Development (trunk) - en to et translation catalogue (314 entries)

en:  Need a license key?
et: Vajad litsentsivõtit?

en:  Post Type
et: Postituse tüüp

en:  Taxonomy
et: Taksonoomia

en: %page_title% - The original title of the page
et: %page_title% - Lehekülje algne pealkiri

en: %s has checked for updates.
et: %s on kontrollinud uuendusi.

en: .htaccess editor
et: .htaccess redigeerija

en: About
et: Asjast

en: Activity
et: Tegevus

en: Actor
et: Näitleja

en: Add Rule
et: Lisa reegel

en: Add URL
et: Lisa URL

en: Add markup to display the Google Sitelinks Search Box next to your search results in Google.
et: Lisa märgistus, et näidata Google Sitelinks otsingukasti sinu otsingutulemuste kõrval Google-s.

en: Additional Pages
et: Lisaleheküljed

en: Advanced Settings
et: Täpsemad seaded

en: All Taxonomies
et: Kõik taksonoomiad

en: All in One SEO Pro Plugin Changelog
et: All in One SEO Pro plugina muudatuste logi

en: All in One SEO has been deactivated
et: All in One SEO on deaktiveeritud

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
et: Lubab sul täpsustada sisukaardil olevate postituste hulka (kuni 50 000).

en: Amazon Wishlist
et: Amazoni Soovinimekiri

en: Analyze
et: Analüüsi

en: Anonymize IP Addresses:
et: Muuda IP aadressid anonüümseks:

en: Article
et: Artikkel

en: Associated Name
et: Seotud nimi

en: Athlete
et: Sportlane

en: Auto
et: Automaatne

en: Autogenerate Descriptions:
et: Autogenereeri kirjeldusi:

en: Automatically Generate Article Tags
et: Genereeri artiklisilte automaatselt

en: Avoid Using The Excerpt In Descriptions:
et: Väldi katkendite kasutamist kirjeldustes:

en: Band
et: Bänd

en: Bar
et: Baar

en: Bing Webmaster Center:
et: Bing Webmaster keskus:

en: Blog
et: Blogi

en: Book
et: Raamat

en: Cafe
et: Kohvik

en: Cancel
et: Tühista

en: Check For Updates
et: Kontrolli uuendusi

en: Check this box to ask search engines not to index this page.
et: Märgi see kast kui soovid, et otsingumootorid ei indekseeriks seda lehekülge.

en: Check this box to ask search engines not to use descriptions from the Open Directory Project for this page.
et: Märgi see valik, et paluda otsingumootoritel mitte kasutada selle lehekülje jaoks Open Directory Project kirjeldusi.

en: Check this to add All in One SEO Pack to the Admin Bar for easy access to your SEO settings.
et: Märgi see All in One SEO Pack'i lisamiseks Admin ribale, et pääseda hõlpsasti ligi oma SEO seadetele.

en: Check this to move the All in One SEO Pack menu item to the top of your WordPress Dashboard menu.
et: Märgi see All in One SEO Pack'i menüünupu liigutamiseks oma WordPressi töölaua menüü ülaossa.

en: Choose platform:
et: Vali platvorm:

en: City
et: Linn

en: Click for Help!
et: Kliki siia abi jaoks!

en: Coming Soon...
et: Peatselt tulemas...

en: Company
et: Ettevõte

en: Compatible data:
et: Kokkusobivad andmed:

en: Connect With Google Analytics
et: Ühenda Google Analytics

en: Conversion Results
et: Konverteerimise tulemused

en: Convert
et: Muuda

en: Couldn't find file %s!
et: Ei leidnud faili %s!

en: Country
et: Riik

en: Create a Robots.txt File
et: Loo Robots.txt fail

en: Current File
et: Käesolev fail

en: Custom Canonical URL
et: Kohandatud kanooniline URL

en: Daily
et: Igapäevaselt

en: Daily scheduled sitemap check has finished.
et: Igapäevane plaaniline sisukaardi kontroll on lõppenud.

en: Debug Log
et: Vigade silumise logi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default - nofollow
et: Vaikimisi - nofollow

en: Default - noindex
et: Vaikimisi - noindex

en: Default - noodp
et: Vaikimisi - noodp

en: Default - noydir
et: Vaikimisi - noydir

en: Default Image
et: Vaikepilt

en: Default Image Height
et: Vaikimisi pildikõrgus

en: Default Image Width
et: Vaikimisi pildilaius

en: Default to NOFOLLOW:
et: Vaikimisi NOFOLLOW:

en: Default to NOINDEX:
et: Vaikimisi NOINDEX:

en: Default to NOODP:
et: Vaikimisi NOODP:

en: Default to NOYDIR:
et: Vaikimisi NOYDIR:

en: Delete Conflicting Files
et: Kustuta vastuolulised failid

en: Delete Robots.txt File
et: Kustuta Robots.txt fail

en: Deleted %s.
et: Kustutatud %s.

en: Director
et: Juhataja

en: Directory Path
et: Kataloogirada

en: Disable Google Analytics
et: Keela Google Analytics

en: Disable Google Analytics on this page.
et: Keela Google Analytics sellel lehel.

en: Disable Google Plus Profile:
et: Keela Google Plus profiil:

en: Disable SEO on this page.
et: Keela SEO sellel lehel.

en: Disabled
et: Keelatud

en: Disconnect From Google Analytics
et: Ühenda lahti Google Analytics

en: Display Advertiser Tracking:
et: Näita Advertiser jälgimist:

en: Display Publisher Meta on Front Page:
et: Näita avaldaja metat esilehel:

en: Display Sitelinks Search Box:
et: Näita Sitelinks otsingukasti:

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Don't display this page in the sitemap.
et: Ära näita seda lehekülge sisukaardil.

en: Donate
et: Anneta

en: Donate with Paypal
et: Anneta Paypal'ga

en: Drink
et: Jook

en: Dynamically Generate Keywords for Posts Page/Archives:
et: Loo postituste lehele/arhiividesse dünaamiliselt märksõnu:

en: Dynamically Generate Sitemap
et: Genereeri sisukaart dünaamiliselt

en: Edit
et: Muuda

en: Edit .htaccess
et: Redigeeri .htaccess

en: Edit Robots.txt
et: Redigeeri Robots.txt

en: Edit SEO
et: Muuda SEO-d

en: Enabled
et: Lubatud

en: Enter the Twitter username associated with your website here.
et: Sisesta siia Twitteri kasutajanimi, mis on seotud sinu veebilehega.

en: Episode
et: Episood

en: Error: please enter an e-mail address before submitting.
et: Viga: palun sisesta e-posti aadress enne esitamist.

en: Everywhere Else
et: Igal pool mujal

en: Exclude Pages:
et: Jäta välja leheküljed:

en: Exclude site from Yahoo! Directory:
et: Jäta lehekülg välja Yahoo! kataloogist:

en: Exclude site from the Open Directory Project:
et: Jäta lehekülg välja Open Directory Project'ist:

en: Excluded Categories
et: Välja jäetud kategooriad

en: Excluded Items
et: Välja jäetud kirjed

en: Excluded Pages
et: Välja jäetud leheküljed

en: Export
et: Ekspordi

en: Export Settings
et: Ekspordi seaded

en: Exports and imports your All in One SEO Pack plugin settings.
et: Ekspordib ja impordib kõik su All in One SEO Pack'i plugina seaded.

en: Facebook Debug
et: Facebooki silumine

en: Facebook Object Type
et: Facebooki objekti tüüp

en: Facebook Settings
et: Facebooki seaded

en: Feature Manager
et: Funktsioonihaldur

en: Featured Image
et: Tunnuspilt

en: First Attached Image
et: Esimene manustatud pilt

en: First Available Image
et: Esimene saadaolev pilt

en: First Image In Content
et: Esimene pilt sisus

en: Follow us on Facebook
et: Jälgi meid Facebookis

en: Follow us on Twitter
et: Jälgi meid Twitteris

en: Food
et: Söök

en: Force Rewrites:
et: Rakenda ülekirjutamine:

en: Frequencies
et: Sagedused

en: Front Page
et: Esileht

en: Game
et: Mäng

en: General Settings
et: Üldseaded

en: Generate Robots.txt
et: Genereeri Robots.txt

en: Getting started? Read the Beginners Guide
et: Oled alustamas? Loe Alustaja juhendit

en: Google Plus Default Profile:
et: Google Plus vaikimisi profiil:

en: Government
et: Valitsus

en: Help
et: Abi

en: Home Page Title Format:
et: Avalehe pealkirja formaat:

en: Home URL
et: Kodulehekülje URL

en: Hotel
et: Hotell

en: Image
et: Pilt

en: Image Settings
et: Pildiseaded

en: Import
et: Impordi

en: Import SEO Data
et: Impordi SEO andmed

en: Import SEO Settings
et: Impordi SEO seaded

en: Importer & Exporter
et: Importer & eksporter

en: Include Author Archives in your sitemap.
et: Kaasa autoriarhiivid oma sisukaardile.

en: Include Date Archives in your sitemap.
et: Kaasa sisukaarti kuupäevaarhiivid.

en: Join Our Mailing List
et: Liitu meie meililistiga

en: Last Modified
et: Viimati muudetud

en: License Key is not set yet or invalid.
et: Litsentsivõti ei ole veel määratud või ei ole õige.

en: License Key:
et: Litsentsivõti:

en: Log Of Blocked Bots
et: Blokeeritud robotite logi

en: Log important events:
et: Logi olulisi sündmuseid:

en: MYSQL Version
et: MYSQL versioon

en: Manually set the frequency for the
et: Manuaalselt sätesta sagedus

en: Manually set the priority for the
et: Manuaalselt sätesta prioriteet

en: Media / Attachments
et: Meedia/manused

en: Memory usage
et: Mälukasutus

en: Menu Label
et: Menüüsilt

en: Monthly
et: Igakuine

en: More Information
et: Rohkem infot

en: Movie
et: Film

en: Musician
et: Muusik

en: My Amazon Wish List
et: Minu Amazoni Soovinimekiri

en: No
et: Ei

en: No Schedule
et: Pole graafikut

en: No rules to update!
et: Pole reegleid, mida uuendada!

en: Noindex Settings
et: Noindex seaded

en: Non Profit
et: Mittetulundus

en: Notice:
et: Teade:

en: Notify Bing
et: Teavita Bingi

en: Notify Bing when you update your sitemap settings.
et: Teavita Bingi kui sa uuendad oma sisukaardi seadeid.

en: Notify Google
et: Teavita Google't

en: Notify Google when you update your sitemap settings.
et: Teavita Google't kui sa uuendad oma sisukaardi seadeid.

en: Off
et: Väljas

en: On
et: Sees

en: Operating System
et: Operatsioonisüsteem

en: Options Reset.
et: Valikute lähtestamine.

en: Organization
et: Ettevõte

en: PHP Exif support
et: PHP Exif tugi

en: PHP IPTC support
et: PHP IPTC tugi

en: PHP Max Post Size
et: PHP maksimaalne postituse suurus

en: PHP Max Script Execute Time
et: PHP maksimaalne skripti ajalimiit

en: PHP Memory Limit
et: PHP mälulimiit

en: PHP Version
et: PHP versioon

en: PHP XML support
et: PHP XML tugi

en: Page Frequency
et: Lehekülje sagedus

en: Page Priority
et: Lehekülje prioriteet

en: Page URL
et: Lehekülje URL

en: Performance
et: Jõudlus

en: Person
et: Eraisik

en: Person or Organization?
et: Eraisik või ettevõte?

en: Pinterest Site Verification:
et: Pinterest lehekülje kinnitamine:

en: Please Note:
et: Pane tähele:

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Plugins
et: Pluginad

en: Politician
et: Poliitik

en: Post Types
et: Postituste tüübid

en: Potential conflict with unknown file %s.
et: Potentsiaalne vastuolu tundmatu failiga %s.

en: Priorities
et: Prioriteedid

en: Privacy Settings
et: Privaatsussätted

en: Pro Version
et: Pro versioon

en: Product
et: Toode

en: Profile
et: Profiil

en: Proposed Changes
et: Esitatud muudatused

en: Public Figure
et: Avaliku elu tegelane

en: Purchase one now
et: Osta kohe

en: Raise execution time
et: Tõsta ajalimiiti

en: Read the All in One SEO Pack user guide
et: Loe All in One SEO Pack'i kasutusjuhendit

en: Reading Settings
et: Lugemisseaded

en: Remove Descriptions For Paginated Pages:
et: Eemalda nummerdatud lehekülgedelt kirjeldused:

en: Remove Stored Credentials
et: Eemalda salvestatud isikuandmed

en: Rename Conflicting Files
et: Nimeta ümber vastuolulised failid

en: Reset Features
et: Lähtesta funktsioone

en: Restaurant
et: Restoran

en: Robots.txt editor
et: Robots.txt redigeerija

en: Rule Type
et: Reegli tüüp

en: SEO Data Import
et: SEO andmete importimine

en: SEO Description
et: SEO kirjeldus

en: SEO Keywords
et: SEO märksõnad

en: SEO Settings
et: SEO Seaded

en: SEO Title
et: SEO pealkiri

en: SEO on only these post types:
et: SEO ainult sellist tüüpi postitustel:

en: Save
et: Salvesta

en: Save Robots.txt File
et: Salvesta Robots.txt fail

en: Scan
et: Skanni

en: Scan Header
et: Skänneeri päist

en: Scan Now
et: Skänneeri kohe

en: Scan Posts For Videos
et: Skänneeri välja videoga postitused

en: Scan Social Meta
et: Skänneeri sotsiaalmetat

en: Schedule Updates
et: Planeeri uuendusi

en: School
et: Kool

en: Security Check - If you receive this in error, log out and back in to WordPress
et: Turvalisuse kontroll - Kui sa saad sellise veakoodi, logi välja ja seejärel logi tagasi WordPressi

en: Select Individual
et: Vali üksik

en: Select which taxonomy archives appear in your sitemap
et: Vali millised taksonoomiaarhiivid ilmuvad su sisukaardil

en: Show Only Posts With Videos
et: Näita ainult videoga postitusi

en: Show Twitter Author
et: Näita Twitteri autorit

en: Site Name
et: Lehekülje nimi

en: Site URL
et: Lehekülje URL

en: Sitemap Status
et: Sisukaardi staatus

en: Social Meta
et: Sotsiaalne meta

en: Social Profile Links
et: Sotsiaalprofiilide lingid

en: Social Settings
et: Sotsiaalmeedia seaded

en: Song
et: Laul

en: Sorry, something went wrong. Please try again
et: Vabandust, midagi läks valesti. Palun proovi uuesti

en: Specify Image Height
et: Täpsusta pildi kõrgus

en: Specify Image Width
et: Täpsusta pildi laius

en: Specify Publisher URL:
et: Täpsusta avaldaja URL:

en: Specify Video Height
et: Täpsusta video kõrgus

en: Specify Video Width
et: Täpsusta video laius

en: Split long sitemaps into separate files.
et: Jaga pikad sisukaardid eraldi failidesse.

en: Sports League
et: Spordiliiga

en: State Province
et: Maakond

en: Submit
et: Esita

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Support
et: Tugi

en: Support Forum
et: Tugifoorum

en: System Status
et: Süsteemi staatus

en: TV Show
et: TV-saade

en: Taxonomies
et: Taksonoomiad

en: Taxonomy Title Format:
et: Taksonoomia pealkirja vorming:

en: Thank you!
et: Aitäh!

en: The red indicator means that the syntax is invalid for a robots.txt file.
et: Punane indikaator tähendab, et robots.txt faili süntaks on vigane.

en: Themes
et: Kujundused

en: There are no other modules currently loaded!
et: Ühtegi teist moodulit ei ole hetkel laetud!

en: This enables support for the Display Advertiser Features in Google Analytics.
et: See võimaldab tuge Display Advertiser funktsioonidele Google Analytics-is.

en: This will be the license key received when the product was purchased. This is used for automatic upgrades.
et: See on litsentsivõti, mis saadi toote ostuga kaasa. Seda kasutatakse automaatsete uuenduste jaoks.

en: Track Blocked Bots
et: Jälgi blokeeritud roboteid

en: Track Multiple Domains:
et: Jälgi mitut domeeni:

en: Track Outbound Links:
et: Jälgi väljaminevaid linke:

en: Twitter Domain
et: Twitteri domeen

en: Twitter Settings
et: Twitteri seaded

en: Twitter Site
et: Twitteri lehekülg

en: URL to the page.
et: Lehekülje URL

en: University
et: Ülikool

en: Update Features
et: Uuenda funktsioone

en: Update Robots.txt File
et: Uuenda Robots.txt faili

en: Update Sitemap
et: Uuenda sisukaarti

en: Update robots.txt
et: Uuenda robots.txt

en: Updated sitemap settings.
et: Sisukaardi sätted uuendatud.

en: Use Keywords In Article Tags
et: Kasuta artiklisiltides märksõnu

en: Use Keywords:
et: Kasuta märksõnu:

en: Use Original Title:
et: Kasuta algset pealkirja:

en: Use Static Front Page Instead
et: Kasuta staatilist esilehekülge.

en: Use nofollow for paginated pages/posts:
et: nofollow kasutamine nummerdatud lehekülgedel/postitustel:

en: Use noindex for Author Archives:
et: noindex kasutamine autoriarhiivides:

en: Use noindex for Categories:
et: noindex kasutamine kategooriates:

en: Use noindex for Date Archives:
et: noindex kasutamine kuupäevaarhiivides:

en: Use noindex for Tag Archives:
et: noindex kasutamine sildiarhiivides:

en: Use noindex for Taxonomy Archives:
et: noindex kasutamine taksonoomia arhiivides:

en: Use noindex for paginated pages/posts:
et: noindex kasutamine nummerdatud lehekülgedel/postitustel:

en: Use noindex for the 404 page:
et: noindex kasutamine 404 lehekülje jaoks:

en: Use noindex for the Search page:
et: noindex kasutamine otsingulehel:

en: Use the system default
et: Kasuta süsteemi vaikeseadet

en: Use these checkboxes to select which Taxonomies you want to use All in One SEO Pack with.
et: Kasuta neid kaste, et märkida, milliseid taksonoomiaid sa soovid kasutada All in One SEO Pack-iga.

en: User Agent
et: Kasutajaagent

en: Version
et: Versioon

en: View the Changelog
et: Vaata muudatuste logi

en: Watch video tutorials
et: Vaata videoõpetusi

en: We've detected you're running WooCommerce.
et: Oleme täheldanud, et sa kasutad WooCommerce-i.

en: Website
et: Veebilehekülg

en: Weekly
et: Iganädalaselt

en: Welcome to Version %s!
et: Tere tulemast versiooni %s!

en: What Does This Mean?
et: Mida see tähendab?

en: XML Sitemap
et: XML Sisukaart

en: XML Sitemaps
et: XML sisukaardid

en: Yes
et: Jah

en: You do not have access to this page; try logging in as an administrator.
et: Sul ei ole ligipääsu sellele leheküljele; proovi logida sisse administraatorina.

en: archive pages
et: arhiivileheküljed

en: author pages
et: autorileheküljed

en: compressed
et: kokkupakitud

en: dynamic
et: dünaamiline

en: dynamically
et: dünaamiliselt

en: frequency
et: sagedus

en: homepage
et: kodulehekülg

en: index
et: indeks

en: posts
et: postitused

en: priority
et: prioriteet

en: static
et: staatiline

en: taxonomies
et: taksonoomiad

en: view your sitemap
et: vaata oma sisukaarti
