Development (trunk) - en to nl translation catalogue (723 entries)

en:  Need a license key?
nl: Licentiecode nodig?

en:  Post Type
nl: Soort Post

en:  Taxonomy
nl: Taxonomie

en:  characters. Most search engines use a maximum of %s chars for the %s.
nl: karakters. De meeste zoekmachines hanteren een maximum van %s karakters voor de %s.

en:  characters. Open Graph allows up to a maximum of %s chars for the %s.
nl: karakters. Het openen van Graph staat een maximum aan %s karakters toe voor de %s.

en: %%tax_%s%% - This post's associated %s taxonomy title
nl: %%tax_%s%% - De geassocieerde %s taxonomie titel van deze post.

en: %404_title% - Additional 404 title input"
nl: %404_title% - Extra 404 titel invoer"

en: %archive_title - The original archive title given by wordpress
nl: %archive_title - De originele archieftitel gegeven door wordpress

en: %author% - The original archive title given by wordpress, e.g. "Steve" or "John Smith"
nl: %author% - De originele archief titel zoals gegeven door wordpress, bijv. "Steve" of "John Smith"

en: %blog_description% - Your blog description
nl: %blog_description% - Uw blog beschrijving

en: %blog_title% - Your blog title
nl: %blog_title% - Uw blogtitel

en: %category% - Alias for %category_title%
nl: %category% - Alias voor %category_title%

en: %category_description% - The description of the category
nl: %category_description% - De beschrijving van de categorie

en: %category_title% - The (main) category of the post
nl: %category_title% - De (hoofd)categorie van de post

en: %category_title% - The original title of the category
nl: %category_title% - De originele titel van de categorie

en: %date% - The original archive title given by wordpress, e.g. "2007" or "2007 August"
nl: %date% - De originele archieftitel gegeven door wordpress, bijv. "2007" of "2007 August"

en: %day% - The original archive day given by wordpress, e.g. "17"
nl: %day% - De originele archiefdag gegeven door wordpress, bijv. "17"

en: %description% - The original description as determined by the plugin, e.g. the excerpt if one is set or an auto-generated one if that option is set
nl: %description% - De originele beschrijving zoals deze wordt bepaald door de plug-in, dit is bijvoorbeeld het citaat/excerpt als dat is ingesteld of bijvoorbeeld een automatisch gegeneerde beschrijving.

en: %month% - The original archive month given by wordpress, e.g. "August"
nl: %month% - De originele archiefmaand gegeven door wordpress, bijv. "August"

en: %page% - The page number
nl: %page% - Het pagina nummer

en: %page_author_firstname% - This page's author' first name (capitalized)
nl: %page_author_firstname% - De voornaam van de auteur van deze pagina (in hoofdletters)

en: %page_author_lastname% - This page's author' last name (capitalized)
nl: %page_author_lastname% - De achternaam van de auteur van deze pagina (in hoofdletters)

en: %page_author_login% - This page's author' login
nl: %page_author_login% - De login van de auteur van deze pagina

en: %page_author_nicename% - This page's author' nicename
nl: %page_author_nicename% - De nickname van de auteur van deze pagina

en: %page_title% - The original title of the page
nl: %page_title% - De originele titel van de pagina

en: %post_author_firstname% - This post's author' first name (capitalized)
nl: %post_author_firstname% - De voornaam van de auteur van deze post (in hoofdletters)

en: %post_author_lastname% - This post's author' last name (capitalized)
nl: %post_author_lastname% - De achternaam van de auteur van deze post (in hoofdletters)

en: %post_author_login% - This post's author' login
nl: %post_author_login% - De login van de auteur van deze post

en: %post_author_nicename% - This post's author' nicename
nl: %post_author_nicename% - De nickname van de auteur van deze post

en: %post_title% - The original title of the post
nl: %post_title% - De originele titel van de post

en: %post_title% - The original title of the post.
nl: %post_title% - De originele titel van de post.

en: %request_url% - The original URL path, like "/url-that-does-not-exist/"
nl: %request_url% - Het originele URL, zoals "/url-die-niet-bestaat/"

en: %request_words% - The URL path in human readable form, like "Url That Does Not Exist"
nl: %request_words% - De URL code in leesbare vorm, zoals "Url Bestaat Niet"

en: %s Plugin Options
nl: %s plugin opties

en: %s Upgrade%s to All in One SEO Pack Pro for increased SEO compatibility for your products.
nl: %s Upgrade%s naar het Alles-in-één SEO Pakket Pro om de SEO compatibiliteit voor je producten te verhogen.

en: %s has checked for updates.
nl: %s heeft gecontroleerd voor updates.

en: %search% - What was searched for
nl: %search% - Waar naar gezocht wordt

en: %tag% - The name of the tag
nl: %tag% - De naam van de tag

en: %taxonomy_description% - The description of the taxonomy
nl: %taxonomy_description% - De beschrijving van de taxonomie

en: %taxonomy_title% - The original title of the taxonomy
nl: %taxonomy_title% - De originele titel van de taxonomie

en: %wp_title% - The original wordpress title, e.g. post_title for posts
nl: %wp_title% - De originele wordpress titel, bijv. post_title voor berichten

en: %year% - The original archive year given by wordpress, e.g. "2007"
nl: %year% - Het originele archiefjaar gegeven door wordpress, bijv.  "2007"

en: 404 Title Format:
nl: 404 Titel Format:

en: <b>Warning:</b> Line not matched: <b>"%s"</b>, On Line: <b>%s</b>
nl: <b>Waarschuwing:</b> Regel komt niet overeen: <b>"%s"</b>, Op regel: <b>%s</b>

en: <b>Warning:</b> This following post could not be found: <b>"%s"</b>
nl: <b>Waarschuwing:</b> De volgende post kon niet gevonden worden: <b>"%s"</b>

en: <p>Analyzing records in a %s to %s conversion&hellip;
nl: <p>Analyse van statistieken in een %s naar %s conversie&hellip;

en: A comma separated list of your most important keywords for this page that will be written as META keywords.
nl: Een lijst van uw belangrijkste zoektermen, gescheiden door komma's, voor deze pagina die geschreven zullen worden als META zoektermen.

en: A custom title that shows up in the title tag for this page.
nl: Een aangepaste titel die in de titel tag van deze pagina verschijnt.

en: A preview of what this page might look like in search engine results.
nl: Een voorbeeld van hoe deze pagina eruit kan zien als zoekmachine resultaat.

en: About
nl: Over deze plugin

en: Access our Premium Support Forums
nl: Sluit je aan bij onze Premium Support Forums

en: Activate this feature to add Social Meta data to your site to deliver closer integration between your website/blog and Facebook, Twitter, and Google+.
nl: Activeer deze feature om Social Meta data aan je site toe te voegen, waardoor je een betere integratie bekomt tussen je website/blog en sociale media zoals Facebook, Twitter en Google+.

en: Active Theme
nl: Actief thema

en: Activity
nl: Activiteit

en: Actor
nl: Acteur

en: Add Rule
nl: Regel Toevoegen

en: Add URL
nl: URL Toevoegen

en: Add URLs for your website's social profiles here (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn), one per line.
nl: Voeg hier de URL's toe van de sociale profielen van je website (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn), één per regel.

en: Add a list of additional domains to track here.  Enter one domain name per line without the http://.
nl: Voeg hier een lijst toe van extra domeinen die u in de gaten wilt houden. Vul één domeinnaam per regel in zonder http://.

en: Add markup to display the Google Sitelinks Search Box next to your search results in Google.
nl: Voeg markup toe om de Google Sitelinks Zoekbalk weer te geven naast uw zoekresultaten op Google.

en: Add markup to tell Google the preferred name for your website.
nl: Voeg markup toe om Google de gewenste naam voor uw website te laten weten.

en: Add the name of the person or organization who owns these profiles.
nl: Voeg de naam toe van de persoon of organisatie die deze profielen bezit.

en: Additional Blog Page Headers:
nl: Extra Blogpagina Koppen

en: Additional Domains:
nl: Aanvullende Domeinen:

en: Additional Front Page Headers:
nl: Extra Voorpagina Koppen

en: Additional Page Headers:
nl: Extra Pagina Koppen

en: Additional Pages
nl: Bijkomende Pagina's

en: Additional Post Headers:
nl: Extra Post Koppen

en: Advanced Analytics Options:
nl: Geavanceerde Analytische Mogelijkheden:

en: Advanced Authorship Options:
nl: Geavanceerde Auteurschap Opties:

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde Instellingen

en: All In One SEO Pack
nl: Alles-in-één SEO Pakket

en: All Post Types
nl: Alle Soorten Posts

en: All Taxonomies
nl: Alle Taxonomieën

en: All donations support continued development of this free software.
nl: Alle donaties steunen verdere ontwikkeling van deze gratis software.

en: All in One SEO
nl: Alles-in-één SEO

en: All in One SEO Options Updated.
nl: Alles-in-één SEO Instellingen geüpdatet.

en: All in One SEO Pack Pro Debug Info
nl: Alles-in-één SEO Pakket Pro Debug Info

en: All in One SEO Pack has detected that a plugin(s) or theme is also outputting social meta tags on your site.  You can view this social meta in the source code of your site (check your browser help for instructions on how to view source code).
nl: Alles-in-één SEO Pakket heeft opgemerkt dat één of meerdere plug-ins of een thema ook social meta tags outputten op je site. Je kan deze social meta bekijken in de broncode van je website (check de ondersteuning van je browser voor instructies over hoe je de broncode bekijkt).

en: All in One SEO Pro Plugin Changelog
nl: Alles-in-één SEO Pro Plug-in Changelog

en: All in One SEO Pro Plugin Support Forum
nl: Alles-in-één SEO Pro Plug-in Support Forum

en: All in One SEO has been deactivated
nl: Alles-in-één SEO is uitgeschakeld

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
nl: Stelt je in staat het maximum aantal berichten in een sitemap op te geven (tot 50.000).

en: Allows your authors to be identified by their Facebook pages as content authors on the Opengraph meta for their articles.
nl: Staat toe dat uw auteurs geïdentificeerd kunnen worden door middel van hun Facebookpagina als content auteurs op de Opengraph meta voor hun artikelen.

en: Allows your authors to be identified by their Twitter usernames as content creators on the Twitter cards for their posts.
nl: Sta toe dat uw auteurs geïdentificeerd kunnen worden met hun Twitter-gebruikersnaam als makers van content op de Twitterkaarten voor hun posts.

en: Amazon Wishlist
nl: Amazon wensenlijst

en: Analysis Results
nl: Resultaat Analyse

en: Analyze
nl: Analiseer

en: Anonymize IP Addresses:
nl: Anonimiseer IP Adres:

en: Apache module %s is required!
nl: Apache module %s is vereist!

en: Archive Title Format:
nl: Archief Titel Format:

en: Are the social profile links for your website for a person or an organization?
nl: Zijn de sociale profiel links voor uw website van een persoon of organisatie?

en: Article
nl: Artikel

en: Article Section
nl: Artikel Sectie

en: Article Tags
nl: Artikel Tags

en: As the name implies, this will be the Meta Title of your homepage. This is independent of any other option. If not set, the default Site Title (found in WordPress under Settings, General, Site Title) will be used.
nl: Zoals de naam al zegt wordt dit de Meta Titel van uw homepage. Dit staat los van alle andere opties. Wanneer deze niet is ingesteld, zal de standaard Site Titel (die u kunt vinden in Wordpress onder Instellingen, Algemeen, Site Titel) gebruikt worden.

en: Associated Name
nl: Geassocieerde Naam

en: Athlete
nl: Atleet

en: Author
nl: Auteur

en: Author Archive Title Format:
nl: Auteur Archief Titel Format:

en: Auto
nl: Automatisch

en: Autogenerate Descriptions:
nl: Auto genereer Beschrijvingen:

en: Autogenerate OG Descriptions
nl: Autogenerereer OG Beschrijvingen

en: Automatically Generate Article Tags
nl: Artikel Tags Automatisch Genereren

en: Automatically generate article tags for Facebook type article when not provided.
nl: Genereer automatisch artikeltags voor Facebookartikelen wanneer deze niet gegeven zijn.

en: Avoid Using The Excerpt In Descriptions:
nl: Vermijd Het Gebruik Van Fragmenten In Beschrijvingen:

en: Before performing an import, we strongly recommend that you make a backup of your site. We use and recommend %s BackupBuddy %s for backups.
nl: Voordat je gaat importeren, raden we je aan om een backup van je site te maken. Wij gebruiken en raden %sBackupBuddy %s voor backups aan.

en: Bing Webmaster Center:
nl: Bing Webmaster Centrum:

en: Block Bad Bots using .htaccess
nl:  	Blokeer Slechte Bots met behulp van .htaccess

en: Block Bad Bots using HTTP
nl: Blokeer Slechte Bots met behulp van HTTP.

en: Block Referral Spam using HTTP
nl: Blokkeer referral spam met behulp van HTTP.

en: Block Referral Spam using HTTP.
nl: Blokkeer referral spam met behulp van HTTP.

en: Block bad robots via Apaache .htaccess rules. Warning: this will change your web server configuration, make sure you are able to edit this file manually as well.
nl: Blokkeer bad robots via Apaache .htaccess rules. Waarschuwing: dit zal uw web server configuratie wijzigen, zorg ervoor dat u dit bestand ook handmatig kunt bewerken.

en: Block requests from user agents that are known to misbehave with 503.
nl: Blokkeer aanvragen van user agents die bekend staan om slecht gedrag met een 503.

en: Blocked bot with IP %s -- matched referer %s found in blocklist.
nl: Bot geblokkeerd met IP %s -- overeenkomstige verwijzer %s gevonden in blokkeerlijst.

en: Blocked bot with IP %s -- matched user agent %s found in blocklist.
nl: Bot geblokkeerd met IP %s -- overeenkomstige useragent %s gevonden in blokkeerlijst.

en: Blog on front page detected, suggested Facebook Object Type is 'blog'.
nl: Blog op front page gedetecteerd, itemsoort gesuggereerd door Facebook is 'blog'.

en: Book
nl: Boek

en: Cafe
nl: Café

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Canonical URLs:
nl: Kanonieke URL's:

en: Capitalize Category Titles:
nl: Schrijf Categorie Titels in Hoofdletters:

en: Capitalize Tag and Search Titles:
nl: Voeg Hoofdletters Toe aan Tags en Search Titles:

en: Category Title Format:
nl: Categorie Titel Format:

en: Cause
nl: Oorzaak

en: Check For Updates
nl: Controleer voor updates

en: Check this and All in One SEO Pack will create a log of important events (all-in-one-seo-pack.log) in its plugin directory which might help debugging. Make sure this directory is writable.
nl: Vink dit aan en het Alles-in-éen SEO Pakket zal een log van belangrijke evenementen creëren (all_in_one_seo_pack.log) in zijn pluginmap die gebruikt kan worden bij debugging. Zorg ervoor dat deze map schrijfbaar is.

en: Check this and Category Titles will have the first letter of each word capitalized.
nl: Als u dit aanvinkt zullen alle woorden in de Categorie Titels met een hoofdletter beginnen.

en: Check this and Search Page Titles and Tag Page Titles will have the first letter of each word capitalized.
nl: Als u dit aanvinkt zullen alle woorden in de Zoek Pagina Titels en Tag Pagina Titels met een hoofdletter beginnen.

en: Check this and shortcodes will get executed for descriptions auto-generated from content.
nl: Vink dit aan en de shortcodes zullen uitgevoerd worden voor de automatisch gegenereerde beschrijvingen van de content.

en: Check this and your Meta Descriptions will be auto-generated from your excerpt or content.
nl: Als u dit aanvinkt zullen uw Meta Beschrijvingen automatisch gegenereerd worden vanuit uw excerpt of content.

en: Check this and your Meta Descriptions will be removed from page 2 or later of paginated content.
nl: Vink dit aan en uw Meta Beschrijvingen zullen vanaf pagina 2 verwijderd worden van de gepagineerde content.

en: Check this and your Meta Descriptions won't be generated from the excerpt.
nl: Als u dit aanvinkt zullen uw Meta Beschrijvingen niet meer gegenereerd worden vanuit de excerpt.

en: Check this and your Open Graph descriptions will be auto-generated from your content.
nl: Vink dit aan en uw Open Graph beschrijvingen zullen automatisch gegenereerd worden vanuit uw content.

en: Check this box to ask Yahoo! not to use descriptions from the Yahoo! directory for this page.
nl: Vink dit vakje aan om Yahoo! te vragen geen beschrijvingen uit het Yahoo! register te gebruiken voor deze pagina.

en: Check this box to ask Yahoo! not to use descriptions from the Yahoo! directory for your entire site.
nl: Vink dit vakje aan om Yahoo! te vragen geen beschrijvingen uit het Yahoo! register te gebruiken voor uw gehele site.

en: Check this box to ask search engines not to follow links from this page.
nl: Vink dit vakje aan om zoekmachines te vragen geen links te volgen van deze pagina.

en: Check this box to ask search engines not to index this page.
nl: Vink dit vakje aan om zoekmachines te vragen deze pagina niet te indexeren.

en: Check this box to ask search engines not to use descriptions from the Open Directory Project for this page.
nl: Vink dit vakje aan om zoekmachines te vragen geen beschrijvingen te gebruiken voor deze pagina uit het Open Register Project.

en: Check this box to ask search engines not to use descriptions from the Open Directory Project for your entire site.
nl: Vink dit vakje aan om zoekmachines te vragen geen beschrijvingen uit het Open Register Project te gebruiken voor uw gehele site.

en: Check this if you want to track outbound links with Google Analytics.
nl: Vink dit aan wanneer u outbound links in de gaten wilt houden met Google Analytics.

en: Check this if you want to use All in One SEO Pack with any Custom Post Types on this site.
nl: Vink dit aan als u het Alles-in-één SEO Pakket wilt gebruiken met gepersonaliseerde berichten op deze website.

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
nl: Vink dit aan als u uw categorieën van een bepaalde post wilt gebruiken als Meta Zoektermen voor deze post (als aanvulling op de zoektermen die u heeft gekozen in het Post Bewerkingscherm)

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page.  If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
nl: Vink dit aan als u uw zoektermen op uw Post-pagina (ingesteld in WordPress, onder Instellingen, Lezen, Front Page Weergaven) en uw archiefpagina's dynamisch wil genereren vanuit de zoektermen van de berichten die op de pagina weergegeven worden. Wanneer u dit niet aanvinkt zullen de zoektermen gebruikt worden die ingesteld zijn voor die post of pagina.

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
nl: Vink dit aan wanneer u uw tags voor een bepaalde post wil gebruiken als Meta Trefwoorden voor deze post (als aanvulling op de zoektermen die u heeft gekozen in het Post Berwerkingscherm)

en: Check this to add All in One SEO Pack to the Admin Bar for easy access to your SEO settings.
nl: Vink dit aan om het Alles-in-één SEO Pakket toe te voegen aan de Admin Bar zodat u snel toegang heeft tot uw SEO settings.

en: Check this to ask search engines not to follow links from paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Vink dit aan om zoekmachines te vragen geen links te volgen van gepagineerde pagina's/posts. Handig om dubbele content te vermijden.

en: Check this to ask search engines not to index Author Archives. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Vink dit aan om zoekmachines te vragen Auteur Archieven niet te indexeren. Handig om dubbele content te vermijden.

en: Check this to ask search engines not to index Category Archives. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Vink dit aan om zoekmachines te vragen Categorie Archieven niet te indexeren. Handig om dubbele content te vermijden.

en: Check this to ask search engines not to index Date Archives. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Vink dit aan om zoekmachines te vragen Data Archieven niet te indexeren. Handig om dubbele content te vermijden.

en: Check this to ask search engines not to index Tag Archives. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Vink dit aan om zoekmachines te vragen Tag Archieven niet te indexeren. Handig om dubbele content te vermijden.

en: Check this to ask search engines not to index custom Taxonomy archive pages. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Vink dit aan om zoekmachines te vragen aangepaste Taxonomie archief pagina's niet te indexeren. Handig om dubbele content te vermijden.

en: Check this to ask search engines not to index paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Vink dit aan om zoekmachines te vragen gepagineerde pagina's/berichten niet te indexeren. Handig om dubbele content te vermijden.

en: Check this to ask search engines not to index the 404 page.
nl: Vink dit aan om zoekmachines te vragen de 404 pagina niet te indexeren.

en: Check this to ask search engines not to index the Search page. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Vink dit aan om zoekmachines te vragen de Zoekpagina niet te indexeren. Handig om dubbele content te vermijden.

en: Check this to edit the list of disallowed user agents for blocking bad bots.
nl: Klik dit aan om de lijst te bewerken van niet toegestane user agents voor het blokkeren van bad bots.

en: Check this to move the All in One SEO Pack menu item to the top of your WordPress Dashboard menu.
nl: Vink dit aan om het Alles in Een SEO Pakket menu item boven in uw WordPress Dashboard menu te plaatsen.

en: Check this to prevent your Description from being truncated regardless of its length.
nl: Als u dit aanvinkt zal uw Beschrijving niet ingekort worden, ongeacht de lengte ervan.

en: Check this to remove the Google Plus field from the user profile screen.
nl: Vink dit aan om het Google Plus veld van het gebruikersprofielscherm te verwijderen.

en: Check this to support Schema.org markup, i.e., itemprop on supported metadata.
nl: Vink dit aan om Schema.org markup te ondersteunen i.e. titemprop voor ondersteunde metadata.

en: Check this to unprotect internal postmeta fields for use with XMLRPC. If you don't know what that is, leave it unchecked.
nl: Vink dit aan interne postmeta velden voor gebruik met XMLRPC niet meer te beveiligen. Als je niet weet wat dis is, vink je dit best niet aan.

en: Check to use advanced Google Analytics options.
nl: Vink aan om geavanceerde Google Analytics opties te gebruiken.

en: Checking this box will use the Home Title and Home Description set in All in One SEO Pack, General Settings as the Open Graph title and description for your home page.
nl: Wanneer u dit vakje aanvinkt worden de Home Titel en Home Beschrijving gebruikt die ingesteld zijn in het Alles in Een SEO Pakket, Algemene Instellingen als de Open Graph titel en beschrijving voor uw homepage.

en: Checking this option uses the title, description, and keywords set on your static Front Page.
nl: Door het aanvinken van deze optie wordt de titel, beschrijving en zoektermen gebruikt die ingesteld zijn op uw statische Front Page

en: Checking this option will allow you to customize Canonical URLs for specific posts.
nl: Door dit aan te vinken kunt u Kanonikale URL's aanpassen voor specifieke berichten.

en: Checking this option will set the Canonical URL for all paginated content to the first page.
nl: Door deze optie aan te vinken zal de Canonical URL voor alle gepagineerde content op de eerste pagina gezet worden.

en: Choose a default value that best describes the content of your post type.
nl: Kies een standaardwaarde die de content van uw post het beste beschrijft.

en: Choose platform:
nl: Kies platform:

en: City
nl: Stad

en: Click "Analyze" for a list of SEO data that can be imported into All in One SEO Pack, along with the number of records that will be imported.
nl: Klik op "Analiseer" voor een lijst met SEO data die geïmporteerd kan worden naar Alles-in-één SEO Pakket, samen met het aantal records die geïmporteerd zullen worden.

en: Click "Convert" to perform the import. After the import has completed, you will be alerted to how many records were imported, and how many records had to be ignored, based on the criteria above.
nl: Klik "Converteren" om te importeren. Nadat het importeren voltooid is, word je op de hoogte gebracht over hoeveel records geïmporteerd en hoeveel records genegeerd zijn op basis van de bovenstaande criteria.

en: Click for Help!
nl: Klik als u Hulp nodig heeft!

en: Click here for documentation on this setting
nl: Klik hier om documentatie te zien voor deze instelling

en: Click the Optimize button below and All in One SEO Pack will analyze your Robots.txt file to make sure it complies with the standards for Robots.txt files.  The results will be displayed in a table below.
nl: Klik op de onderstaande Optimalizeren knop en het Alles-in-één SEO Pakket zal je Robots.txt bestand analyseren en ervoor zorgen dat het voldoet aan de standaarden voor Robots.txt bestanden. De resultaten kan je daarna terugvinden in de onderstaande tabel.

en: Coming Soon...
nl: Binnenkort...

en: Company
nl: Bedrijf

en: Compatible data:
nl: Compatibele data:

en: Connect With Google Analytics
nl: Verbinden Met Google Analytics

en: Conversion Results
nl: Conversieresultaten

en: Convert
nl: Converteren

en: Couldn't find file %s!
nl: Kon het bestand %s niet vinden!

en: Couldn't rename file %s!
nl: Kon bestand %s niet hernoemen!

en: Country
nl: Land

en: Create Compressed Sitemap
nl: Creëer Gecomprimeerde Sitemap

en: Create a Robots.txt File
nl: Creëer een Robots.txt bestand

en: Create a compressed sitemap file in .xml.gz format.
nl: Creëer een gecomprimeerd sitemapbestand in .xml.gz formaat.

en: Create and manage your Video Sitemap using this feature and submit your Video Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
nl: Creeër en beheer je video sitempa met deze feature en dien je video sitemap in bij Google, Bing/Yahoo en Ask.com.

en: Create and manage your XML Sitemaps using this feature and submit your XML Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
nl: Creëer en beheer jouw XML Sitemaps door deze feature te gebruiken en verstuur je XML Sitemap naar Google, Bing, Yahoo en Ask.com.

en: Current File
nl: Huidig Bestand

en: Custom Canonical URL
nl: Aangepaste Kanonieke URL

en: Custom Image
nl: Aangepaste Afbeelding

en: Custom Post Type Settings
nl: Aangepaste Post Instellingen

en: Custom Video
nl: Aangepaste Video

en: Custom titles:
nl: Aangepaste titels:

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Daily scheduled sitemap check has finished.
nl: Dagelijkse geplande sitemap controle is voltooid.

en: Date Archive Title Format:
nl: Datum Archief Titel Format:

en: Debug String
nl: Debug string

en: Debug This Post
nl: Debug deze Post

en: Debug Warning: All in One SEO Pack meta data was included again from %s filter. Called %s times!
nl: Debug waarschuwing: Alles-in-één SEO Pakket metadata werd opnieuw omvat van %s filter. %s keer opgeroepen!!

en: Default
nl: Standaardinstelling

en: Default Image
nl: Standaard Afbeelding

en: Default Image Height
nl: Standaard Afbeeldingshoogte

en: Default Image Width
nl: Standaard Afbeeldingsbreedte

en: Default OG:Image
nl: Standaard OG:Afbeelding

en: Default Twitter Card
nl: Standaard Twitter Kaart

en: Default to NOFOLLOW:
nl: Standaard op NOFOLLOW:

en: Default to NOINDEX:
nl: Standaard op NOINDEX:

en: Default to NOODP:
nl: Standaard op NOODP:

en: Default to NOYDIR:
nl: Standaard op NOYDIR:

en: Delete Conflicting Files
nl: Verwijder Conflicterende Bestanden

en: Delete Robots.txt File
nl: Robots.txt Verwijderen

en: Deleted %s.
nl: %s verwijderd.

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description Format
nl: Beschrijving Format

en: Did not notify %s about changes to your sitemap.
nl: %s niet verwittigd over de wijzigen aan je sitemap.

en: Director
nl: Regisseur

en: Directory Path
nl: Locatie Folder

en: Disable Google Analytics
nl: Schakel Google Analytics Uit

en: Disable Google Analytics on this page.
nl: Schakel Google Analytics uit op deze pagina.

en: Disable Google Plus Profile:
nl: Schakel Google Plus Profiel Uit:

en: Disable SEO on this page.
nl: Schakel SEO uit op deze pagina.

en: Disable on this page/post
nl: Schakel uit op deze pagina/post

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disconnect From Google Analytics
nl: Loskoppelen van Google Analytics

en: Display Advertiser Tracking:
nl: Geef Adverteerder Tracking Weer:

en: Display Google Authorship:
nl: Geef Google Auteurschap Weer:

en: Display Menu At The Top:
nl: Geef Menu Bovenaan Weer:

en: Display Menu In Admin Bar:
nl: Geef Menu Weer in Admin Bar:

en: Display Publisher Meta on Front Page:
nl: Geef Uitgevers Meta Weer op Front Page:

en: Display Settings
nl: Toon instellingen

en: Display Sitelinks Search Box:
nl: Geef Sitelink Zoekvenster Weer:

en: Disregard Changes
nl: Wijzigingen Negeren

en: Do Not Override
nl: Niet Overschrijven

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Don't display this page in the sitemap.
nl: Geef deze pagina niet weer in de sitemap.

en: Donate
nl: Doneren

en: Donate with Paypal
nl: Doneren met PayPal

en: Drink
nl: Drinken

en: Duplicate %s Meta
nl: Dupliceer %s Meta

en: Dynamic sitemap generation appears to be using the correct rewrite rules.
nl: Het lijkt er op dat de dynamische sitemap generatie de juiste rewrite regels gebruikt.

en: Dynamic sitemap generation does not appear to be using the correct rewrite rules; please disable any other sitemap plugins or functionality on your site and reset your permalinks.
nl: Het lijkt er op dat de dynamische sitemap generatie niet de juiste rewrite regels gebruikt; gelieve alle andere sitemap plug-ins uit te schakelen op je website en je permalinks te resetten.

en: Dynamically Generate Keywords for Posts Page/Archives:
nl: Dynamisch Zoektermen Genereren voor Berichten/Archieven:

en: Dynamically Generate Sitemap
nl: Genereer Sitemap Dynamisch

en: E-mail debug information
nl: E-mail debug informatie

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit .htaccess
nl: .htaccess Bewerken

en: Edit Robots.txt
nl: Robots.txt Bewerken

en: Edit SEO
nl: SEO Bewerken

en: Edit robots.txt
nl: Robots.txt Bewerken

en: Edit your robots.txt file and your .htaccess file to fine-tune your site.
nl: Bewerk je Robots.txt bestand en je .htaccess bestand om je site te finetunen.

en: Enable Advanced Options:
nl: Schakel Geavanceerde Opties In:

en: Enable Custom Canonical URLs:
nl: Schakel Aangepaste Kanonieke URL's in:

en: Enable Facebook Meta for
nl: Schakel Facebook Meta in voor

en: Enable Sitemap Indexes
nl: Schakel Sitemap Indexering In

en: Enable this option to only allow access to your sitemap by site administrators and major search engines.
nl: Schakel deze optie aan om alleen administrators en de grootste zoekmachines toegang te verlenen tot je sitemap.

en: Enable this to display advanced options for controlling Google Plus authorship information on your website.
nl: Schakel dit in om geavanceerde opties weer te geven voor het beheren van Google Plus auteurschap informatie op uw website.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enhanced Ecommerce:
nl: Verbeterde ecommerce:

en: Enhanced Link Attribution:
nl: Verbeterde Link Toeschrijving:

en: Enter a comma separated list of pages here to be excluded by All in One SEO Pack.  This is helpful when using plugins which generate their own non-WordPress dynamic pages.  Ex: <em>/forum/, /contact/</em>  For instance, if you want to exclude the virtual pages generated by a forum plugin, all you have to do is add forum or /forum or /forum/ or and any URL with the word "forum" in it, such as http://mysite.com/forum or http://mysite.com/forum/someforumpage here and it will be excluded from All in One SEO Pack.
nl: Voeg hier een lijst van pagina's in, gescheiden door komma's, die uitgesloten dienen te worden door het Alles-in-één SEO SEO Pakket. Dit is nodig wanneer u plugins gebruikt die hun eigen non-Wordpress dynamische pagina's genereren. Vb: <em>/forum/,/contact/</em> Bijvoorbeeld als u de virtuele pagina's die gegenereerd zijn door een forum plugin wilt uitsluiten, is alles wat u moet doen forum, /forum, /forum/ en/of elke URL waar het woord "forum" in voor komt toevoegen, zoals http://mysite.com/forum of http://mysite.com/forum/someforumpage en het zal uitgesloten worden van het Alles in Een SEO Pakket.

en: Enter a comma separated list of your most important keywords for your site that will be written as Meta Keywords on your homepage. Don\'t stuff everything in here.
nl: Voeg een lijst in van de belangrijkste zoektermen, gescheiden door komma's, voor uw site die geschreven zullen worden als Meta Zoektermen op uw homepage. Zet niet alles hierin.

en: Enter information below for any additional links for your sitemap not already managed through WordPress.
nl: Hieronder voer je informatie in voor eender welke bijkomende links voor je sitemap die nog niet zijn verwerkt door WordPress.

en: Enter the Twitter username associated with your website here.
nl: Vul hier de Twitter gebruikersnaam in die verbonden is aan uw website.

en: Enter the height for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
nl: Vul de hoogte in van uw Open Graph afbeelding in pixels (bijv. 600)

en: Enter the height for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
nl: Vul de hoogte in van uw Open Graph video in pixels (bijv. 600)

en: Enter the name of a custom field (or multiple field names separated by commas) to use that field to specify the Open Graph image on Pages or Posts.
nl: Voer de naam van een aangepast veld in (of meerdere veldnamen gescheiden door komma's) om dat veld te gebruiken om de Open Graph-afbeelding te specificeren op pagina's of berichten.

en: Enter the name of your website here.
nl: Vul hier de naam van uw website in.

en: Enter the width for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
nl: Vul de breedte in van uw Open Graph afbeelding in pixels (bijv. 600)

en: Enter the width for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
nl: Vul de breedte in van uw Open Graph video in pixels (bijv. 600)

en: Enter your Facebook Admin ID here. Information about how to get your Facebook Admin ID can be found at https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains
nl: Voer hier je Facebook Admin ID in. Informatie over hoe je de Facebook Admin ID kan terugvinden vind je hier: https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains

en: Enter your Facebook App ID here. Information about how to get your Facebook App ID can be found at https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains
nl: Voer je Facebook App ID hier in. Informatie over hoe je je Facebook App ID kan terugvinden, vind je op https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains

en: Enter your Google Analytics ID here to track visitor behavior on your site using Google Analytics.
nl: Vul uw Google Analytics ID hier in om bezoekersgedrag op uw website te bekijken met Google Analytics.

en: Enter your Google+ Profile URL here to add the rel=“author” tag to your site for Google authorship. It is recommended that the URL you enter here should be your personal Google+ profile.  Use the Advanced Authorship Options below if you want greater control over the use of authorship.
nl: Vul hier uw Google+ Profiel URL in om de rel="author" tag aan uw site toe te voegen voor Google auteurschap. We bevelen aan dat u hier uw persoonlijke Google+ profiel URL invult. Gebruik de Geavanceerde Auteurschap Opties hieronder als u meer te zeggen wilt hebben over het gebruik van auteurschap.

en: Enter your domain name without the http:// to set your cookie domain.
nl: Vul uw domeinnaam in zonder http:// of stel uw cookie domein in.

en: Enter your verification code here to verify your site with Bing Webmaster Tools.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
nl: Vul hier uw verificatiecode in om uw site te verifiëren met Bing Webmaster Tools.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Klik hier voor documentatie over deze instelling</a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Google Webmaster Tools.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/google-webmaster-tools-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
nl: Vul hier uw verificatiecode in om uw site te verifiëren met Google Webmaster Tools.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/google-webmaster-tools-verification/' target='_blank'>Klik hier voor documentatie over deze instelling</a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Pinterest.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
nl: Vul hier uw verificatiecode in om uw site te verifiëren met Pinterest.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Klik hier voor documentatie over deze instelling</a>

en: Entries from these categories will be excluded from the sitemap.
nl: Inzendingen van deze categorieën zullen niet voorkomen in de sitemap.

en: Episode
nl: Aflevering

en: Error: please enter an e-mail address before submitting.
nl: Fout: gelieve een e-mailadres op te geven voordat u indient.

en: Everywhere Else
nl: Overal Anders

en: Exclude From Sitemap
nl: Sluit uit van Sitemap

en: Exclude Pages:
nl: Sluit Pagina's Uit:

en: Exclude Users From Tracking:
nl: Sluit Gebruikers Uit Van Tracking:

en: Exclude logged-in users from Google Analytics tracking by role.
nl: Sluit aangemelde gebruikers uit van Google Analytics a.d.h.v. hun rol.

en: Exclude site from Yahoo! Directory:
nl: Sluit site uit van Yahoo! Register:

en: Exclude site from the Open Directory Project:
nl: Sluit site uit van het Open Register Project:

en: Excluded Categories
nl: Uitgesloten Categorieën

en: Excluded Items
nl: Uitgesloten Items

en: Excluded Pages
nl: Uitgesloten Pagina's

en: Export
nl: Exporteer

en: Export Post Types:
nl: Exporteer Soorten Posts

en: Export Settings
nl: Exporteer Instellingen

en: Exports and imports your All in One SEO Pack plugin settings.
nl: Exporteert en importeert al je Alles-in-één SEO Pakket plug-in instellingen.

en: Facebook Object Type
nl: Facebook Itemsoort

en: Facebook Settings
nl: Facebook Instellingen

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, error code %s.
nl: Kon %s niet verwittigen over de wijzigingen aan je sitemap aan %s, foutcode %s.

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, unable to access via wp_remote_get().
nl: Kon %s niet verwittigen over de wijzigingen aan je sitemap aan %s, niet in staat om toegang te verkrijgen via wp_remote_get().

en: Failed to send to %s.
nl: Kon niet versturen naar %s.

en: Failed to update .htaccess rules!
nl: Niet gelukt om te updaten .htaccess regels!

en: Featured Image
nl: Aanbevolen Afbeelding

en: File Editor
nl: Bestand Editor

en: Filename Prefix
nl: Bestandnaam Prefix

en: Finished scanning posts
nl: Scannen van posts voltooid.

en: First Attached Image
nl: Eerst Toegevoegde Afbeelding

en: First Available Image
nl: Eerst Beschikbare Afbeelding

en: First Image In Content
nl: Eerste Afbeelding In Content

en: Follow us on Facebook
nl: Volg ons op Facebook

en: Follow us on Twitter
nl: Volg ons op Twitter

en: Food
nl: Eten

en: Force Rewrites:
nl: Forceer Herschrijven:

en: Form submission error: verification check failed.
nl: Formulier indieningsfout: verificatie gefaald.

en: Frequencies
nl: Frequenties

en: Front Page
nl: Voorpagina

en: Game
nl: Spel

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Generate Robots.txt
nl: Genereer Robots.txt

en: Generate and validate your robots.txt file to guide search engines through your site.
nl: Genereer en valideer je robots.txt bestand om zoekmachines te gidsen doorheen je website.

en: Getting started? Read the Beginners Guide
nl: Wil je eraan beginnen? Lees de Beginnersgids!

en: Google Plus Default Profile:
nl: Google Plus Standaard Profiel:

en: Google Settings
nl: Google Instellingen

en: Government
nl: Overheid

en: Home Article Tags
nl: Home Artikeltags

en: Home Description
nl: Home Beschrijving

en: Home Description:
nl: Home Beschrijving:

en: Home Image
nl: Home Afbeelding

en: Home Keywords (comma separated):
nl: Home Zoektermen (gescheiden door komma's):

en: Home Page Settings
nl: Homepage Instellingen

en: Home Page Title Format:
nl: Homepage Titel Format:

en: Home Title
nl: Home Titel

en: Home Title:
nl: Home Titel:

en: Home URL
nl: Startpagina URL

en: I enjoy this plugin and have made a donation:
nl: Ik ben tevreden met deze plugin en heb gedoneerd:

en: If checked, only posts that have videos in them will be displayed on the sitemap.
nl: Indien je dit aankruist zullen berichten met video's voorkomen in de sitemap.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image From Custom Field
nl: Afbeelding Van Aangepast Veld

en: Image SEO
nl: Afbeelding SEO

en: Image Settings
nl: Afbeelding Instellingen

en: Import
nl: Importeer

en: Import SEO Data
nl: Importeer SEO Data

en: Import SEO Settings
nl: Importeer SEO Instellingen

en: Import SEO data from:
nl: Importeer SEO informatie van:

en: Include Author Archives in your sitemap.
nl: Omvat Auteursarchieven in je sitemap.

en: Include Author Pages
nl: Omvat Auteurspagina's

en: Include Date Archive Pages
nl: Omvat Datum Archiefpagina's

en: Include Date Archives in your sitemap.
nl: Omvat Datumarchieven in je sitemap.

en: Insert time
nl: Tijd invoeren

en: Join Our Mailing List
nl: Schrijf In Op Onze Maillijst

en: Join our mailing list for tips, tricks, and WordPress secrets.
nl: Schrijf je in op onze maillijst voor tips, tricks en WordPress secrets.

en: Keyword Settings
nl: Zoekwoorden Instellingen

en: Keywords (comma separated)
nl: Zoekwoorden (gescheiden door komma's)

en: Landmark
nl: Herkenningspunt

en: Last Modified
nl: Laatst Gewijzigd

en: Last modified date of the page.
nl: Laatst gewijzigde datum van de pagina.

en: Legend
nl: Legende

en: License Key is not set yet or invalid.
nl: Licentiecode niet ingesteld of ongeldig.

en: License Key:
nl: Licentiecode:

en: Link From Virtual Robots.txt
nl: Link Van Virtueel Robots.txt

en: Link articles to the Facebook page associated with your website.
nl: Link artikelen aan de Facebook pagina verbonden aan uw website.

en: Log Of Blocked Bots
nl: Log van geblokkeerde bots

en: Log and show recent requests from blocked bots.
nl: Log en toon recente verzoeken van geblokkeerde bots.

en: Log important events:
nl: Beschrijf belangrijke evenementen:

en: MYSQL Version
nl: MYSQL Versie

en: Main Settings
nl: Algemene Instellingen

en: Manage Licenses
nl: Licenties beheren

en: Manually set the %s of your %s.
nl: Stel de %s van je %s handmatig in.

en: Manually set the frequency for the
nl: Stel manueel de frequentie in voor de

en: Manually set the priority for the
nl: Stel manueel de prioriteit in voor de

en: Maximum Posts Per Sitemap
nl: Maximaal aantal Posts per sitemap

en: Media / Attachments
nl: Media / Bijlagen

en: Memory usage
nl: Geheugengebruik

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: More Information
nl: Méér Informatie

en: Movie
nl: Film

en: Musician
nl: Muzikant

en: My Amazon Wish List
nl: Mijn Amazon Wishlist

en: Never Shorten Long Descriptions:
nl: Kort Lange Beschrijvingen Nooit In

en: New in 2.4: Improved support for taxonomies, Woocommerce and massive performance improvements under the hood! Please review your settings on each options page!
nl: Nieuw in 2.4: Verbeterde ondersteuning voor taxonomieën, Woocommerce en gigantische prestatieverbeteringen onder de motorkap! Gelieve uw instellingen opnieuw te controleren!

en: No
nl: Nee

en: No Pagination for Canonical URLs:
nl: Geen Paginering voor Kanonieke URL's:

en: No Schedule
nl: Geen Planning

en: No duplicate meta tags found.
nl: Geen identieke meta tags gevonden.

en: No limit
nl: Geen limiet

en: No requests yet.
nl: Nog geen verzoeken.

en: No rules to update!
nl: Geen regels om te updaten!

en: Noindex Settings
nl: Noindex Instellingen

en: Noindex Sitemap file
nl: Noindex Sitemapbestand

en: Non Profit
nl: Non-Profit

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Note that this is all about the title tag. This is what you see in your browser's window title bar. This is NOT visible on a page, only in the title bar and in the source code. If enabled, all page, post, category, search and archive page titles get rewritten. You can specify the format for most of them. For example: Using the default post title format below, Rewrite Titles will write all post titles as 'Post Title | Blog Name'. If you have manually defined a title using All in One SEO Pack, this will become the title of your post in the format string.
nl: Denk eraan dat het allemaal gaat om de titel tag. Dat is wat u ziet in de titelbalk van uw browservenster. Dit is NIET op de pagina te zien, alleen in de titelbalk en in de broncode. Wanneer ingeschakeld worden alle pagina, post, categorie, zoek en archief pagina titels herschreven. U kunt het format van de meesten kiezen. Een voorbeeld: Wanneer we het standaard post titel formaat hieronder gebruiken, zal Herschrijf Titels alle post titels schrijven als 'Posttitel | Blognaam'. Wanneer u handmatig een titel heeft gedefinieerd met gebruik van het Alles In Een SEO Pakket, zal dit de titel van uw post worden in de format string.

en: Note: If General Settings is checked, the General Settings, the Feature Manager settings, and the following currently active modules will have their settings data exported:
nl: Opmerking: Als de Algemene Instellingen aangevinkt staan, zullen de Algemene Instellingen, Feature Manager instellingen en de volgende actieve modules hun instellingendata geëxporteerd zien worden:

en: Note: you are using dynamic sitemap generation to keep your sitemap current; this will not generate a static sitemap file.
nl: Opmerking; je gebruikt de dynamische sitemap generatie om je sitemap up-to-date te houden; dit zal geen statische sitemap genereren.

en: Notice:
nl: Opmerking:

en: Notify Bing
nl: Verwittig Bing

en: Notify Bing when you update your sitemap settings.
nl: Meld Bing wanneer je de instellingen van je sitemap wijzigt.

en: Notify Google
nl: Verwittig Google

en: Notify Google when you update your sitemap settings.
nl: Meld Google wanneer je de instellingen van je sitemap wijzigt.

en: Notify search engines daily, and also update static sitemap daily if in use. (this uses WP-Cron, so make sure this is working properly on your server as well)
nl: Houd zoekmachines dagelijks op de hoogte, en update de statische sitemap dagelijks wanneer deze gebruikt wordt. (dit gebruikt WP-Cron, dus zorg ervoor dat dit ook correct werkt op je server)

en: Object Type
nl: Itemsoort

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: Aan

en: Once Monthly
nl: Eenmaal Per Maand

en: Once Weekly
nl: Eenmaal Per Week

en: Operating System
nl: Besturingssysteem

en: Optimize
nl: Optimalizeren

en: Optimize performance related to SEO and check your system status.
nl: Optimaliseer de prestaties m.b.t. SEO en controleer je systeemstatus.

en: Optimize your Robots.txt File
nl: Optimaliseer jouw Robots.txt Bestand

en: Options Reset.
nl: Instellingen Resetten

en: Organization
nl: Organisatie

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. Enable this only if your sitemap contains over 50,000 URLs or the file is over 5MB in size.
nl: Organiseer sitemap entries in verschillende bestanden in je sitemap. Schakel dit enkel en alleen aan wanneer je sitemap méér dan 50.000 URL's bevat of het bestand groter is dan 5MB.

en: Out-of-the-box SEO for your WordPress blog. Features like XML Sitemaps, SEO for custom post types, SEO for blogs or business sites, SEO for ecommerce sites, and much more. Almost 30 million downloads since 2007.
nl: Out-of-the-box SEO voor jouw WordPress blog. Features zoals XML Sitemaps, SEO voor gepersonaliseerde soorten posts, SEO voor blogs of commerciële websites, SEO voor e-commerce sites en nog véél meer. Bijna 30 miljoen keer gedownload sinds 2007.

en: Override the canonical URLs for this post.
nl: Overschrijf de canonical URL's voor deze post.

en: PHP IPTC support
nl: PHP IPTC ondersteuning

en: PHP Max Post Size
nl: PHP Max Post Formaat

en: PHP Max Script Execute Time
nl: PHP Max Script Uitvoertijd

en: PHP Max Upload Size
nl: PHP Max Upload Formaat

en: PHP Memory Limit
nl: PHP Geheugen Limiet

en: PHP Safe Mode
nl: PHP Veiligheidsmodus

en: PHP Version
nl: PHP Versie

en: PHP XML support
nl: PHP XML ondersteuning

en: Page Frequency
nl: Pagina Frequentie

en: Page Priority
nl: Pagina Prioriteit

en: Page Title Format:
nl: Pagina Titel Format:

en: Page URL
nl: Pagina URL

en: Paginate Sitemap Indexes
nl: Pagineer Sitemap Indexen

en: Performance
nl: Prestaties

en: Person
nl: Persoon

en: Person or Organization?
nl: Persoon of Organisatie?

en: Pinterest Site Verification:
nl: Pinterest Site Verificatie:

en: Places a link to the sitemap file in your virtual Robots.txt file which WordPress creates.
nl: Plaats een link naar je Sitemap.xml in je virtueel Robots.txt bestand dat WordPress aanmaakt.

en: Places a link to your Sitemap.xml into your virtual Robots.txt file.
nl: Plaats een link naar je Sitemap.xml in je virtueel Robots.txt bestand.

en: Please Note:
nl: Let op:

en: Please refer to the document for each tool for help in using these to debug your social meta.
nl: Gelieve naar het document voor ieder instrument te verwijzen wanneer je hulp vereist in het gebruik van deze tools om je social meta te debuggen.

en: Please review your settings below and click %s to build your sitemap; then, %s.
nl: Gelieve de onderstaande instellingen te verifiëren en klik op %s om je sitemap te bouwen; dan, %s.

en: Please wait...
nl: Gelieve te wachten...

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Politician
nl: Politicus

en: Post Author Image
nl: Post Auteur Afbeelding

en: Post Title Format:
nl: Post Titel Format:

en: Post Types
nl: Soorten Posts

en: Potential conflict with unknown file %s.
nl: Potentieel conflict met onbekend bestand %s.

en: Press the Scan button to scan your posts for videos! Do this if video content from a post or posts is not showing up in your sitemap.
nl: Druk op de Scan-knop om je posts te scannen voor video's. Doe dit indien er videocontent van een post of meerdere posts ontbreekt in je sitemap.

en: Press the connect button to connect with Google Analytics; or if already connected, press the disconnect button to disable and remove any stored analytics credentials.
nl: Klik op de verbinden knop om verbinding te maken met Google Analytics; of als u al verbonden bent, klik op de verbinding uitschakelen knop om alle opgeslagen analytics credentials uit te schakelen en te verwijderen.

en: Press this button to have Facebook re-fetch and debug this page.
nl: Druk op deze knop om Facebook te herladen en deze pagina te debuggen.

en: Preview Snippet
nl: Bekijk Fragment

en: Priorities
nl: Prioriteiten

en: Privacy Settings
nl: Privacyinstellingen

en: Pro Version
nl: Pro Versie

en: Pro Version Only
nl: Enkel in Pro Versie

en: Profile
nl: Profiel

en: Proposed Changes
nl: Voorgestelde Wijzigingen

en: Public Figure
nl: Bekend Persoon

en: Purchase one now
nl: Koop er onmiddellijk één aan

en: Raise execution time
nl: Verhoog de uitvoeringstijd

en: Raise memory limit
nl: Verhoog geheugenlimiet

en: Read the All in One SEO Pack user guide
nl: Lees de Alles-in-één SEO Pakket handleiding

en: Reading Settings
nl: Instellingen Lezen

en: Referer Blocklist
nl: Referral blokkeerlijst

en: Remove Descriptions For Paginated Pages:
nl: Verwijder Beschrijvingen Voor Gepagineerde Pagina's

en: Remove Stored Credentials
nl: Verwijder Opgeslagen Referenties

en: Rename Conflicting Files
nl: Hernoem Conflicterende Bestanden

en: Renamed %s to %s.
nl: %s hernoemd naar %s.

en: Reset ALL Settings to Defaults
nl: Reset ALLE Instellingen naar standaard

en: Reset Dismissed Notices
nl: Verborgen Meldingen Resetten

en: Reset General Settings to Defaults
nl: Reset Algemene Instellingen naar standaard

en: Restrict Access to Video Sitemap
nl: Toegang tot video sitemap beperken

en: Review Your Settings
nl: Verifieër Jouw Instellingen

en: Revisions
nl: Revisies

en: Rewrite Titles:
nl: Herschrijf Titels:

en: Row %s not found; no rows were deleted.
nl: Rij %s niet gevonden; geen enkele rij werd verwijderd.

en: Rule Type
nl: Type Regel

en: Run Shortcodes In Autogenerated Descriptions:
nl: Gebruik Shortcodes in Auto gegenereerde Beschrijvingen:

en: Run Shortcodes In Description
nl: Gebruik Shortcodes In Beschrijving

en: Run Shortcodes In Title
nl: Gebruik Shortcodes in Titel

en: Run shortcodes that appear in social description meta tags.
nl: Voer shortcodes uit die voorkomen in social beschrijving meta tags.

en: Run shortcodes that appear in social title meta tags.
nl: Voer shortcodes uit die voorkomen in social titel meta tags.

en: SEO Description
nl: SEO Beschrijving

en: SEO Keywords
nl: SEO Trefwoorden

en: SEO Settings
nl: SEO Instellingen

en: SEO Title
nl: SEO Titel

en: SEO for Custom Post Types:
nl: SEO voor gepersonaliseerde berichten:

en: SEO on only these post types:
nl: SEO enkel voor deze soort Berichten:

en: SEO on only these taxonomies:
nl: SEO enkel voor deze taxonomieën:

en: SFWD Debug Mail From Site %s.
nl: SFWD Debug Mail Van Site %s.

en: Save
nl: Bewaar

en: Save Robots.txt File
nl: Robots.txt Opslaan

en: Scan
nl: Scannen

en: Scan Now
nl: Scan Nu

en: Scan Posts For Videos
nl: Scan berichten voor video's

en: Scan your site for duplicate social meta tags.
nl: Scan uw site op dubbele social meta tags.

en: Schedule Updates
nl: Plan Updates

en: Search Title Format:
nl: Zoek Titel Format:

en: Security Check - If you receive this in error, log out and back in to WordPress
nl: Veiligheidscontrole - Als u dit niet goed ontvangt, log dan uit en weer in op WordPress

en: Select Individual
nl: Selecteer Individueel

en: Select OG:Image Source
nl: Selecteer OG:Afbeeldingbron

en: Select a valid All in One SEO Pack ini file and click 'Import' to import options from a previous state or install of All in One SEO Pack.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
nl: Selecteer een geldig Alles-in-één SEO Pakket .ini bestand en klik op 'Importeer' om alle instellingen van het bestand te importeren naar een vorige versie of Alles-in-één SEO Pakket te configureren.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Klik hier voor documentatie over deze optie</a>

en: Select the Open Graph type that best describes the content of this Page or Post.
nl: Selecteer het Open Graph type welke de inhoud van deze Pagina of Post het beste omschrijft.

en: Select the default type of Twitter card to display.
nl: Selecteer het standaard type van Twitterkaart die je wil weergeven.

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
nl: Selecteer welke soorten berichten voorkomen in je sitemap.

en: Select which Post Types you want to export your All in One SEO Pack meta data for.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
nl: Selecteer welke Post Types je wil exporteren <br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Klik hier voor documentatie over deze optie</a>

en: Select which Post Types you want to use All in One SEO Pack to set Open Graph meta values for.
nl: Selecteer welk Soort Post u wilt gebruiken in het Alles-in-één SEO Pakket om Open Graph meta waarden voor in te stellen.

en: Select which taxonomy archives appear in your sitemap
nl: Selecteer welke taxonomie archieven voorkomen in je sitemap.

en: Sent to %s.
nl: Verstuurd naar %s.

en: Set Preferred Site Name:
nl: Stel Gewenste Site Naam In:

en: Set Protocol For Canonical URLs:
nl: Stel Protocol In Voor Kanonieke URL's:

en: Set protocol for canonical URLs.
nl: Stel een protocol in voor canonical URL's

en: Set the Open Graph type for your website as either a blog or a website.
nl: Stel de Open Graph soort voor je website in als blog of website.

en: Set the default NOFOLLOW setting for each Post Type.
nl: Stel de standaard NOFOLLOW instelling in voor elke Post.

en: Set the default NOINDEX setting for each Post Type.
nl: Stel de standaard NOINDEX instelling in voor elke Post.

en: Set the default noodp setting for each Post Type.
nl: Stel de standaard noodp instelling voor ieder soort post in.

en: Set the default noydir setting for each Post Type.
nl: Stel de standaard noydir instelling in voor elke Post.

en: Set the label for this page menu item.
nl: Stel het label in voor het menu item van deze pagina.

en: Set the title attribute for menu links.
nl: Stel de titel toeschrijving in voor menu links.

en: Settings export file for All in One SEO Pack
nl: Instellingen export bestand voor Alles in Een SEO Pakket

en: Show Column Labels for Custom Post Types:
nl: Toon Labels voor Gepersonaliseerde Berichten:

en: Show Facebook Author on Articles
nl: Toon Facebook Auteur bij Artikelen

en: Show Facebook Publisher on Articles
nl: Toon Facebook Uitgever bij Artikelen

en: Show Only Posts With Videos
nl: Toon enkel berichten met video's

en: Show Twitter Author
nl: Toon Twitter Auteur

en: Shows log of most recent requests from blocked bots. Note: this will not track any bots that were already blocked at the web server / .htaccess level.
nl: Toont logs van de meest recente verzoeken van geblokkeerde bots. Opmerking: dit zal geen bots nagaan die reeds geblokkeerd werden op de webserver / .htaccess niveau.

en: Sign up today and receive a free copy of the e-book 5 SEO Tips for WordPress ($39 value).
nl: Schrijf je vandaag in en ontvang een gratis kopie van het eBook 5 SEO Tips voor WordPress (ter waarde van $39).

en: Site Name
nl: Naam Site

en: Sitemap %s generated by All in One SEO Pack %s by Michael Torbert of Semper Fi Web Design on %s
nl: Sitemap %s gegenereerd door Alles-in-één SEO Pakket %s door Michael Torbert van Semper Fi Web Design op %s

en: Slug may not be empty!
nl: Slug mag niet leeg zijn!

en: Social Profile Links
nl: Sociale Profielen Links

en: Social Settings
nl: Sociale Instellingen

en: Some plugins and themes do not share similar data, or they store data in a non-standard way. If we cannot import this data, it will remain unchanged in your database. Any compatible SEO data will be displayed for you to review. If a post or page already has SEO data in All in One SEO Pack, we will not import data from another plugin/theme.
nl: Sommige plugins en thema's delen niet dezelfde soort data of slaan deze op een niet-standaard manier op. Als we deze data niet kunnen importeren, laten we deze ongewijzigd in je database. 
    Alle SEO-informatie die wel compatible is laten we je zien, zodat je deze kunt beoordelen. 
    
    Wanneer een bericht of pagina al SEO-informatie heeft in het Alles-in-één SEO Pakket , dan importeren we geen informatie van een andere plugin/thema.

en: Song
nl: Liedje

en: Sorry, something went wrong. Please try again
nl: Sorry, er ging iets mis. Probeer het opnieuw

en: Sorry, you can't do that. Please choose a platform and then click Analyze or Convert.
nl: Je hebt hier geen toestemming voor. Kies een platform en klik daarna op Analyseren of Converteren.

en: Specifies the name of your sitemap file. This will default to 'sitemap'.
nl: Specifieert de naam van je sitemap bestand. Dit is standaard 'sitemap'.

en: Specify A Preferred Name:
nl: Specificeer Gewenste Naam:

en: Specify Image Height
nl: Specificeer Afbeeldingshoogte

en: Specify Image Width
nl: Specificeer Afbeeldingsbreedte

en: Specify Publisher URL:
nl: Specificeer Uitgevers URL:

en: Specify Video Height
nl: Specificeer Video Hoogte

en: Specify Video Width
nl: Specificeer Video Breedte

en: Split long sitemaps into separate files.
nl: Splits lange sitemaps in verschillende, aparte bestanden.

en: Sports League
nl: Sportcompetitie

en: Sports Team
nl: Sportteam

en: State Province
nl: Provincie

en: Static front page detected, suggested Facebook Object Type is 'website'.
nl: Blog op front page gedetecteerd, itemsoort gesuggereerd door Facebook is 'website'.

en: Stop badly behaving bots from slowing down your website.
nl: Verhinder dat slecht ontworpen bots je website vertragen.

en: Submit
nl: Verstuur

en: Successfully notified %s about changes to your sitemap at %s.
nl: Succesvol %s verwittigd over de wijzigingen aan je sitemap aan %s.

en: Summary
nl: Overzicht

en: Summary Large Image
nl: Overzicht Grote Afbeelding

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Support Forum
nl: Forum voor ondersteuning

en: System Status
nl: Systeemstatus

en: TV Show
nl: TV Programma

en: Tag Title Format:
nl: Tag Titel Format:

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: Taxonomy Title Format:
nl: Taxonomie titelformaat:

en: Tells search engines not to index the sitemap file itself.
nl: Zegt aan zoekmachines om het sitemap bestand zelf niet te indexeren.

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack Pro ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
nl: Bedankt voor de meest recente en geweldigste versie van het Alles-in-één SEO Pakket Pro te draaien! Gelieve je instellingen te controleren, aangezien we steeds nieuwe features toevoegen!

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! New since 2.2: Control who accesses your site with the new Robots.txt Editor and File Editor modules!  Enable them from the Feature Manager.  Remember to review your settings, we have added some new ones!
nl: Bedankt voor de meest recentste en geweldigste versie van het Alles-in-één SEO Pakket te draaien! Nieuw sinds 2.2: Beheer wie toegang heeft tot je site met de nieuwe Robots.txt Editor en Bestand Editor modules! Schakel ze in bij de Feature Manager. Vergeet niet om je instellingen te verifiëren, we hebben er enkele nieuwe voor je toegevoegd!

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
nl: Bedankt voor de meest recentste en geweldigste versie van het Alles-in-één SEO Pakket te draaien! Gelieve je instellingen te verifiëren, aangezien we altijd nieuwe features voor je toevoegen!

en: Thank you for your donation, it helps keep this plugin free and actively developed!
nl: Bedankt voor je donatie, dit zorgt ervoor dat we deze plug-in gratis kunnen houden en actief verder kunnen werken aan de ontwikkeling ervan!

en: Thank you!
nl: Bedankt!

en: The Google+ profile you enter here will appear on your homepage only as the rel="publisher" tag. It is recommended that the URL you enter here should be the Google+ profile for your business.
nl: Het Google+ profiel dat u hier invult zal alleen op uw homepage verschijnen als de rel="publisher" tag. Wij raden u aan om uw zakelijk Google+ profiel als URL in te vullen.

en: The Home Description is the Open Graph description for your home page.
nl: De Home Beschrijving is de Open Graph beschrijving van uw homepage.

en: The Home Image is the Open Graph image for your home page.
nl: De Home Afbeelding is de Open Graph afbeelding voor uw homepage.

en: The Home Tag allows you to add a list of keywords that best describe your home page content.
nl: Met de Home Tag kunt u een lijst zoektermen toevoegen welke uw homepage content het beste beschrijven.

en: The Home Title is the Open Graph title for your home page.
nl: De Home Titel is de Open Graph titel voor uw homepage.

en: The META description for this page. This will override any autogenerated descriptions.
nl: De META beschrijving van deze pagina. Deze zal alle autogegenereerde beschrijvingen overschrijven.

en: The Site Name is the name that is used to identify your website.
nl: De Site Naam is de naam die gebruikt wordt om je website te identificeren.

en: The following macros are supported:
nl: De volgende macro's worden ondersteund:

en: The frequency of the page.
nl: De frequentie van de pagina.

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
nl: De plugin All-in-One-SEO is gedetecteerd. Wil je de %sinstellingen importeren%s?

en: The plugin Yoast SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s into All in One SEO Pack?
nl: De Yoast SEO plugin is aangetroffen. Wil je de %sinstellingen overnemen%s in All in One SEO?

en: The priority of the page.
nl: De prioriteit van de pagina.

en: The red indicator means that the syntax is invalid for a robots.txt file.
nl: De rode indicator toont aan dat de syntax ongeldig is voor een Robots.txt bestand.

en: The yellow indicator means that a non-standard extension was recognized; not all crawlers may recognize it or interpret it the same way. The Allow and Sitemap directives are commonly used by Google and Yahoo.
nl: De gele indicator toont aan dat een non-standaard extensie werd herkend; niet alle crawlers herkennen deze or interpreteren hem op dezelfde manier. De Allow en Sitemap directieven worden vaak gebruikt door Google en Yahoo.

en: Themes
nl: Themas / sjablonen

en: There are no other modules currently loaded!
nl: Op dit moment zijn er geen andere modules geladen!

en: This Open Graph meta allows you to add a general section name that best describes this content.
nl: Deze Open Graph meta staat u toe een algemene sectienaam toe te voegen die deze content het beste beschrijft.

en: This Open Graph meta allows you to add a list of keywords that best describe this content.
nl: Deze Open Graph meta staat u toe een lijst van zoektermen toe te voegen die deze content het beste beschrijft.

en: This allows you to set the title tags for each Custom Post Type.
nl: Hiermee kunt u de titel tags instellen voor elke Aangepaste Post.

en: This controls the format of Meta Descriptions.The following macros are supported:
nl: Dit beheert het format van de Meta Beschrijvingen.De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for Author Archives.<br />The following macros are supported:
nl: Dit beheert het format van de titel tag voor Auteur Archieven.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for Category Archives.<br />The following macros are supported:
nl: Dit beheert het format van de titel tag voor Categorie Archieven.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for Custom Post Archives.<br />The following macros are supported:
nl: Dit beheert het format van de titel tag voor Aangepaste Post Archieven.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for Date Archives.<br />The following macros are supported:
nl: Dit beheert het format van de titel tag voor Datum Archieven.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for Pages.<br />The following macros are supported:
nl: Dit beheert het format van de titel tag voor Pagina's.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for Posts.<br />The following macros are supported:
nl: Dit beheert het format van de titel tag voor Berichten.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for Tag Archives.<br />The following macros are supported:
nl: Dit beheert het format van de titel tag voor Tag Archieven.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for the 404 page.<br />The following macros are supported:
nl: Dit beheert het format van de titel tag voor de 404 pagina.<br/>De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for the Search page.<br />The following macros are supported:
nl: Dit beheert het format van de titel tag voor de Zoek pagina.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for your Home Page.<br />The following macros are supported:
nl: This controls the format of the title tag for your Homepage.<br />The following macros are supported:

en: This enables support for IP Anonymization in Google Analytics.
nl: Dit schakelt support in voor IP Anonimisering in Google Analytics

en: This enables support for the Display Advertiser Features in Google Analytics.
nl: Dit schakelt support in voor de Display Advertiser Features in Google Analytics.

en: This enables support for the Enhanced Ecommerce in Google Analytics.
nl: Dit schakelt support in voor de Verbeterde Ecommercie in Google Analytics.

en: This enables support for the Enhanced Link Attribution in Google Analytics.
nl: Dit schakelt support in voor de Verbeterde Link Toevoeging in Google Analytics

en: This is the Open Graph description of this Page or Post.
nl: Dit is de Open Graph beschrijving van deze Pagina of Post.

en: This is the Open Graph title of this Page or Post.
nl: Dit is de Open Graph titel van deze Pagina of Post.

en: This is the list of disallowed referers used for blocking bad bots.
nl: Dit is de lijst van niet toegestane referers die gebruikt wordt voor het blokkeren van bad bots.

en: This is the list of disallowed user agents used for blocking bad bots.
nl: Dit is de lijst van niet toegestane user agents die gebruikt wordt voor het blokkeren van bad bots.

en: This lets you select which screens display the SEO Title, SEO Keywords and SEO Description columns.
nl: Hiermee kunt u selecteren welke schermen de SEO Titel, SEO Zoektermen en SEO Beschrijving columns weergeven.

en: This option allows you to control whether rel="publisher" is displayed on the homepage of your site. Google recommends using this if the site is a business website.
nl: Met deze optie kunt u bepalen of rel="publisher" weergegeven wordt op de homepage van uw site. Google beveelt aan dit te gebruiken wanneer uw site een zakelijke website is.

en: This option allows you to control which types of pages you want to display rel="author" on for Google authorship. The options include the Front Page (the homepage of your site), Posts, Pages, and any Custom Post Types. The Everywhere Else option includes 404, search, categories, tags, custom taxonomies, date archives, author archives and any other page template.
nl: Met deze optie kunt u bepalen op welke pagina's u rel="author" wilt tonen voor Google auteurschap. Hieronder vallen de Frontpage (de startpagina van uw site), Berichten, Pagina's en alle gepersonaliseerde berichten. De Everywhere Else-optie omvat 404, zoeken, categorieën, tags, aangepaste taxonomieën, datumarchieven, auteursarchieven en alle andere paginasjablonen.

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
nl: Deze optie stelt je in staat het gebruik van meta trefwoorden doorheen je hele site in- of uit te schakelen.

en: This option lets you choose which image will be displayed by default for the Open Graph image. You may override this on individual posts.
nl: Met deze optie kunt u kiezen welke afbeelding standaard weergegeven wordt als Open Graph-afbeelding. U kunt dit voor individuele berichten overschrijven.

en: This option lets you fall back to the default image if no image could be found above.
nl: Met deze optie komt u terug bij de standaard afbeelding indien er geen andere afbeelding gevonden kan worden.

en: This option lets you select the Open Graph image that will be used for this Page or Post, overriding the default settings.
nl: Met deze optie kunt u de Open Graph Afbeelding selecteren welke gebruikt zal worden voor deze Pagina of Post en die alle standaard instellingen zal overschrijven.

en: This option lets you set a default height for your images, where unspecified.
nl: Met deze optie kunt u een standaard hoogte instellen voor uw afbeeldingen, wanneer dit niet gespecificeerd is.

en: This option lets you set a default width for your images, where unspecified.
nl: Met deze optie kunt u een standaard breedte instellen voor uw afbeeldingen, wanneer dit niet gespecificeerd is.

en: This option lets you specify a link to the Open Graph video used on this Page or Post.
nl: Met deze optie kunt u een link specificeren voor de Open Graph video die gebruikt is op deze Pagina of Post.

en: This option lets you upload an image to use as the Open Graph image for this Page or Post.
nl: Met deze optie kunt u een afbeelding uploaden die gebruikt kan worden als de Open Graph afbeelding voor deze Pagina of Post.

en: This option sets a default image that can be used for the Open Graph image. You can upload an image, select an image from your Media Library or paste the URL of an image here.
nl: Met deze optie wordt er een standaardafbeelding ingesteld die gebruikt kan worden voor de Open Graph afbeelding. U kunt een afbeelding uploaden, een afbeelding kiezen uit uw Media Bibliotheek of de URL van een afbeelding hier plakken.

en: This option will automatically generate Canonical URLs for your entire WordPress installation.  This will help to prevent duplicate content penalties by <a href=\'http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2009/02/specify-your-canonical.html\' target=\'_blank\'>Google</a>.
nl: Deze optie zal automatisch Canonical URL's genereren voor uw gehele WordPress installatie. Dit zal dubbele content boetes voorkomen door <a href=\'http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2009/02/specify-your-canonical.html\' target=\'_blank\'>Google</a>.

en: This setting allows you to raise your PHP execution time to a reasonable value.
nl: Deze instelling stelt je in staat om jouw PHP uitvoertijd naar een redelijke waarde te verhogen.

en: This setting allows you to raise your PHP memory limit to a reasonable value. Note: WordPress core and other WordPress plugins may also change the value of the memory limit.
nl: Deze instelling staat u toe om uw PHP Geheugenlimiet op te hogen tot een redelijke waarde. Let op: WordPress core en andere WordPress plugins kunnen ook de waarde van het geheugenlimiet veranderen.

en: This string gets appended/prepended to titles of paged index pages (like home or archive pages).
nl: Deze string wordt toegevoegd aan de titels van indexpagina's (zoals start- of archiefpagina's).

en: This will be the Meta Description for your homepage. This is independent of any other option. The default is no Meta Description at all if this is not set.
nl: Dit zal de Meta Beschrijving van uw pagina worden. Deze staat los van alle andere opties. De standaardwaarde houdt geen Meta Beschrijving in, wanneer deze niet is ingesteld.

en: This will be the license key received when the product was purchased. This is used for automatic upgrades.
nl: Dit is de licentiecode die je ontvangt wanneer je het product aankoopt. Deze wordt gebruikt voor automatische updates.

en: This will show or hide the advanced options for SEO for Custom Post Types.
nl: Dit toont of verbergt de geavanceerde opties voor SEO voor gepersonaliseerde berichten.

en: Title
nl: Titel

en: Title Attribute
nl: Titel Eigenschap

en: Title Format:
nl: Titelformaat:

en: Title Settings
nl: Titel Instellingen

en: Track Blocked Bots
nl: Traceer Geblokkeerde Bots

en: Track Multiple Domains:
nl: Volg Meerdere Domeinen:

en: Track Outbound Links:
nl: Traceer Outbound Links:

en: Tracking Domain:
nl: Tracking Domein:

en: Twitter Card Type
nl: Twitter Kaartsoort

en: Twitter Domain
nl: Twitter Domein

en: Twitter Settings
nl: Twitter Instellingen

en: UPGRADE TO PRO VERSION
nl: UPGRADE NAAR PRO VERSIE

en: URL to the page.
nl: URL naar de pagina.

en: Unauthorized access; try reloading the page.
nl: Ongeautoriseerde toegang; probeer de pagina te herladen.

en: University
nl: Universiteit

en: Unprotect Post Meta Fields:
nl: Unprotect Post Meta Velden:

en: Update Options
nl: Update Instellingen

en: Update Robots.txt File
nl: Update Robots.txt

en: Update robots.txt
nl: Update Robots.txt

en: Updated .htaccess rules.
nl: .htaccess regels bijgewerkt.

en: Updated sitemap settings.
nl: Sitemap Instellingen Bijgewerkt

en: Upgrade To Pro
nl: Upgraden Naar Pro

en: Upgrade to All in One SEO Pack Pro Version
nl: Upgrade naar Alles-in-één SEO Pakket Pro Versie

en: Upgrade to Pro
nl: Upgrade naar Pro

en: Use AIOSEO Title and Description
nl: Gebruik AIOSEO Titel & Beschrijving

en: Use Categories In Article Tags
nl: Gebruik Categorieën in Artikel Tags

en: Use Categories for META keywords:
nl: Gebruik Categorieën voor META zoektermen:

en: Use Custom Blocklists
nl: Gebruik gepersonaliseerde blacklists

en: Use Custom Field For Image
nl: Gebruik Aangepast Veld Voor Afbeelding

en: Use Default If No Image Found
nl: Gebruik Standaard Als Er Geen Afbeelding Gevonden Is

en: Use Keywords In Article Tags
nl: Gebruik Zoektermen in Artikel Tags

en: Use Keywords:
nl: Gebruik Zoektermen:

en: Use Original Title:
nl: Gebruik Originele Titel:

en: Use Post Tags In Article Tags
nl: Gebruik Post Tags in Artikel Tags

en: Use Schema.org Markup
nl: Gebruik Schema.org Opmaak

en: Use Static Front Page Instead
nl: Gebruik Statische Voorpagina

en: Use Tags for META keywords:
nl: Gebruik Tags voor META zoektermen:

en: Use Universal Analytics:
nl: Gebruik Universele Analytics:

en: Use catergories in generated article tags.
nl: Gebruik categorieën in gegenereerde artikeltags.

en: Use keywords in generated article tags.
nl: Gebruik trefwoorden in gegenereerde artikeltags.

en: Use nofollow for paginated pages/posts:
nl: Gebruik nofollow voor gepagineerde pagina's/berichten:

en: Use noindex for Author Archives:
nl: Gebruik noindex voor Auteur Archieven:

en: Use noindex for Categories:
nl: Gebruik noindex voor Categorieën:

en: Use noindex for Date Archives:
nl: Gebruik noindex voor Datum Archieven:

en: Use noindex for Tag Archives:
nl: Gebruik noindex voor Tag Archieven:

en: Use noindex for Taxonomy Archives:
nl: Gebruik noindex voor Taxonomie Archieven:

en: Use noindex for paginated pages/posts:
nl: Gebruik noindex voor gepagineerde pagina's/berichten:

en: Use noindex for the 404 page:
nl: Gebruik noindex voor de 404 pagina:

en: Use noindex for the Search page:
nl: Gebruik noindex voor de Zoekpagina

en: Use output buffering to ensure that the title gets rewritten. Enable this option if you run into issues with the title tag being set by your theme or another plugin.
nl: Gebruik output buffering om ervoor te zorgen dat de titel herschreven wordt. Schakel deze optie in als je problemen ondervindt met de titel tag die je thema of een andere plug-in instelt.

en: Use page slugs or page IDs, seperated by commas, to exclude pages from the sitemap.
nl: Gebruik page slugs of page ID's, apart gehouden door commatekens, om pagina's uit te sluiten van de sitemap.

en: Use post tags in generated article tags.
nl: Gebruik post tags in gegenereerde artikeltags.

en: Use rewrites to generate your sitemap on the fly. NOTE: This is required for WordPress Multisite.
nl: Gebruikt rewrites om je sitemap gaandeweg te genereren. OPMERKING: Dit is vereist voor het gebruik van WordPress Multisite.

en: Use the drop down below to choose which plugin or theme you wish to import SEO data from.
nl: Gebruik het dropdown menu om te kiezen van welke plugin of thema je de SEO data wil importeren.

en: Use the new Universal Analytics tracking code for Google Analytics.
nl: Gebruik de nieuwe Universele Analytics tracking code voor Google Analytics.

en: Use the rule builder below to add rules to create a new Robots.txt file.  If you already have a Robots.txt file you should use the File Editor feature in All in One SEO Pack to edit it or you can delete your current Robots.txt file and start a new one with the rule builder below.
nl: Gebruik de onderstaande rule builder om regels toe te voegen om een nieuw Robots.txt bestand aan te maken. Als je al beschikt over een Robots.txt bestand, moet je de File Editor feature gebruiken in het Alles-in-één SEO Pakket om het te wijzigen of kan je je huidig Robots.txt bestand verwijderen en een nieuwe aanmaken met de onderstaande rule builder.

en: Use the system default
nl: Gebruik de systeemstandaard

en: Use these checkboxes to select which Post Types you want to use All in One SEO Pack with.
nl: Vink deze vakjes om aan te geven voor welke soorten berichten u het Alles-in-één SEO SEO Pakket wilt gebruiken.

en: Use these checkboxes to select which Taxonomies you want to use All in One SEO Pack with.
nl: Gebruik de checkboxes om te selecteren welke Taxonomieën je wil gebruiken met het Alles-in-één SEO Pakket.

en: Use this option to enable tracking of multiple or additional domains.
nl: Gebruik deze optie om het in de gaten houden van meerdere of extra domeinen in te schakelen.

en: Use wp_title to get the title used by the theme; this is disabled by default. If you use this option, set your title formats appropriately, as your theme might try to do its own title SEO as well.
nl: Gebruik wp_titel zodat het thema de titel kan gebruiken; dit is standaard uitgeschakeld. Wanneer u deze optie gebruikt, stel uw titel formats dan ook zo in, omdat uw thema zijn eigen titel SEO kan gaan proberen uit te voeren.

en: User Agent
nl: Useragent

en: User Agent Blocklist
nl: Useragent blokkeerlijst

en: Version
nl: Versie

en: View the Changelog
nl: Bekijk de changelog

en: Warning: You're blocking access to search engines.
nl: Waarschuwing: De toegang voor zoekmachines werd geblokkeerd

en: Warning: a static sitemap '%s' generated by All in One SEO Pack %s on %s already exists that may conflict with dynamic sitemap generation.
nl: Opgelet: een statische sitemap '%s' gegenereerd door Alles-in-één SEO Pakket %s op %s bestaat reeds en kan in strijd zijn met de dynamische sitemap generatie.

en: Warning: dynamic sitemap generation must have permalinks enabled.
nl: Opgelet: dynamische sitemap generatie vereist dat permalinks ingeschakeld zijn.

en: Warning: your privacy settings are configured to ask search engines to not index your site; you can change this under %s for your blog.
nl: Opgelet: je privacyinstellingen zijn geconfigureerd om zoekmachines te vragen je website niet te indexeren; je kan dit veranderen onder %s voor je blog.

en: Watch video tutorials
nl: Bekijk video tutorials

en: We need your help translating All in One SEO Pack into your language! Click Here to help make the translation complete and fix any errors.
nl: We hebben je hulp nodig bij het vertalen van het Alles-in-één SEO Pakket naar jouw taal. Klik hier om ons te helpen bij het vervolledigen van de vertaling en foutjes te corrigeren.

en: We've detected you're running WooCommerce.
nl: We hebben opgemerkt dat je WooCommerce draait.

en: Webmaster Verification
nl: Webmaster Verificatie

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Welcome to Version %s!
nl: Welkom bij versie %s!

en: What Does This Mean?
nl: Wat betekent dit?

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Pages. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
nl: Wat u hier invult zal letterlijk gekopieerd worden in de kop van alle Pagina's. Hier kunt u elke extra kop invullen die u wilt, zelfs referenties naar stylesheets.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Posts. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
nl: Wat u hier invoert zal letterlijk gekopieerd worden naar de header van alle Berichten. Hier kunt u elke extra header invullen die u wilt, zelfs referenties naar stijlbladen.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the front page if you have set a static page in Settings, Reading, Front Page Displays. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets. This will fall back to using Additional Page Headers if you have them set and nothing is entered here.
nl: Wat u hier invult zal letterlijk gekopieerd worden in de kop van de frontpage wanneer u een statische pagina hebt ingesteld in Instellingen, Lezen, Voorpagina Weergave. U kunt elke extra kop invullen die u wilt, zelfs referenties naar stylesheets. Deze zal terugvallen op het gebruik van Extra Pagina Koppen wanneer u deze hebt ingesteld en hier niets heeft ingevuld.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the home page if you have Front page displays your latest posts selected in Settings, Reading.  It will also be copied verbatim to the header on the Posts page if you have one set in Settings, Reading. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
nl: Wat u hier invult zal letterlijk gekopieerd worden naar de header van de startpagina wanneer u de instelling 'Voorpagina toont recentste berichten (dynamische homepage) heeft aangeschakeld. Het zal ook letterlijk gekopieerd worden naar de header op de pagina wanneer u dit hebt ingesteld. Hier kunt u elke extra header die u wilt invullen, zelfs referenties naar stijlbladen.

en: WordPress DB Version
nl: WordPress DB versie

en: WordPress Version
nl: WordPress versie

en: Yes
nl: Ja

en: You can %s click here%s to go to your reading settings and toggle your blog visibility.
nl: Je kan %s hier klikken%s om naar je leesinstellingen te gaan en de zichtbaarheid van je blog aan te passen.

en: You do not have access to this page; try logging in as an administrator.
nl: Je hebt geen toegang tot deze pagina; probeer in te loggen als administrator.

en: You may change this by activating or deactivating modules in the Feature Manager.
nl: Je kan dit veranderen door de modules in de Feature Manager te activeren of deactiveren.

en: You may choose to export settings from active modules, and content from post data.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
nl: Je kan ervoor kiezen om instellingen te exporteren uit actieve modules, en content van post data.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Klik hier voor documentatie over deze optie</a>

en: You may prefer to use the social meta tags that are being output by the other plugin(s) or theme.  If so, then you should deactivate this Social Meta feature in All in One SEO Pack Feature Manager.
nl: Je voorkeur gaat misschien naar de social meta tags die door andere plug-ins or thema's geoutput worden. Indien dit het geval is, moet je de Social Meta feature deactiveren in de Alles-in-één SEO Pakket Feature Manager.

en: You should avoid duplicate social meta tags.  You can use these free tools from Facebook, Google and Twitter to validate your social meta and check for errors:
nl: Je moet identitieke social meta tags vermijden. Je kan hiervoor de volgende gratis tools van Facebook, Google en Twitter gebruiken om je social meta te valideren en controleren op fouten:

en: Your Robots.txt file has been optimized.  Here are the results and recommendations.  Click the Update Robots.txt File button below to write these changes to your Robots.txt file.  Click the Disregard Changes button to ignore these recommendations and keep your current Robots.txt file.
nl: Jouw Robots.txt bestand werd geoptimaliseerd. Hier zijn de resultaten en aanradingen. Klik op de Update Robots.txt Bestand knop om deze veranderingen door te voeren in je Robots.txt bestand. Klik op Wijzigingen Negeren om deze suggesties te negeren en je huidig Robots.txt bestand te behouden.

en: archive pages
nl: archiefpagina's

en: author pages
nl: auteurspagina's

en: by %s of %s.
nl: door %s of %s.

en: compressed
nl: gecomprimeerd

en: dynamic
nl: dynamisch

en: dynamically
nl: dynamische

en: file '%s' statically
nl: bestand '%s' statisch

en: frequency
nl: frequentie

en: homepage
nl: startpagina

en: posts
nl: berichten

en: priority
nl: prioriteit

en: robots.txt
nl: Robots.txt

en: static
nl: statisch

en: taxonomies
nl: taxonomieën

en: view your sitemap
nl: bekijk je sitemap
