Development (trunk) - en to mn translation catalogue (241 entries)

en:  Post Type
mn: Постын Төрөл

en:  Taxonomy
mn: Таксономи

en: %%tax_%s%% - This post's associated %s taxonomy title
mn: %%tax_%s%% - Энэ посттой холбоотой %s таксономи гарчиг

en: %post_title% - The original title of the post.
mn: %post_title% - Постын анхдагч гарчиг.

en: .htaccess editor
mn: .htaccess засагч

en: About
mn: Тухай

en: Access our Premium Support Forums
mn: Манай Дээд Зэргийн Тусламжийн Форумд ханд

en: Activate this feature to add Social Meta data to your site to deliver closer integration between your website/blog and Facebook, Twitter, and Google+.
mn: Өөрийн вэб хуудас/ блог ба Фэйсбүүк, Твиттер, Гүүгл+ -ийн хооронд илүү ойр интеграцийг бий болгохын тулд өөрийн сайтдаа Олон Нийтийн Мета өгөгдлийг нэмэх энэ feature-ийг идэвхжүүл.

en: Active Theme
mn: Идэвхтэй Сэдэв

en: Add Rule
mn: Хүснэгт Нэмэх

en: Add URL
mn: URL нэмэх

en: Additional Pages
mn: Нэмэлт Хуудаснууд

en: Advanced Settings
mn: Ахисан түвшний Тохиргоо

en: All Post Types
mn: Бүх Постын Төрлүүд

en: All Taxonomies
mn: Бүх Таксономиуд

en: All in One SEO Pack Pro Debug Info
mn: All in One SEO Pack Pro Алдаа засах Мэдээлэл

en: All in One SEO Pack has detected that a plugin(s) or theme is also outputting social meta tags on your site.  You can view this social meta in the source code of your site (check your browser help for instructions on how to view source code).
mn: Залгаас эсвэл theme нь таны сайтад олон нийтийн мета tag -уудыг гаргаж байгааг All in One SEO Pack илрүүллээ. Энэ олон нийтийн метаг өөрийн сайтын эх кодноос харж чадна (эх кодыг хэрхэн харах талаарх зааврыг авахын тулд браузерынхаа тусламжийг шалга).

en: All in One SEO Pro Plugin Support Forum
mn: All in One SEO Pro Plugin Тусламжийн Форум

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
mn: Сайтын бүтэц дэх хамгийн их постын хэмжээг (50,000 хүртэл) тогтоох боломжийг танд олгоно.

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Click the Optimize button below and All in One SEO Pack will analyze your Robots.txt file to make sure it complies with the standards for Robots.txt files.  The results will be displayed in a table below.
mn: Доор байгаа Optimize товчийг дар тэгээд All in One SEO Pack нь таны Robots.txt файлыг шинжилж, энэ нь Robots.txt файлын стандартуудад нийцэж байгаа эсэхийг магадлах болно. Үр дүн нь доорх хүснэгтэнд харагдах болно.

en: Coming Soon...
mn: Удахгүй...

en: Connect With Google Analytics
mn: Google Analytics -тай холбогдох

en: Couldn't find file %s!
mn: %s файл олдсонгүй!

en: Couldn't rename file %s!
mn: %s файлын нэрийг сольж чадсангүй!

en: Create Compressed Sitemap
mn: Шахсан Сайтын бүтэц үүсгэх

en: Create a Robots.txt File
mn: Robots.txt Файл үүсгэх

en: Create a compressed sitemap file in .xml.gz format.
mn: Шахсан сайтын бүтцээ .xml.gz форматаар үүсгэх.

en: Create and manage your XML Sitemaps using this feature and submit your XML Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
mn: Энэ feature-ыг ашиглан XML Сайтын бүтцээ үүсгэн, зохион байгуулж, өөрийн XML Сайтын бүтцээ Гүүгл, Bing/Yahoo болон Ask.com -д илгээ.

en: Current File
mn: Одоогийн Файл

en: Daily
mn: Өдөр бүр

en: Daily scheduled sitemap check has finished.
mn: Өдөр тутам төлөвлөгдсөн сайтын бүтцийн шалгалт дууслаа.

en: Debug Log
mn: Алдаа засах Бүртгэл

en: Debug Warning: All in One SEO Pack meta data was included again from %s filter. Called %s times!
mn: Алдаа засах Анхааруулга:  %s филтерээс All in One SEO Pack мета өгөгдөл дахин агуулагдлаа. %s удаа нэрлэгдлээ!

en: Default - nofollow
mn: Өгөгдмөл - nofollow

en: Default - noindex
mn: Өгөгдмөл - noindex

en: Default - noodp
mn: Өгөгдмөл - noodp

en: Default - noydir
mn: Өгөгдмөл - noydir

en: Delete Conflicting Files
mn: Харшилж буй Файлуудыг Устгах

en: Delete Robots.txt File
mn: Robots.txt Файлыг устгах

en: Deleted %s.
mn: %s -ийг устгасан.

en: Description
mn: Тайлбар

en: Did not notify %s about changes to your sitemap.
mn: Танай сайтын бүтцийн өөрчлөлтийн талаар %s -д мэдэгдээгүй.

en: Directory Path
mn: Лавлахын Зам

en: Disconnect From Google Analytics
mn: Google Analytics -ээс Салгах

en: Disregard Changes
mn: Өөрчлөлтүүдийг Үл тоох

en: Do Not Override
mn: Бүү Хүчингүй Болго

en: Documentation
mn: Заавар

en: Donate
mn: Хандивлах

en: Donate with Paypal
mn: Paypal -аар хандивлах

en: Duplicate %s Meta
mn: %s Meta -г Хуулбарлах

en: Dynamic sitemap generation appears to be using the correct rewrite rules.
mn: Динамик сайтын бүтэц үүсгэгч нь зөв боловсруулах хүснэгтүүдийг хэрэглэж байгаа мэт харагдаж байна.

en: Dynamic sitemap generation does not appear to be using the correct rewrite rules; please disable any other sitemap plugins or functionality on your site and reset your permalinks.
mn: Динамик сайтын бүтэц үүсгэгч нь зөв боловсруулах хүснэгтүүдийг хэрэглэж байгаа мэт харагдахгүй байна; сайтын бүтцийн өөр бусад залгаас буюу сайтын үйл ажиллагаагаа идэвхгүй болгож, permalink -үүдээ дахин анхныхаар нь тохируул.

en: Dynamically Generate Sitemap
mn: Сайтын бүтцийг Динамикаар Үүсгэх

en: E-mail debug information
mn: Алдаа засах мэдээллийг имэйлээр явуулах

en: Edit
mn: Засах

en: Edit .htaccess
mn: .htaccess -ыг засах

en: Edit Robots.txt
mn: Robots.txt -ыг засах

en: Edit SEO
mn: SEO -г засах

en: Edit robots.txt
mn: robots.txt засах

en: Edit your robots.txt file and your .htaccess file to fine-tune your site.
mn: Сайтаа нарийн тохируулахын тулд robots.txt файл ба .htaccess файлаа зас.

en: Enable Sitemap Indexes
mn: Сайтын бүтцийн Индексийг Идэвхжүүл

en: Enter information below for any additional links for your sitemap not already managed through WordPress.
mn: WordPress-ээр дамжуулан удирдаагүй байгаа сайтын бүтцийнхээ аливаа нэмэлт холбоосны мэдээллийг дор оруул.

en: Entries from these categories will be excluded from the sitemap.
mn: Эдгээр категорийн бичилтүүд сайтын бүтцээс хасагдах болно.

en: Error: please enter an e-mail address before submitting.
mn: Алдаа: илгээхээсээ өмнө имэйл хаягаа оруулна уу.

en: Everywhere Else
mn: Өөр Хаа ч

en: Excluded Categories
mn: Хасагдсан Категориуд

en: Excluded Items
mn: Хасагдсан Зүйлүүд

en: Excluded Pages
mn: Хасагдсан Хуудаснууд

en: Exports and imports your All in One SEO Pack plugin settings.
mn: Таны All in One SEO Pack залгаасын тохиргоог экспортолж, импортлоно.

en: Facebook
mn: Фэйсбүүк

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, error code %s.
mn: Танай сайтын бүтцийн %s дэх өөрчлөлтийн талаар %s -д мэдэгдэж чадсангүй, алдааны код %s.

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, unable to access via wp_remote_get().
mn: Танай сайтын бүтцийн %s дэх өөрчлөлтийн талаар %s -д мэдэгдэж чадсангүй, wp_remote_get() -ээр дамжуулан хандалт хийх боломжгүй.

en: Failed to send to %s.
mn: %s -д илгээж чадсангүй.

en: Feature Manager
mn: Feature Зохицуулагч

en: File Editor
mn: Файл Засагч

en: Follow us on Facebook
mn: Фейсбүүк дээр биднийг дагах

en: Follow us on Twitter
mn: Твиттерт биднийг дагах

en: Form submission error: verification check failed.
mn: Маягт илгээлтийн алдаа: баталгаажуулах шалгалт бүтэлгүйтлээ.

en: Frequencies
mn: Давтамжууд

en: Front Page
mn: Эхлэл Хуудас

en: Generate Robots.txt
mn: Robots.txt үүсгэх

en: Generate and validate your robots.txt file to guide search engines through your site.
mn: Сайтаараа дамжуулан хайлтын системүүдийг чиглүүлэхийн тулд өөрийн robots.txt файлыг үүсгэж, баталгаажуул.

en: Getting started? Read the Beginners Guide
mn: Эхэлж байна уу? Эхлэн суралцагчдын Зааврыг Уншаарай

en: Google+
mn: Гүүгл+

en: Help
mn: Тусламж

en: Home URL
mn: Нүүр хуудасны URL

en: Importer & Exporter
mn: Импортлогч & Экспортлогч

en: Include Author Archives in your sitemap.
mn: Сайтын бүтэцдээ Зохиогчийн Архивыг агуулах.

en: Include Author Pages
mn: Зохиогчийн Хуудаснуудыг багтаах

en: Include Date Archive Pages
mn: Огнооны Архивын Хуудаснуудыг Багтаах

en: Include Date Archives in your sitemap.
mn: Сайтын бүтэцдээ Огнооны Архивыг агуулах.

en: Insert time
mn: Цаг оруул

en: Join Our Mailing List
mn: Бидний Захиа Илгээх Жагсаалтанд Нэгдэнэ үү

en: Join our mailing list for tips, tricks, and WordPress secrets.
mn: Зөвлөмж, арга барил ба WordPress -ын нууцуудыг мэдэхийн тулд манай мэйл илгээх жагсаалтанд нэгдээрэй.

en: Last Modified
mn: Хамгийн сүүлд Өөрчлөгдсөн

en: Last modified date of the page.
mn: Хуудасны хамгийн сүүлд шинэчлэгдсэн огноо.

en: Legend
mn: Ялгах тэмдэг

en: Link From Virtual Robots.txt
mn: Виртуал Robots.txt -ийн холбоос

en: Main Settings
mn: Үндсэн Тохиргоо

en: Manually set the %s of your %s.
mn: Өөрийн %s -ээс %s -ийг гараар тохируул.

en: Manually set the frequency for the
mn: Давтамжийг гараар тохируулах

en: Manually set the priority for the
mn: Эрэмбийг гараар тохируулах

en: Maximum Posts Per Sitemap
mn: Сайтын бүтэц бүр дэх Максимум Постууд

en: Media / Attachments
mn: Мэдээлэл / Хавсралтууд

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: More Information
mn: Илүү мэдээлэл

en: Multisite
mn: Олон сайт

en: My Amazon Wish List
mn: Миний Амазон дах Хүслийн Жагсаалт

en: No
mn: Үгүй

en: No Schedule
mn: Хуваарь байхгүй

en: No duplicate meta tags found.
mn: Ямар ч давхардсан мета tag олдсонгүй.

en: Noindex Sitemap file
mn: Noindex Сайтын бүтцийн файл

en: Note: you are using dynamic sitemap generation to keep your sitemap current; this will not generate a static sitemap file.
mn: Тайлбар: та сайтын бүтцээ одоогиийн байдлаар байлгахын тулд динамик сайтын бүтэц үүсгэгчийг ашиглаж байна; энэ нь статик сайтын бүтцийн файлыг үүсгэхгүй.

en: Notify Bing
mn: Bing -д мэдэгдэх

en: Notify Bing when you update your sitemap settings.
mn: Сайтын бүтцийн тохиргоогоо шинэчлэх үед чинь Bing -д мэдэгдэх.

en: Notify Google
mn: Гүүглд Мэдэгдэх

en: Notify Google when you update your sitemap settings.
mn: Сайтын бүтцийн тохиргоогоо шинэчлэх үед чинь Гүүглд мэдэгдэх.

en: Notify search engines daily, and also update static sitemap daily if in use. (this uses WP-Cron, so make sure this is working properly on your server as well)
mn: Хэрвээ хэрэглэгдэж байгаа бол хайлтын системүүдэд өдөр тутам мэдэгдэх ба байнгын сайтын бүтцийг өдөр бүр шинэчлэх. (энэ нь WP-Cron -ыг ашигладаг, иймээс энэ нь таны сервер дээр зөв зохистой ажиллаж байгаа эсэхийг магадла )

en: Once Monthly
mn: Сард Нэг Удаа

en: Once Weekly
mn: Долоо Хоногт Нэг Удаа

en: Optimize
mn: Оновчлох

en: Optimize performance related to SEO and check your system status.
mn: SEO -той холбоотой гүйцэтгэлээ оновчилж, системийн статусаа шалга.

en: Optimize your Robots.txt File
mn: Robots.txt Файлаа оновчлох

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. Enable this only if your sitemap contains over 50,000 URLs or the file is over 5MB in size.
mn: Сайтын бүтцийн бичилтүүдийг, таны сайтын бүтцэд өөр өөр файлууд болгон цэгцлэх. Хэрвээ таны сайтын бүтэц 50,000 гаруй URL агуулж байгаа эсвэл файлын хэмжээ нь 5MB-аас их тохиолдолд л үүнийг боломжтой болго.

en: PHP IPTC support
mn: PHP IPTC тусламж

en: PHP XML support
mn: PHP XML тусламж

en: Page Frequency
mn: Хуудасны Давтамж

en: Page Priority
mn: Хуудасны Эрэмбэ

en: Page URL
mn: Хуудасны URL

en: Paginate Sitemap Indexes
mn: Сайтын бүтцийн Индексийг Дугаарлах

en: Performance
mn: Гүйцэтгэл

en: Places a link to the sitemap file in your virtual Robots.txt file which WordPress creates.
mn: WordPress -ын үүсгэсэн, таны виртуал Robots.txt файлд сайтын бүтцийн файлтай холбох холбоос байрлуулна.

en: Places a link to your Sitemap.xml into your virtual Robots.txt file.
mn: Виртуал Robots.txt файлдаа өөрийн Sitemap.xml рүү холбох холбоос байрлуулна.

en: Please refer to the document for each tool for help in using these to debug your social meta.
mn: Олон нийтийн метаныхаа алдааг засахаар эдгээрийг ашиглах тусламжийг авахын тулд хэрэгсэл тус бүрийн баримтыг авч үзнэ үү.

en: Please review your settings below and click %s to build your sitemap; then, %s.
mn: Доорх тохиргоогоо дүгнэн үзээд сайтын бүтцээ байгуулахын тулд %s дээр дарна уу; дараа нь, %s.

en: Please wait...
mn: Хүлээнэ үү...

en: Plugins
mn: Нэмэлт

en: Post
mn: Пост

en: Post Types
mn: Постын Төрлүүд

en: Potential conflict with unknown file %s.
mn: Үл мэдэгдэх %s файлтай харшлах боломжтой.

en: Priorities
mn: Эрэмбүүд

en: Privacy Settings
mn: Нууцлалын Тохиргоо

en: Pro Version
mn: Про Хувилбар

en: Proposed Changes
mn: Санал болгосон Өөрчлөлтүүд

en: Read the All in One SEO Pack user guide
mn: All in One SEO Pack -ын хэрэглэгчийн гарын авлагыг унш

en: Reading Settings
mn: Унших Тохиргоо

en: Remove Stored Credentials
mn: Хадгалагдсан Итгэмжлэхүүдийг Арилгах

en: Rename Conflicting Files
mn: Харшилж буй Файлуудын Нэрийг Өөрчлөх

en: Renamed %s to %s.
mn: %s -ийг %s болгон нэрийг өөрчиллөө.

en: Reset ALL Settings to Defaults
mn: Бүх Тохиргоонуудыг Өгөгдмөл байдал руу нь Дахин тохируул

en: Reset Dismissed Notices
mn: Арилгасан Мэдэгдлүүдийг Хуучин байдалд нь оруулах

en: Reset Features
mn: Feature -үүдийг анхны байдалд нь оруулах

en: Reset General Settings to Defaults
mn: Ерөнхий Тохиргоонуудыг Өгөгдмөл байдал руу нь Дахин тохируул

en: Review Your Settings
mn: Тохиргоогоо Шалган Үзэх

en: Robots.txt editor
mn: Robots.txt засагч

en: Row %s not found; no rows were deleted.
mn: %s мөр олдсонгүй; ямар ч мөр устгагдсангүй.

en: Rule Type
mn: Хүснэгтийн Төрөл

en: SEO Description
mn: SEO Тайлбар

en: SEO Keywords
mn: SEO Түлхүүр Үгс

en: SEO Title
mn: SEO Гарчиг

en: SFWD Debug Mail From Site %s.
mn: %s Сайтаас SFWD Алдаа Засах Мэйл.

en: Save
mn: Хадгалах

en: Save Robots.txt File
mn: Robots.txt Файлыг хадгалах

en: Schedule Updates
mn: Хуваарийн Шинэчлэлүүд

en: Select Individual
mn: Хувь хүнийг сонгох

en: Select a valid All in One SEO Pack ini file and click 'Import' to import options from a previous state or install of All in One SEO Pack.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
mn: Файл дах хүчинту All in One SEO Pack -ыг сонгож, өмнөх байдлаас эсвэл All in One SEO Pack -ын суурилуулалтаас боломжуудыг импортлохын тулд 'Import' дээр дар.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Энэ тохиргооны баримтжуулалтыг харахын тулд энд дар</a>

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
mn: Таны сайтын бүтцэд аль Постын Төрөл харагдахыг сонго.

en: Select which taxonomy archives appear in your sitemap
mn: Таны сайтын бүтцэд аль таксономийн архив харагдахыг сонгох

en: Sent to %s.
mn: %s -д илгээгдлээ.

en: Sign up today and receive a free copy of the e-book 5 SEO Tips for WordPress ($39 value).
mn: Өнөөдөр бүртгүүлж, 5 SEO Tips for WordPress ($39 өртөгтэй) хэмээх цахим номны үнэгүй хувийг хүлээн аваарай.

en: Site URL
mn: Сайтын URL

en: Sitemap %s generated by All in One SEO Pack %s by Michael Torbert of Semper Fi Web Design on %s
mn: Сайтын бүтэц %s нь %s дээр Semper Fi Вэб Дизайны Michael Torbert -ын All in One SEO Pack %s -аар үүсгэгдсэн.

en: Sitemap Status
mn: Сайтын бүтцийн Статус

en: Slug may not be empty!
mn: Slug хоосон биш байж магадгүй!

en: Social Meta
mn: Олон Нийтийн Мета

en: Specifies the name of your sitemap file. This will default to 'sitemap'.
mn: Таны сайтын бүтцийн файлын нэрийг тусгайлан заадаг. Энэ нь 'sitemap' -д өгөгддөг.

en: Split long sitemaps into separate files.
mn: Урт сайтын бүтцийг тусдаа файлууд болгон хуваах.

en: Stop badly behaving bots from slowing down your website.
mn: Муу зантай ботууд вэб сайтыг чинь удаашруулахыг зогсоо.

en: Submit
mn: Илгээх

en: Successfully notified %s about changes to your sitemap at %s.
mn: Танай сайтын бүтцийн %s дэх өөрчлөлтийн талаар %s -д амжилттай мэдэгдлээ.

en: Support
mn: Тусламж

en: Taxonomies
mn: Таксономиуд

en: Tells search engines not to index the sitemap file itself.
mn: Сайтын бүтцийн файлыг өөрийг нь индексжүүлэхгүй байхыг хайлтын системүүдэд хэлнэ.

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! New since 2.2: Control who accesses your site with the new Robots.txt Editor and File Editor modules!  Enable them from the Feature Manager.  Remember to review your settings, we have added some new ones!
mn: Хамгийн сүүлийн үеийн, хамгийн агуу All in One SEO Pack -ыг ажиллуулж байгаад баярлалаа! 2.2 -оос хойших шинэ зүйл: Шинэ Robots.txt Editor ба Файл Editor модулийг ашиглан таны сайтад хэн хандаж байгааг хянах! Feature Manager -аас тэдгээрийг идэвхжүүл. Бид зарим шинэ зүйлийг нэмсэн учраас, өөрийн тохиргоогоо шалган үзэхээ санаарай!

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
mn: Хамгийн сүүлийн үеийн, хамгийн агуу All in One SEO Pack -ыг ажиллуулж байгаад баярлалаа! Бид танд зориулсан шинэ онцлогуудыг үргэлж нэмж байгаа учраас өөрийн тохиргоогоо шалган үзнэ үү!

en: Thank you for your donation, it helps keep this plugin free and actively developed!
mn: Хандив өргөсөнд тань баярлалаа, энэ нь залгаасыг үнэгүй байлгаж, идэвхтэйгээр хөгжүүлэхэд тусална!

en: Thank you!
mn: Баярлалаа!

en: The frequency of the page.
mn: Хуудасны давтамж.

en: The priority of the page.
mn: Хуудасны эрэмбэ.

en: The red indicator means that the syntax is invalid for a robots.txt file.
mn: Улаан индикатор нь robots.txt файлын хувьд syntax хүчин төгөлдөр бус гэсэн үг.

en: The yellow indicator means that a non-standard extension was recognized; not all crawlers may recognize it or interpret it the same way. The Allow and Sitemap directives are commonly used by Google and Yahoo.
mn: Шар индикатор нь стандарт-бус өргөтгөл нь хүлээн зөвшөөрөгдсөнгүй гэсэн үг; бүх мөлхөгч crawler программ нь үүнийг нэг янзаар таньж, хөрвүүлж чадахгүй байж болно. Allow ба Сайтын бүтцийн заалт нь Гүүгл ба Yahoo-гоор нийтлэг ашиглагддаг.

en: Themes
mn: Загвар

en: Title Format:
mn: Гарчигны Формат:

en: Twitter
mn: Твиттер

en: UPGRADE TO PRO VERSION
mn: ПРО ХУВИЛБАР ЛУУ АХИУЛАХ

en: URL to the page.
mn: Хуудас руу аваачих URL

en: Unauthorized access; try reloading the page.
mn: Зөвшөөрөгдөөгүй хандалт; хуудсаа дахин ачаалаад үз.

en: Update .htaccess
mn: .htaccess -ыг шинэчлэх

en: Update Features
mn: Шинэчлэх Feature-үүд

en: Update Robots.txt File
mn: Robots.txt Файлыг шинэчлэх

en: Update Sitemap
mn: Сайтын бүтцийг шинэчлэх

en: Update robots.txt
mn: robots.txt -ыг шинэчлэх

en: Updated sitemap settings.
mn: Сайтын бүтцийн тохиргоог шинэчилсэн.

en: Upgrade To Pro
mn: Про руу Ахиулах

en: Use page slugs or page IDs, seperated by commas, to exclude pages from the sitemap.
mn: Хуудаснуудыг сайтын бүтцээс хасахын тулд, хуудасны slugs буюу хуудасны ID -ыг таслалаар тусгаарлан хэрэглэ.

en: Use the rule builder below to add rules to create a new Robots.txt file.  If you already have a Robots.txt file you should use the File Editor feature in All in One SEO Pack to edit it or you can delete your current Robots.txt file and start a new one with the rule builder below.
mn: Шинэ Robots.txt файл үүсгэх хүснэгтийг нэмэхийн тулд доорх хүснэгт үүсгэгчийн ашигла. Хэрвээ танд Robots.txt файл аль хэдийн байгаа бол, үүнийгээ засахын тулд та All in One SEO Pack дах Файл Засагчийг ашиглах буюу одоо байгаа Robots.txt файлаа устгаад доорх хүснэгт үүсгэгчээр шинийг эхлүүлж болно.

en: User Agent
mn: Хэрэглэгчийн Агент

en: Version
mn: Хувилбар

en: Video Sitemap
mn: Видео Сайтын бүтэц

en: View the Changelog
mn: Changelog Харах

en: Warning: a static sitemap '%s' generated by All in One SEO Pack %s on %s already exists that may conflict with dynamic sitemap generation.
mn: Анхаар: %s дээр All in One SEO Pack %s -аар үүсгэгдсэн '%s' статик сайтын бүтэц аль хэдийн байгаа ба энэ нь динамик сайтын бүтцийг үүсгэхтэй харшилж болох юм.

en: Warning: dynamic sitemap generation must have permalinks enabled.
mn: Анхаар: динамик сайтын бүтцийг үүсгэхийн тулд permalink-үүдийг идэвхжүүлсэн байх ёстой.

en: Warning: your privacy settings are configured to ask search engines to not index your site; you can change this under %s for your blog.
mn: Анхаар: таны нууцлалын тохиргоонууд нь, хайлтын системүүд таны сайтыг индексжүүлэхгүйгээр тохируулагдсан байна; та өөрийн блогийн %s дор үүнийг өөрчилж болно.

en: Watch video tutorials
mn: Видео хичээл үзэх

en: Weekly
mn: Долоо хоног тутам

en: Welcome to Version %s!
mn: %s Хувилбарт Тавтай Морил!

en: What Does This Mean?
mn: Энэ Юу Гэсэн Үг Вэ?

en: WordPress DB Version
mn: WordPress DB Хувилбар

en: WordPress Version
mn: WordPress-ын Хувилбар

en: XML Sitemap
mn: XML Сайтын бүтэц

en: XML Sitemaps
mn: XML Сайтын бүтэц

en: You may prefer to use the social meta tags that are being output by the other plugin(s) or theme.  If so, then you should deactivate this Social Meta feature in All in One SEO Pack Feature Manager.
mn: Та бусад залгаас буюу theme -ийн гаргаж байгаа мета  tag -уудыг ашиглахыг илүүд үзэж болох юм. Хэрвээ тэгвэл, та All in One SEO Pack Feature Менежер дэх Олон Нийтийн Мета feature -ийг идэвхгүй болгох ёстой.

en: You should avoid duplicate social meta tags.  You can use these free tools from Facebook, Google and Twitter to validate your social meta and check for errors:
mn: Та олон нийтийн мета tag -уудыг давхардуулахаас зайлсхийх ёстой. Өөрийн олон нийтийн метаг баталгаажуулж, алдааг шалгахын тулд Фэйсбүүк, Гүүгл, Твиттерийн эдгээр үнэгүй хэрэгслүүдийг ашиглаж болно.

en: Your Robots.txt file has been optimized.  Here are the results and recommendations.  Click the Update Robots.txt File button below to write these changes to your Robots.txt file.  Click the Disregard Changes button to ignore these recommendations and keep your current Robots.txt file.
mn: Таны Robots.txt файл оновчлогдлоо. Үр дүн ба санал зөвлөгөө нь энд байна. Эдгээр өөрчлөлтүүдийг Robots.txt файлдаа хийхийн тулд доор байгаа  Robots.txt Файлыг Шинэчлэх гэсэн товчийг дар. Эдгээр санал зөвлөгөөг үл тоон, одоогийн  Robots.txt файлаа хэвээр үлдээхийг хүсвэл Өөрчлөлтүүдийг Үл Тоох гэсэн товчийг дар.

en: archive pages
mn: архив хуудаснууд

en: author pages
mn: зохиогчийн хуудаснууд

en: by %s of %s.
mn: %s -ы %s -ээр.

en: compressed
mn: шахсан

en: dynamic
mn: динамик

en: dynamically
mn: динамикаар

en: file '%s' statically
mn: '%s'  файл статикаар

en: follow
mn: дагах

en: frequency
mn: давтамж

en: homepage
mn: нүүр хуудас

en: index
mn: индекс

en: posts
mn: постууд

en: priority
mn: эрэмбэ

en: static
mn: статик

en: taxonomies
mn: таксономиуд

en: view your sitemap
mn: сайтын бүтцээ хар
