Advanced Custom Fields 4.2 Persian - en to fa_IR translation catalogue (380 entries)

en: "dd/mm/yy" or "mm/dd/yy" are the most used display formats. Read more about
fa_IR: ( روز/ماه/سال ) یا ( ماه/روز/سال ) پر استفاده ترین فرمت های نمایش تاریخ هستند خواندن اطلاعات بیشتر

en: "yymmdd" is the most versatile save format. Read more about
fa_IR: ( روز/ماه/سال ) بهترین فرمت ذخیره است. خواندن اطلاعات بیشتر

en: 'How to' guides
fa_IR: راهنماهای ' چگونه '

en: + Add Field
fa_IR: اضفه کردن زمینه +

en: /**
     *  Install Add-ons
     *  
     *  The following code will include all 4 premium Add-Ons in your theme.
     *  Please do not attempt to include a file which does not exist. This will produce an error.
     *  
     *  All fields must be included during the 'acf/register_fields' action.
     *  Other types of Add-ons (like the options page) can be included outside of this action.
     *  
     *  The following code assumes you have a folder 'add-ons' inside your theme.
     *
     *  IMPORTANT
     *  Add-ons may be included in a premium theme as outlined in the terms and conditions.
     *  However, they are NOT to be included in a premium / free plugin.
     *  For more information, please read http://www.advancedcustomfields.com/terms-conditions/
     */
fa_IR: /**
    * نصب افزودنی ها /n *  
    * کد زیر را که شامل همه 4 افزودنی پریمیوم خواهد بود را در قالب خود قرار دهید. /n* لطفا سعی نکنید که یک فایل را که وجود ندارد قرار دهید. این خطا است. *  
    * همه زمینه ها باید در طول عمل 'acf/register_fields' action شامل شده باشند.* انواع دیگر افزودنی ها ( مانند برگه گزینه ها ) می توانند در خارج از این عمل گنجتنده شوند./n *  
    * کد زیر تظاهر می کند که شما یک پوشه به نام ( افزودنی ها ) در کنار قالبتان دارید./n *
    * مهم
    * * با این حال آن ها نه در افزونه ویژه شامل می شوند نه در افزونه رایگان./n* برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به این آدرس بروید : http://www.advancedcustomfields.com/terms-conditions/
     */

en: /**
     *  Register Field Groups
     *
     *  The register_field_group function accepts 1 array which holds the relevant data to register a field group
     *  You may edit the array as you see fit. However, this may result in errors if the array is not compatible with ACF
     */
fa_IR: /**
    * ثبت نام گروه های زمینه /n * تابع ثبت نام گروه زمینه یک آرایه را که دیتاهای مربوط را برای ثبت نام گروه زمینه نگه می دارد، می پذیرد. /n* شما ممکن است آرایه را طوری که خودتان مناسب می بینید ویرایش کنید. هرچند، این ممکن است در خطاها نتیجه بدهد اگر آرایه با زمینه های سفارشی پیشرفنه ( ACF ) سازگار نباشد. /n  */

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen
fa_IR: <b>انتخاب کردن<b/> آیتم ها به <b>مخفی کردن<b/> آن ها از ویرایش صفحه

en: A <strong>BIG</strong> thank you to everyone who has helped test the version 4 beta and for all the support I have received.
fa_IR: یک<strong>تشکر بزرگ</strong> از همه کسانی که برای آزمایش نسخه 4 بتا کمک کردند و من به همه ی درخواست های پشتیبانی پاسخ خواهم داد.

en: ACF will create a .xml export file which is compatible with the native WP import plugin.
fa_IR: زمینه سفارشی پیشرفته ایجاد خواهد کرد یک پرونده XML صادر شده که سازگار است با پلاگین وردپرس واردات.

en: ACF will create the PHP code to include in your theme.
fa_IR: زمینه سفارشی پیشرفته کد پی اچ پی را ایجاد خواهد کرد تا آن را در قالبتان قرار دهد.

en: Absolutely <strong>no</strong> changes have been made to the database between versions 3 and 4. This means you can roll back to version 3 without any issues.
fa_IR: کاملا <strong>بدون</strong> تغییرات به پایگاه داده بین نسخه های 3 و 4 ساخته شده اند. این به این معنی است که شما بدون هیچ گونه مسئله ای می توانید به نسخه 3 برگردید.

en: Actions
fa_IR: اَعمال

en: Actions &amp; Filters
fa_IR: اَعمال و فیلترها

en: Activation Code
fa_IR: کد فعال سازی

en: Activation codes have grown into plugins!
fa_IR: کد های فعال سازی در افزونه ها افزایش یافته اند!

en: Add 'other' choice to allow for custom values
fa_IR: افزودن انتخاب دیگر اجازه می دهد برای ارزش های سفارشی

en: Add File
fa_IR: افزودن پرونده

en: Add Image
fa_IR: افزودن تصویر

en: Add New
fa_IR: افزودن

en: Add New Field Group
fa_IR: افزودن گروه زمینه جدید

en: Add Selected Files
fa_IR: افزودن پرونده های انتخاب شده

en: Add Selected Images
fa_IR: افزودن تصاویر انتخاب شده

en: Add rule group
fa_IR: افزودن گروه قانون

en: Add-ons
fa_IR: افزودنی ها

en: Add-ons are now activated by downloading and installing individual plugins. Although these plugins will not be hosted on the wordpress.org repository, each Add-on will continue to receive updates in the usual way.
fa_IR: افزودنی ها الآن با دانلود و نصب افزونه های فردی فعال سازی می شوند. اگر چه این افزونه ها در مخزن wordpress.org میزبانی خواهد شد, هر افزودنی برای دریافت به روز رسانی ها در راه معمول ادامه خواهد داد.

en: Advanced Custom Fields
fa_IR: زمینه سفارشی پیشرفته

en: Advanced Custom Fields Add-Ons
fa_IR: افزودنی های زمینه های سفارشی پیشرفته

en: All
fa_IR: همه

en: All actions & filters have received a major facelift to make customizing ACF even easier! Please
fa_IR: همه ی اعمال و فیلتر ها مورد قبول یک جراح پلاستیک ( تعمیرکار ) بزرگ که سفارش های افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته را به آسانی درست می کند است! لطفا

en: All fields proceeding this "tab field" (or until another "tab field"  is defined) will appear grouped on the edit screen.
fa_IR: همه ی زمینه های اقدام این "tab field" ( یا زمانی دیگر  "tab field" تعریف شده است. ) در صفحه ویرایش گروه بندی ظاهر خواهد شد.

en: All previous Add-ons have been successfully installed
fa_IR: تمامی افزودنی های قبلی با موفقیت نصب شده اند

en: Allow Null?
fa_IR: نول اجازه می دهد؟

en: Assign one or more contact form 7 forms to a post
fa_IR: اختصاص یک یا چند فرم تماس 7 شکل به یک نوشته

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Available Add-ons
fa_IR: افزودنی های موجود

en: Awesome. Let's get to work
fa_IR: حیرت آور است نه؟ پس بیا شروع به کارکنیم.

en: Back to export
fa_IR: بازگشت به صادرات

en: Basic
fa_IR: پایه ( عمومی )

en: Blue
fa_IR: آبی

en: Categories
fa_IR: دسته ها

en: Changelog
fa_IR: تغییرات

en: Changelog for
fa_IR: تغییرات برای

en: Checkbox
fa_IR: جعبه چک

en: Child Page (has parent)
fa_IR: برگه ی کودک ( دارای مادر )

en: Choice
fa_IR: گزینه

en: Choices
fa_IR: گزینه ها

en: Close Field
fa_IR: بستن زمینه

en: Color Picker
fa_IR: جمع کننده رنگ

en: Comments
fa_IR: دیدگاه ها

en: Conditional Logic
fa_IR: منطق نامعلوم

en: Contact Form 7 Field
fa_IR: زمینه فرم تماس 7

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content Editor
fa_IR: ویرایشگر محتوا

en: Copy the PHP code generated
fa_IR: کپی کردن کد پی اچ پی ساخته شده

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
fa_IR: ایجاد یک مجموعه ای از قوانین برای تعیین این که از زمینه های سفارشی پیشرفته استفاده خواهد شد.

en: Create global data to use throughout your website!
fa_IR: ایجاد داده های جهانی برای استفاده در سراسر وبسایت شما!

en: Create image galleries in a simple and intuitive interface!
fa_IR: ایجاد گالری های عکس در یک رابط کاربری ساده و بصری!

en: Create infinite rows of repeatable data with this versatile interface!
fa_IR: ایجاد ردیف های بی نهایت از داده های تکرار شونده با این رابط کاربری چند منظوره!

en: Create unique designs with a flexible content layout manager!
fa_IR: ایجاد طرح های منحصر به فرد با یک مدیریت چیدمان محتوای انعطاف پذیر!

en: Created by
fa_IR: ایجاد شده توسط

en: Creates a select field populated with Gravity Forms!
fa_IR: ایجاد یک زمینه انتخاب جمعیت با فرم های جذب!

en: Creating your own field type has never been easier! Unfortunately, version 3 field types are not compatible with version 4.
fa_IR: ایجاد نوع زمینه خود ساده تر شده است! متأسفانه انواع زمینه نسخه 3 با نسخه 4 سازگار نیست.

en: Custom Field Types
fa_IR: انواع زمینه سفارشی

en: Custom Fields
fa_IR: زمینه سفارشی

en: Custom field deleted.
fa_IR: زمینه سفارشی حذف شد.

en: Custom field updated.
fa_IR: زمینه سفارشی بروز شد.

en: Database Changes
fa_IR: تغییرات پایگاه داده

en: Date & Time Picker
fa_IR: چیننده تاریخ و زمان

en: Date Picker
fa_IR: چیننده تاریخ

en: Default Template
fa_IR: قالب پیش فرض

en: Default Value
fa_IR: مقدار پیش فرض

en: Define how to render html tags
fa_IR: تعریف چگونگی ترجمه به تگ های اچ تی ام ال

en: Define how to render html tags / new lines
fa_IR: تعریف چگونگی ترجمه به تگ های اچ تی ام ال / خطوط جدید

en: Delete
fa_IR: حذف کردن

en: Delete this Field
fa_IR: حذف این زمینه

en: Discussion
fa_IR: گفتگو

en: Display format
fa_IR: فرمت نمایش

en: Do to the sizable changes surounding Add-ons, field types and action/filters, your website may not operate correctly. It is important that you read the full
fa_IR: با ملاحظه تغییرات افزودنی های اطراف، انواع زمینه و عمل/ فیلترها، سایت شما ممکن است به درستی عمل نکند. این مهم است که شما راهنمای کامل را بخوانید.

en: Docs
fa_IR: اسناد

en: Done
fa_IR: انجام شده

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Download Add-ons
fa_IR: دانلود افزودنی

en: Download the Add-on plugin (.zip file) to your desktop
fa_IR: دانلود پلاگین افزودنی ( فایل زیپ ) در دسکتاپ شما

en: Download your activated Add-ons
fa_IR: دانلود افزودنی های فعال سازی شده شما

en: Drag and drop to reorder
fa_IR: بالا و پایین کشاندن برای دوباره مرتب کردن

en: Dummy
fa_IR: ساختگی

en: Duplicate
fa_IR: تکثیر

en: Duplicate this Field
fa_IR: تکثیر این زمینه

en: Each Add-on can be installed as a separate plugin (receives updates) or included in your theme (does not receive updates).
fa_IR: هر افزودنی را می توان به عنوان یک افزونه مجزا ( قابل بروزرسانی ) ویا موجود در قالب شما ( غیر قابل بروزرسانی ) نصب کرد.

en: Easier Development
fa_IR: توسعه آسان

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Field Group
fa_IR: ویرایش گروه زمینه

en: Edit File
fa_IR: ویرایش پرونده

en: Edit Image
fa_IR: ویرایش تصویر

en: Edit this Field
fa_IR: ویرایش این زمینه

en: Elements
fa_IR: عناصر

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email Field
fa_IR: زمینه ایمیل

en: Enter each choice on a new line.
fa_IR: هر انتخاب را در خط جدید وارد کنید.

en: Enter each default value on a new line
fa_IR: هر مقدار پیش فرض را در خط جدید وارد کنید

en: Enter your choices one per line
fa_IR: انتخاب های خود را در هر خط وارد کنید

en: Error
fa_IR: خطا

en: Excerpt
fa_IR: انتخاب کردن و جداکردن

en: Export
fa_IR: صادرکردن

en: Export Field Groups
fa_IR: صادر کردن گروه های زمینه

en: Export Field Groups to PHP
fa_IR: صادر کردن گروه های زمینه به فرمت پی اچ پی

en: Export to PHP
fa_IR: صادر کردن به فرمت PHP

en: Export to XML
fa_IR: صادر کردن به فرمت XML

en: Featured Image
fa_IR: ویژگی های تصویر

en: Field Groups
fa_IR: گروه های زمینه

en: Field Instructions
fa_IR: راهنمای زمینه

en: Field Key
fa_IR: کلید زمینه

en: Field Label
fa_IR: برچسب زمینه

en: Field Name
fa_IR: نام زمینه

en: Field Order
fa_IR: رتبه زمینه

en: Field Type
fa_IR: نوع زمینه

en: Field Types
fa_IR: انواع زمینه

en: Field group draft updated.
fa_IR: پیش نویس زمینه گروهی به روز رسانی شده است.

en: Field group published.
fa_IR: گروه زمینه منتشر شد

en: Field group restored to revision from %s
fa_IR: گروه زمینه ترمیم به تجدید نظر از %s

en: Field group saved.
fa_IR: گروه زمینه ذخیره شد.

en: Field group scheduled for.
fa_IR: گروه زمینه برنامه ریزی شده است برای.

en: Field group submitted.
fa_IR: گروه زمینه را مشاهده کنید.

en: Field group title is required
fa_IR: عنوان گروه زمینه مورد نیاز است

en: Field group updated.
fa_IR: گروه زمینه بروز شد.

en: Field groups are created in order <br />from lowest to highest
fa_IR: گروه های فیلد در حال ایجاد دستور <br/> از پایین ترین تا بالاترین نقطه هستند.

en: Field type does not exist
fa_IR: نوع زمینه وجود ندارد

en: Field&nbsp;Groups
fa_IR: گروه زمینه

en: Fields
fa_IR: زمینه ها

en: File
fa_IR: پرونده

en: File ID
fa_IR: شناسه پرونده

en: File Object
fa_IR: موضوع پرونده

en: File URL
fa_IR: آدرس پرونده

en: File Updated.
fa_IR: پرونده بروزرسانی شد.

en: Filter by post type
fa_IR: فیلتر شده توسط نوع پست

en: Filter by role
fa_IR: فیلتر توسط نقش

en: Filter from Taxonomy
fa_IR: فیلتر از طبقه بندی

en: Filters
fa_IR: فیلترها

en: Find addresses and coordinates of a desired location
fa_IR: یافتن آدرس و مختصات مکان مورد نظر

en: Flexible Content
fa_IR: محتوا انعطاف پذیر

en: Flexible Content Field
fa_IR: زمینه محتوای انعطاف پذیر

en: Follow
fa_IR: دنبال کردن

en: For each Add-on available, please perform the following:
fa_IR: برای هر افزودنی موجود لطفا کارهای زیر را انجام دهید :

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
fa_IR: برای کنترل بیشتر، شما ممکن است هر دو یک مقدار و برچسب شبیه به این را مشخص کنید:

en: Format
fa_IR: قالب

en: Formatting
fa_IR: قال بندی

en: Front Page
fa_IR: سر برگه

en: Full
fa_IR: کامل

en: Functions
fa_IR: توابع

en: Gallery Field
fa_IR: گالری زمینه

en: Getting Started
fa_IR: شروع

en: Gravity Forms Field
fa_IR: زمینه فرم های جذب

en: HTML
fa_IR: اچ تی ام ال

en: Hide on screen
fa_IR: مخفی نگه داشتن روی صفحه

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used. (the one with the lowest order number)
fa_IR: اگر چندین گروه زمینه در یک صفحه ویرایش ظاهر شوند، تنظیمات اولین گروه زمینه استفاده خواهد شد ( یکی با کمترین تعداد سفارش )

en: If you updated the ACF plugin without prior knowledge of such changes, please roll back to the latest
fa_IR: اگر شما افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته را بدون اگاهی از آخرین تغییرات بروزرسانی کردید لطفا به آخرین نسخه برگردید.

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Image ID
fa_IR: شناسه تصویر

en: Image Object
fa_IR: موضوع تصویر

en: Image URL
fa_IR: آدرس تصویر

en: Image Updated.
fa_IR: تصویر بروزرسانی شد.

en: Important
fa_IR: مهم

en: Imported field groups <b>will</b> appear in the list of editable field groups. This is useful for migrating fields groups between Wp websites.
fa_IR: گروه های زمینه وارد شده <b> <b/> به نظر می رسد در فهرست گروه های زمینه قابل ویرایش باشد. این برای مهاجرت گروه های زمینه بین وبسایت های وردپرسی مفید است.

en: Include in theme
fa_IR: شامل در قالب

en: Install WP import plugin if prompted
fa_IR: نصب پلاگین WP-Import در صورت درخواست

en: Installation
fa_IR: نصب

en: Installed
fa_IR: نصب شده

en: Instructions
fa_IR: راهنمایی

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
fa_IR: راهنمای نویسندگان. هنگام ارسال داده ها نشان داده شده است.

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Layout
fa_IR: چیدمان

en: Learn more
fa_IR: یادگیری بیشتر

en: Library
fa_IR: کتابخانه

en: Load & Save Terms to Post
fa_IR: بارگذاری و ذخیره شرایط پست

en: Load value based on the post's terms and update the post's terms on save
fa_IR: بارگذاری ارزش براساس شرایط پست و بروزرسانی شرایط پست در ذخیره کردن

en: Location
fa_IR: مکان

en: Location Field
fa_IR: مکان زمینه

en: Logged in User Type
fa_IR: خارج شده به عنوان کاربر

en: Max
fa_IR: حداکثر

en: Maximum posts
fa_IR: حداکثر ارسال ها

en: Maximum values reached ( {max} values )
fa_IR: حداکثر مقدار ها رسیده است ( (حداکثر) ارزش ها )

en: Media Attachment (Edit)
fa_IR: پیوست رسانه ( ویرایش )

en: Media attachment updated.
fa_IR: پیوست رسانه بروز شد.

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Message
fa_IR: پیام

en: Migrating from v3 to v4
fa_IR: مهاجرت از نسخه 3 به نسخه 4

en: Migrating your field types is easy, please
fa_IR: مهاجرت انواع زمینه شما آسان است، لطفا

en: Min
fa_IR: حداقل

en: Modifying field group options 'show on page'
fa_IR: گزینه های اصلاح گروه های زمینه ( نشان دادن در صفحه )

en: Modifying field option 'taxonomy'
fa_IR: گزینه اصلاح زمینه ( طبقه بندی )

en: Move to trash. Are you sure?
fa_IR: انتقال به زباله دان، مطمئنید؟

en: Moving user custom fields from wp_options to wp_usermeta'
fa_IR: حرکت زمینه های سفارشی کاربر از wp_options به wp_usermeta '

en: Multi Select
fa_IR: چند انتخاب

en: Multiple Values
fa_IR: چندین ارزش

en: Name
fa_IR: نام

en: Navigate to
fa_IR: حرکت به

en: Navigate to Tools &raquo; Import and select WordPress
fa_IR: حرکت به ابزار >> وارد کنید و وردپرس را انتخاب کنید

en: New Field
fa_IR: زمینه جدید

en: New Field Group
fa_IR: گروه زمینه جدید

en: New Field Types
fa_IR: انواع زمینه های جدید

en: No
fa_IR: خیر

en: No ACF groups selected
fa_IR: هیچ گروه زمینه سفارشی پیشرفته انتخاب نشده است.

en: No Field Groups found
fa_IR: گروه زمینه ای یافت نشد

en: No Field Groups found in Trash
fa_IR: گروه زمینه ای در زباله دان یافت نشد

en: No File Selected
fa_IR: پرونده ای انتخاب نشده است

en: No Metabox
fa_IR: بدون متاباکس

en: No field groups were selected
fa_IR: گروه زمینه انتخاب نشده است

en: No fields. Click the <strong>+ Add Field</strong> button to create your first field.
fa_IR: زمینه وجود ندارد. روی دکمه ( اضافه کردن زمینه + ) کلیک کنید تا اولین زمینه شما ساخته شود.

en: No files selected
fa_IR: پرونده ای انتخاب نشده است.

en: No image selected
fa_IR: تصویری انتخاب نشده است

en: No images selected
fa_IR: تصویری انتخاب نشده است

en: No toggle fields available
fa_IR: بدون زمینه های آمار بازدید در دسترس

en: None
fa_IR: هیچ کدام

en: Normal
fa_IR: عادی

en: Notes
fa_IR: یادداشت ها

en: Number
fa_IR: شماره

en: Once the plugin has been uploaded and installed, click the 'Activate Plugin' link
fa_IR: هنگامی که یک افزونه آپلود و نصب شده است، بر روی لینک "فعال کردن افزونه" کلیک کنید

en: Options
fa_IR: تنظیمات

en: Options Page
fa_IR: صغحه تنظیمات

en: Order No.
fa_IR: شماره سفارش

en: Other
fa_IR: دیگر

en: Overview
fa_IR: بازنگری

en: Page
fa_IR: برگه

en: Page Link
fa_IR: لینک برگه

en: Page Parent
fa_IR: برگه مادر

en: Page Template
fa_IR: برگه الگو

en: Page Type
fa_IR: نوع برگه

en: Parent Page (has children)
fa_IR: مادر برگه ( دارای فرزند )

en: Password
fa_IR: رمز

en: Password Field
fa_IR: رمز زمینه

en: Paste into your functions.php file
fa_IR: کپی کردن در فایل functions.php شما

en: Please note that all text will first be passed through the wp function
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید که تمام متن را برای اولین بار از طریق تابع وردپرس انتقال دهید.

en: Please note that if you export and register field groups within the same WP, you will see duplicate fields on your edit screens. To fix this, please move the original field group to the trash or remove the code from your functions.php file.
fa_IR: لطفا توجه داشنه باشید که اگر شما صادرات و ثبت نام گروه های زمینه را در داخل وردپرس انجام دهید، ما تکثیر زمینه ها را در صفحات ویرایشتان خواهید دید. برای تعمیر کردن این، لطفا حرکت دهید گروه زمینه اورجینال را به زباله دان یا کد را از پرونده functions.php بردارید.

en: Plugins > Add New > Upload
fa_IR: افزونه ها >> افزودن >> آپلود

en: Position
fa_IR: موقعیت

en: Post
fa_IR: نوشته

en: Post Category
fa_IR: دسته بندی نوشته

en: Post Format
fa_IR: نوع نوشته

en: Post Object
fa_IR: موضوع نوشته

en: Post Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی نوشته

en: Post Title
fa_IR: عنوان نوشته

en: Post Type
fa_IR: نوع نوشته

en: Post Type Select
fa_IR: انتخاب نوع نوشته

en: Post updated
fa_IR: نوشته بروزرسانی شد

en: Posts Page
fa_IR: برگه نوشته ها

en: Potential Issues
fa_IR: مسائل بالقوه

en: Preview Size
fa_IR: اندازه قبلی

en: Preview draft is now working!
fa_IR: پیش پیش نویس در حال حاضر در حال کار است!

en: Previously, all Add-ons were unlocked via an activation code (purchased from the ACF Add-ons store). New to v4, all Add-ons act as separate plugins which need to be individually downloaded, installed and updated.
fa_IR: پیش از این، همه ی افزودنی ها با یک کد فعال سازی ( خریداری شده از طریق فروشگاه افزودنی های افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته ) باز شده اند. چیز جدید در نسخه 4 این است که همه اعمال افزودنی ها جداگانه است و باید به طور جداگانه دریافت، نصب و بروزرسانی شوند.

en: Purchase & Install
fa_IR: خرید و نصب

en: Radio Button
fa_IR: دکمه رادیویی

en: Radio Buttons
fa_IR: دکمه های رادیویی

en: Read documentation for this field
fa_IR: خواندن مستندات برای این زمینه

en: Really Important!
fa_IR: واقعا مهم!

en: Red
fa_IR: قرمز

en: Registered field groups <b>will not</b> appear in the list of editable field groups. This is useful for including fields in themes.
fa_IR: گروه های زمینه ثبت نام شده <b>نخواهد شد</b> به نظر می رسد در لیست گروه های زمینه قابل ویرایش است. این برای زمینه های راهنمایی در قالب ها مفید است.

en: Relational
fa_IR: وابستگی

en: Relationship
fa_IR: ارتباط

en: Remove
fa_IR: برداشتن

en: Repeater Field
fa_IR: زمینه تکرارکننده

en: Required?
fa_IR: آیا لازم است؟

en: Resources
fa_IR: منبع

en: Return Value
fa_IR: مقدار برگشتی

en: Revisions
fa_IR: تجدید نظر

en: Rules
fa_IR: قوانین

en: Save 'other' values to the field's choices
fa_IR: ذخیره مقادیر دیگر برای انتخاب های زمینه

en: Save format
fa_IR: فرمت ذخیره

en: Save the .xml file when prompted
fa_IR: ذخیره پرونده XML زمانی که درخواست داده می شود

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search Field Groups
fa_IR: جستجوی گروه زمینه

en: Search...
fa_IR: جستجو . . .

en: See the full changelog
fa_IR: دیدن تغییرات کامل

en: See what's new in
fa_IR: چه چیز جدیدی در

en: Select
fa_IR: انتخاب

en: Select File
fa_IR: انتخاب پرونده

en: Select Image
fa_IR: انتخاب تصویر

en: Select field group(s) from the list and click "Create PHP"
fa_IR: گروه های زمینه را از لیست انتخاب کنید و روی دکمه   /*ایجاد پی اچ پی/*   کلیک کنید.

en: Select field group(s) from the list and click "Export XML"
fa_IR: گروه های زمینه را از لیست انتخاب کنید روی دکمه ( صادرکردن به فرمت XML ) کلیک کنید

en: Select multiple values?
fa_IR: آیا چندین مقدار انتخاب شود؟

en: Select the field groups to be exported
fa_IR: انتخاب گروه های زمینه برای صادر شدن

en: Select your user and ignore Import Attachments
fa_IR: کاربر خود را انتخاب کنید و پرونده های پیوست واردات را رد کنید.

en: Selected elements will be displayed in each result
fa_IR: عناصر انتخاب شده در هر نتیجه نمایش داده خواهد شد

en: Send Trackbacks
fa_IR: ارسال بازتاب ها

en: Show Field Key:
fa_IR: نمایش کلید زمینه :

en: Show Media Upload Buttons?
fa_IR: آیا دکمه های آپلود رسانه ای نمایش داده شوند؟

en: Show a different month
fa_IR: نمایش یک ماه مختلف

en: Show this field group if
fa_IR: نمایش این گروه زمینه اگر

en: Show this field when
fa_IR: نمایش این زمینه موقعی که

en: Side
fa_IR: کنار

en: Single Value
fa_IR: تکارزش

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
fa_IR: تک کلمه، بدون فاصله و خط تیره مجاز است.

en: Slug
fa_IR: آهسته حرکت کردن ( مثل حلزون حرکت کردن )

en: Specifies the legal number intervals
fa_IR: مشخص کردن تعداد فواصل حقوقی

en: Specifies the maximim value allowed
fa_IR: مشخص کردن بیشترین مقدار مجاز

en: Specifies the minimum value allowed
fa_IR: مشخص کردن کمترین مقدار مجاز

en: Standard Metabox
fa_IR: متاباکس استاندارد

en: Step
fa_IR: قدم زدن

en: Style
fa_IR: شیوه

en: Tab
fa_IR: بند ( باریکه، برگه )

en: Tags
fa_IR: تگ ها

en: Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی

en: Taxonomy Field
fa_IR: زمینه طبقه بندی

en: Taxonomy Term (Add / Edit)
fa_IR: طبقه بندی دوره ( افزودن / ویرایش )

en: Term ID
fa_IR: شناسه دوره

en: Term Object
fa_IR: موضوع دوره

en: Text
fa_IR: متن

en: Text &amp; HTML entered here will appear inline with the fields
fa_IR: متن و اچ تی ام ال وارد شده در این جا در خط و با زمینه ها ظاهر خواهد شد.

en: Text Area
fa_IR: محل متن

en: Thank You
fa_IR: از شما متشکرم

en: Thank you for updating to the latest version!
fa_IR: از شما برای بروزرسانی به آخرین نسخه سپاسگزاریم!

en: That's it! Happy WordPressing
fa_IR: با خوشحالی با وردپرس کار کنید

en: The Add-on is now installed and activated!
fa_IR: افزودنی الآن نصب و فعال سازی شده است!

en: The Advanced Custom Fields plugin can be included within a theme. To do so, move the ACF plugin inside your theme and add the following code to your functions.php file:
fa_IR: افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته می تواند در داخل یک قالب شامل شود. برای انجام این کار، افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته را در داخل قالبتان قرار دهید و کد زیر را به فایل functions.php تان اضافه کنید :

en: The following Add-ons are available to increase the functionality of the Advanced Custom Fields plugin.
fa_IR: افزودنی های زیر برای افزایش قابلیت های افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته در دسترس هستند.

en: The following Add-ons have been detected as activated on this website.
fa_IR: افزودنی های زیر شناسایی شده اند تا در این وبسایت فعال شوند.

en: This bug has been squashed along with many other little critters!
fa_IR: این اشکال همراه با بسیاری از اشکالات دیگر از بین رفته اند.

en: This format will be seen by the user when entering a value
fa_IR: این قالب توسط کاربر هنگام ورود به یک ارزش ( مقدار ) دیده خواهد شد.

en: This format will determin the value saved to the database and returned via the API
fa_IR: این فرمت تعیین خواهد کرد مقدار ذخیره شده دیتابیس را و از طریق API بازگشت داده می شود.

en: This page will assist you in downloading and installing each available Add-on.
fa_IR: این برگه به شما در دانلود و نصب هر افزودنی موجود کمک خواهد کرد.

en: This website does not use premium Add-ons and will not be affected by this change.
fa_IR: این وبسایت از افزودنی های ویژه استفاده نمی کند و با این تغییرات تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.

en: This website uses premium Add-ons which need to be downloaded
fa_IR: این وبسایت از افزودنی های ویژه استفاده می کند که به دانلود نیاز دارند.

en: Thumbnail
fa_IR: بند انگشتی

en: Title
fa_IR: عنوان

en: To activate any Add-ons, edit and use the code in the first few lines.
fa_IR: ویرایش و استفاده از کد در تعداد کمی از اولین خطوط برای فعال سازی افزودنی ها.

en: To remove all visual interfaces from the ACF plugin, you can use a constant to enable lite mode. Add the following code to your functions.php file <b>before</b> the include_once code:
fa_IR: برای حذف همه ی رابط های بصری از افزونه زمینه های سفارشی پیشرفته، شما می توانید به طور ثابت برای فعال کردن حالت مطلب استفاده کنید. کد زیر را به فایل functions.php خود قبل از کد include_once اضافه کنید:

en: Today
fa_IR: امروز

en: Toolbar
fa_IR: نوار ابزار

en: Top Level Page (parent of 0)
fa_IR: برگه سطح بالا ( مادر از 0 )

en: True / False
fa_IR: درست / نادرست

en: Tutorials
fa_IR: آموزش

en: Update
fa_IR: بروزرسانی

en: Update File
fa_IR: بروزرسانی پرونده

en: Update Image
fa_IR: بروزرسانی تصویر

en: Upgrade
fa_IR: بروز رسانی

en: Upload and import your exported .xml file
fa_IR: آپلود و وارد کردن پرونده XML صادر شده شما

en: Uploaded to post
fa_IR: آپلود شده در پست

en: Use the uploader to browse, select and install your Add-on (.zip file)
fa_IR: استفاده از آپلود کننده برای مرور، انتخاب و نصب افزودنی شما ( فایل زیپ )

en: User
fa_IR: کاربر

en: User (Add / Edit)
fa_IR: کاربر (افزودن / ویرایش)

en: User Field
fa_IR: زمینه کاربر

en: Validation Failed. One or more fields below are required.
fa_IR: اعتبار سنجی شکست خورد. یک یا چند زمینه های زیر مورد نیاز است.

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: View Field Group
fa_IR: مشاهده گروه زمینه

en: Vote
fa_IR: رای

en: Week Starts On
fa_IR: هفته شروع می شود در

en: Welcome to Advanced Custom Fields
fa_IR: به زمینه های سفارشی پیشرفته خوش آمدید.

en: What's new
fa_IR: چه چیزی جدید است

en: What’s New
fa_IR: چه چیزی جدید است

en: Without you all, this release would not have been possible!
fa_IR: بدون همه ی شما، انتشار این نسخه امکان پذیر نبود.

en: Wysiwyg Editor
fa_IR: ویرایشگر بصری

en: Yes
fa_IR: بله

en: You can use multiple tabs to break up your fields into sections.
fa_IR: شما می توانید از چندین تب برای تفکیک زمینه های خود به بخش استفاده کنید.

en: all
fa_IR: همه

en: and
fa_IR: و

en: any
fa_IR: هیچ

en: auto &lt;br /&gt;
fa_IR: <br>خودکار<br/>

en: blue : Blue
fa_IR: آبی : آبی

en: checked
fa_IR: بررسی

en: copy
fa_IR: کپی

en: credits
fa_IR: اعتبارات

en: eg. Show extra content
fa_IR: به عنوان مثال : نمایش محتوای اضافی

en: eg: #ffffff
fa_IR: به عنوان مثال : #ffffff

en: follow this tutorial
fa_IR: دنبال کردن این آموزش

en: guide to view the full list of changes.
fa_IR: راهنما برای دیدن لیست کاملی از تغییرات.

en: is equal to
fa_IR: برابر است با

en: is more polished and enjoyable than ever before. We hope you like it.
fa_IR: بهتر و لذت بخش تر از هر زمان دیگری است. ما امیدواریم که شما آن را دوست بدارید.

en: is not equal to
fa_IR: برابر نیست با

en: jQuery date & time picker
fa_IR: چیننده تاریخ و زمان jQuery

en: jQuery date formats
fa_IR: فرمت های تاریخ از JQuery

en: of this plugin.
fa_IR: از این افزونه.

en: or
fa_IR: یا

en: read this guide
fa_IR: خواندن این راهنمایی

en: red : Red
fa_IR: قرمز : قرمز

en: these rules are met
fa_IR: این قانون ها گذشته هستند.

en: to find the updated naming convention.
fa_IR: پیداکردن بروزرسانی نامگذاری قرارداد.

en: to learn more.
fa_IR: برای کسب اطلاعات بیشتر.

en: uploaded to this post
fa_IR: آپلود شده در این پست

en: version
fa_IR: نسخه

en: version 3
fa_IR: نسخه 3
