links:
hu: Kövesd a kimenő linkeket:

en: Twitter Card Type
hu: Twitter kártyatípus

en: Twitter Domain
hu: Twitter domén

en: Twitter Settings
hu: Twitter beállítások

en: Twitter Site
hu: Twitter oldal

en: UPGRADE TO PRO VERSION
hu: FRISSÍTÉS A PRO VERZIÓRA

en: URL to the page.
hu: URL az oldalhoz.

en: Unauthorized access; try reloading the page.
hu: Illetéktelen hozzáférés; töltsd be újra az oldalt.

en: University
hu: Egyetem

en: Unprotect Post Meta Fields:
hu: Bejegyzések meta mezői biztosításának visszavonása:

en: Update .htaccess
hu: Frissítsd  .htaccess fájlt

en: Update Features
hu: Funkciók frissítése

en: Update Options
hu: Opciók frissítése

en: Update Robots.txt File
hu: Robots.txt frissítése

en: Update Sitemap
hu: Webhelytérkép frissítése

en: Update robots.txt
hu: Frissítsd robots.txt fájlt

en: Updated .htaccess rules.
hu: Frissítettük a .htaccess szabályokat.

en: Updated sitemap settings.
hu: Frissített webhelytérkép beállítások.

en: Upgrade To Pro
hu: Frissítés a Pro verzióra

en: Upgrade to All in One SEO Pack Pro Version
hu: Frissítés All in One SEO Pack Pro verzióra

en: Upgrade to Pro
hu: Frissítés a Pro verzióra

en: Use AIOSEO Title and Description
hu: Használd az AIOSEO címet és leírást

en: Use Categories In Article Tags
hu: Kategóriák használata a cikk tagekben

en: Use Categories for META keywords:
hu: Használj kategóriákat a META kulcsszavakhoz:

en: Use Custom Blocklists
hu: Alkalmazzon felhasználói blokk listát.

en: Use Custom Field For Image
hu: Használj egyedi mezőt a képhez

en: Use Default If No Image Found
hu: Használd az alapértelmezettet, ha nem található kép

en: Use Keywords In Article Tags
hu: Kulcsszavak használata a cikk tagekben

en: Use Keywords:
hu: Használd a következő kulcsszavakat:

en: Use Original Title:
hu: Használd az eredeti címet:

en: Use Post Tags In Article Tags
hu: Bejegyzés tagek használata a cikk tagekben

en: Use Schema.org Markup
hu: Használd Schema.org jelölőnyelvét

en: Use Static Front Page Instead
hu: Használj statikus főoldalt

en: Use Tags for META keywords:
hu: Használj tageket a META kulcsszavakhoz:

en: Use Universal Analytics:
hu: Használj Universal Analytics-t:

en: Use catergories in generated article tags.
hu: Használj kategóriákat a létrehozott cikk tagekben.

en: Use keywords in generated article tags.
hu: Használj kulcsszavakat a létrehozott cikk tagekben.

en: Use nofollow for paginated pages/posts:
hu: Használj nofollow-ot az oldaltöréses oldalakra/bejegyzésekre:

en: Use noindex for Author Archives:
hu: Használj noindex-et a szerző archívumokhoz:

en: Use noindex for Categories:
hu: Használj noindex-et a kategóriákra:

en: Use noindex for Date Archives:
hu: Használj noindex-et a a dátum archívumokhoz:

en: Use noindex for Tag Archives:
hu: Használj noindexet a tag archívumokhoz:

en: Use noindex for Taxonomy Archives:
hu: Használj noindexet a taxonómia archívumokra:

en: Use noindex for paginated pages/posts:
hu: Használj noindexet az oldaltöréses oldalakra/bejegyzésekre:

en: Use noindex for the 404 page:
hu: Használj noindexet a 404-es oldalhoz::

en: Use noindex for the Search page:
hu: Használj noindexet a keresési oldalhoz:

en: Use output buffering to ensure that the title gets rewritten. Enable this option if you run into issues with the title tag being set by your theme or another plugin.
hu: Használj kimeneti puffert, hogy megbizonyosodj arról, hogy a cím újra lesz írva. Aktiváld ezt az opciót, ha a címtagedet a sablon, vagy más bővítmény állítja be.

en: Use page slugs or page IDs, seperated by commas, to exclude pages from the sitemap.
hu: Használj oldal slugokat, vagy ID-ket, vesszővel elválasztva, a webhelytérképből való kizáráshoz.

en: Use post tags in generated article tags.
hu: Használj bejegyzés tageket a létrehozott cikk tagekben.

en: Use rewrites to generate your sitemap on the fly. NOTE: This is required for WordPress Multisite.
hu: Használj rewrite-okat a webhelytérkép folytatólagos létrehozásához. Figyelem: WordPress Multisite-ra lesz szükség.

en: Use the drop down below to choose which plugin or theme you wish to import SEO data from.
hu: Használd a legördülő menüt a bővítmény, vagy sablon kiválasztására, amelyből importálni szeretnéd a SEO adatokat.

en: Use the new Universal Analytics tracking code for Google Analytics.
hu: Használd az új Universal Analytics követési kódot a  Google Analytics-hez.

en: Use the rule builder below to add rules to create a new Robots.txt file.  If you already have a Robots.txt file you should use the File Editor feature in All in One SEO Pack to edit it or you can delete your current Robots.txt file and start a new one with the rule builder below.
hu: Használd a szabályszerkesztőt alul, a Robots.txt létrehozásához, és új szabályok hozzáadásához. Ha már van Robots.txt fájlod, akkor a All in One SEO Pack fájlszerkesztési funkcióját használhatod a szerkesztéséhez, vagy törléséhez, illetve a szabályszerkesztővel újat is kezdhetsz.

en: Use the system default
hu: Használd a rendszer alapértelmezettjét

en: Use these checkboxes to select which Post Types you want to use All in One SEO Pack with.
hu: Használd ezt a jelelőnégyzetet a bejegyzéstípusok kiválasztására, amelyeket az All in One SEO Packkel szeretnél használni.

en: Use these checkboxes to select which Taxonomies you want to use All in One SEO Pack with.
hu: Használd ezeket a jelölőnégyzeteket a taxonómiák kiválasztására, amelyekkel All in One SEO Packot használni szeretnéd.

en: Use this option to enable tracking of multiple or additional domains.
hu: Használd ezt az opciót több, vagy további domének követéséhez.

en: Use wp_title to get the title used by the theme; this is disabled by default. If you use this option, set your title formats appropriately, as your theme might try to do its own title SEO as well.
hu: Használd a  wp_title funkciót, hogy meegkapd a sablon által használt címet; ez alapban ki van kapcsolva. Ha ezt az opciót használod, állítsd be a címformátumokat megfelelőképpen, mivel a sablon megpróbálkozhat a saját cím SEO-jával..

en: User Agent Blocklist
hu: User Agent blokkolási lista

en: Version
hu: Verzió

en: Video Sitemap
hu: Video webhelytérkép

en: View the Changelog
hu: Changelog megtekintése

en: Warning: You're blocking access to search engines.
hu: Figyelmeztetés:Jelenleg blokkolod a keresőmotorok elérését.

en: Warning: a static sitemap '%s' generated by All in One SEO Pack %s on %s already exists that may conflict with dynamic sitemap generation.
hu: Figyelmeztetés:: a '%s' statikus webhelytérkép, amelyet a All in One SEO Pack hozott létre %s  %s akadályozhatja a dinamikus webhelytérkép készítést.

en: Warning: dynamic sitemap generation must have permalinks enabled.
hu: Figyelmeztetés: a dinamikus webhelytérkép létrehozásához szükség van permalinkek beállítására.

en: Warning: your privacy settings are configured to ask search engines to not index your site; you can change this under %s for your blog.
hu: Figyelmeztetés: az adatvédelmi beállításaid úgy vannak konfigurálva, hogy a keresőmotorok ne tudják indexelni az oldaladat. Ezt  %s tudod megváltoztatni a blogodon.

en: Watch video tutorials
hu: Nézd meg  videóismertetőinket

en: We need your help translating All in One SEO Pack into your language! Click Here to help make the translation complete and fix any errors.
hu: A segítséged kérjük az All in one SEO bővítmény fordításához. Kattints ide, hogy segíthess a fordítást teljessé tenni, vagy a hibákat kijavítani.

en: We've detected you're running WooCommerce.
hu: Észleltük, hogy WooCommerce-t használsz.

en: Webmaster Verification
hu: Webmester verifikáció

en: Website
hu: Weboldal

en: Weekly
hu: Hetente

en: Welcome to Version %s!
hu: Üdvözöllek a  %s verziónál!

en: What Does This Mean?
hu: Mit jelent ez?

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Pages. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
hu: Amit ide írsz, egyenesen az oldalaid fejlécébe kerül. Megadhatsz bármilyen további fejlécet, akár referenciákat stíluslapokhoz is.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Posts. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
hu: Amit ide írsz, egyenesen a  bejegyzéseid fejlécébe kerül. Megadhatsz bármilyen további fejlécet, akár referenciákat stíluslapokhoz is.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the front page if you have set a static page in Settings, Reading, Front Page Displays. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets. This will fall back to using Additional Page Headers if you have them set and nothing is entered here.
hu: Amit ide írsz, egyenesen az a főoldalad fejlécébe kerül, ha egy statikus oldalt adtál meg a  Settings, Reading, Front Page Displays menüpont alatt.Megadhatsz bármilyen további fejlécet, akár referenciákat stíluslapokhoz is. Ez visszaállítódik Additional Page Headers használatára, ha beállítottad őket, illetve ide semmit sem írtál.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the home page if you have Front page displays your latest posts selected in Settings, Reading.  It will also be copied verbatim to the header on the Posts page if you have one set in Settings, Reading. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
hu: Amit ide írsz, egyenesen az a főoldalad fejlécébe kerül, ha a Settings, Reading, Front Page Displays menüpontot választottad ki. Az utasítások szintén bekerülnek a bejegyzések oldal fejlécébe is, ha a legfrissebb bejegyzést adtad meg a  Settings, Readingnél. Megadhatsz bármilyen további fejlécet, akár referenciákat stíluslapokhoz is.

en: WordPress DB Version
hu: WordPress DB verzió

en: WordPress Version
hu: WordPress verzió

en: XML Sitemap
hu: XML webhelytérkép

en: XML Sitemaps
hu: XML webhelytérképek

en: Yes
hu: Igen

en: You can %s click here%s to go to your reading settings and toggle your blog visibility.
hu: Ide  %s klikkelhetsz %s az olvasási beállításokhoz, és a blog láthatóságának ki-, és bekapcsolásához.

en: You do not have access to this page; try logging in as an administrator.
hu: Nincs hozzáférésed az oldalhoz. Jelentkezz be adminisztrátorként.

en: You may change this by activating or deactivating modules in the Feature Manager.
hu: Ezt megváltoztathatod a Feature Managerből modulok ki-, és bekapcsolásával.

en: You may choose to export settings from active modules, and content from post data.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
hu: Exportálhatod a beállításokat az aktív modulokból, és tartalmakat a bejegyzések adataiból.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Klikkelj a beállítás dokumentációjáért</a>

en: You may prefer to use the social meta tags that are being output by the other plugin(s) or theme.  If so, then you should deactivate this Social Meta feature in All in One SEO Pack Feature Manager.
hu: Lehetséges, hogy előnyben részesítenéd azokat a szociális metákat, amelyeket más bővítmények, vagy sablonok hoztak létre. Ha ez így van, akkor ki kell kapcsolni a szociális meta funkciót az  All in One SEO Pack  funkciókezelőjében.

en: You should avoid duplicate social meta tags.  You can use these free tools from Facebook, Google and Twitter to validate your social meta and check for errors:
hu: Lehetőség szerint el kell kerülni a kettőzött szociális meta tageket. A Facebook, Google, és Twitter ingyenes eszközeit használhatod az ellenőrzésükre, és hibakeresésre.

en: Your Robots.txt file has been optimized.  Here are the results and recommendations.  Click the Update Robots.txt File button below to write these changes to your Robots.txt file.  Click the Disregard Changes button to ignore these recommendations and keep your current Robots.txt file.
hu: A Robots.txt fájlodat optimizáltuk.  Ezek az eredmények és ajánlataink. Kattints a Robots.txt frissítése gombra a változtatások kiírására. Kattints a Változtatások figyelmen kívül hagyása gombra a jelenlegi Robots.txt  fájl megtartásához.

en: archive pages
hu: archívum oldalak

en: author pages
hu: szerző oldalak

en: compressed
hu: tömörített

en: dynamic
hu: dinamikus

en: dynamically
hu: dinamikusan

en: file '%s' statically
hu: fájl '%s' statikusan

en: frequency
hu: gyakoriság

en: homepage
hu: főoldal

en: posts
hu: bejegyzések

en: priority
hu: prioritás

en: static
hu: statikus

en: taxonomies
hu: taxonómiák

en: view your sitemap
hu: tekintsd meg a webhelytérképedet
