Easy AdSenser - en to uk_UA translation catalogue (132 entries)

en:  %s uses the excellent Javascript/DHTML tooltips by %s
uk_UA: %s використовує відмінну Javascript/DHTML підказки з %s

en: (Adds a Google Search Box to your sidebar)
uk_UA: (Додає у вікно пошуку Google на бічну панель)

en: (Appears in the Sidebar as Widgets)
uk_UA: (Відображається в бічній панелі у вигляді віджетів)

en: (Appears in the Sidebar as a Widget)
uk_UA: (Відображається в бічній панелі у вигляді віджета)

en: (Appears near the beginning of the post)
uk_UA: (З'являється поруч початку поста)

en: (Appears near the end of the post)
uk_UA: (Зявляється в конці посту)

en: (Appears near the middle of the post)
uk_UA: (З'являється ближче до середини посту)

en: (Consider showing at least one link.)
uk_UA: (Розгляньте показ принаймні однієї ланки.)

en: (Title of the Google Search Widget)
uk_UA: (Назва Google пошуковий віджет)

en: (Where to show?)
uk_UA: (Де показати?)

en: A few easy steps to setup %s
uk_UA: Кілька простих кроків для встановлення %s

en: Above Footer
uk_UA: Над підвалом

en: Above Header
uk_UA: Над Заголовком

en: Ad Alignment
uk_UA: Ad Вирівнювання

en: Ad Blocks in Your Posts
uk_UA: Рекламні блоки в ваших постах

en: AdSense Link-Units Text
uk_UA: AdSense Посилання-Одиниць Тексту

en: AdSense Widget Text
uk_UA: AdSense Віджет Текст

en: Align Left
uk_UA: Вирівняти Зліва

en: Align Right
uk_UA: По правому краю

en: All &lt;code&gt;&amp;lt;div&amp;gt;&lt;/code&gt;s that &lt;em&gt;Easy AdSense&lt;/em&gt; creates have the class attribute &lt;code&gt;adsense&lt;/code&gt;. Furthermore, they have class attributes like &lt;code&gt;adsense-leadin&lt;/code&gt;, &lt;code&gt;adsense-midtext&lt;/code&gt;, &lt;code&gt;adsense-leadout&lt;/code&gt;, &lt;code&gt;adsense-widget&lt;/code&gt; and &lt;code&gt;adsense-lu&lt;/code&gt; depending on the type. You can set the style for these classes in your theme &lt;code&gt;style.css&lt;/code&gt; to control their appearance.&lt;br /&gt;If this is all Greek to you, please leave the option unchecked.
uk_UA: Всі &lt;код&gt;&amp;lt;div&amp;gt;&lt;/code&gt; &lt;em&gt;зручний AdSense&lt;/em&gt; створює мати атрибут class &lt;код&gt;adsense&lt;/code&gt;. Крім того, вони мають атрибути класу, як &lt;код&gt;adsense-б&lt;/code&gt; &lt;код&gt;adsense-midtext&lt;/code&gt; &lt;код&gt;adsense-вивідний&lt;/code&gt; &lt;код&gt;adsense-віджет&lt;/code&gt; &lt;код&gt;adsense-lu&lt;/code&gt в залежності від виду. Ви можете задати стиль для цих класів у темі &lt;код&gt;style.css&lt;/code&gt; контролювати їх появу.&lt;br /&gt;якщо це все грецького вам, будь ласка, залиште прапорець невідміченим.

en: All-in-One AdSense Control
uk_UA: Єдиный Контроль AdSense

en: Allow ad blocks in feeds. [Please report any problems with this option.]
uk_UA: Дозвольте ad блоки у живленні. [Будь ласка допові будь-які проблеми з цим вибором.]

en: Any number of ad blocks (At your own risk!)
uk_UA: Будь-яка кількьсть рекламних блоків (на свій страх і ризик!)

en: Archive Pages
uk_UA: Архив сторінок

en: Ask a support question (in English or French only) via ezSupport @ $0.95
uk_UA: Задати питання підтримки (англійською або французькою мовами) через ezSupport @ $0.95

en: Attachment Page
uk_UA: Додатки сторінок

en: Beginning of Post
uk_UA: Початок повідомлення

en: Below Footer
uk_UA: Під підвалом

en: Below Header
uk_UA: Нижче заголовка

en: Buy %s Pro for $ %s. PayPal payment. Instant download.
uk_UA: Купити %s Pro за $ %s. Оплата через систему PayPal. Миттєва завантаження.

en: Category Pages
uk_UA: категорії сторінок

en: Center
uk_UA: Центр

en: Check out my other plugin and PHP efforts:
uk_UA: Перевірити мої інші плагін та PHP зусилля:

en: Clean Database
uk_UA: Очищение базы данных

en: Click the link to hide this box. After clicking this link, please remember to save your options to hide this box for good.
uk_UA: Натисніть на посилання, щоб приховати це вікно. Після натискання на цю посилання, пам'ятайте, щоб зберегти свій вибір, щоб приховати це вікно для хорошого.

en: Continue using the Lite version, and hide this message. After clicking this button, please remember to save your options to hide this box for good.
uk_UA: Продовжити використання Lite версії, і приховати це повідомлення. Після натискання на цю кнопку, будь ласка, не забудьте зберегти ваш функції, щоб приховати це вікно для хорошого.

en: Credits
uk_UA: кредити

en: Custom Title:
uk_UA: Назва користувача

en: Cut and paste the AdSense code into the boxes below, deleting the existing text.
uk_UA: Вырезать и вставить код AdSense в полях внизу, удаляя существующий текст.

en: Database has been cleaned. All your options for this plugin (for all themes) have been removed.
uk_UA: База даних була прибрана. Всі ваші налаштування для даного плагіна (для всіх темах) були видалені.

en: Decide how to align and show the code in your blog posts.
uk_UA: Не показувати посилання на мій блог в будь-якому місці (ви впевнені?!)

en: Discard all your changes and load defaults. (Are you quite sure?)
uk_UA: Отменить все изменения и загрузить настройки по умолчанию. (Вы уверены?)

en: End of Page
uk_UA: Кінець сторінки

en: End of Post
uk_UA: Кінець посту

en: Error locating the admin page!
    Ensure admin.php exists, or reinstall the plugin.
uk_UA: Помилка при пошуку на сторінці admin!
    Забезпечення admin.php існує, або перевстановити плагін.

en: Force Mid-post Ad
uk_UA: Группа оголошень в  середині поста

en: Front Page
uk_UA: Головна сторінка

en: Generate AdSense code (from http://adsense.google.com &rarr; AdSense Setup &rarr; Get Ads).
uk_UA: Генерировать AdSense код (от http://adsense.google.com → Настройка AdSense → Получить объявления).

en: Get the Pro version now!
uk_UA: Отримати Pro версію прямо зараз!

en: Go to Plugins
uk_UA: Перейти до сторінки плагіну

en: Google Policy says that you may not direct user attention to the ads via arrows or other graphical gimmicks. Please convince yourself that showing a mouseover decoration does not violate this Google statement before enabling this option.
uk_UA: Google політика говорить, що вам може не привертати увагу користувачів на оголошення за допомогою стрілок і інших графічних прийомів. Будь ласка, переконайте себе, що показ при наведенні курсору прикраси не порушувати дану заяву Google перед включенням цієї опції.

en: Google Search Widget
uk_UA: Віджет пошуку в Google

en: Hide Title
uk_UA: Приховати Заголовок

en: Home Page
uk_UA: Домашня сторінка

en: Home Page and Front Page are the same for most blogs
uk_UA: Домашній сторінці та Front Page однакові для більшості блогів

en: How to Control AdSense on Each Post
uk_UA: Як керувати AdSense в Кажному Посту

en: How to Set it up
uk_UA: Як установити його

en: If you need help with %s, please read the FAQ section on the $link page. It may answer all your questions.
uk_UA: Якщо вам потрібна допомога з %s, прочитайте, будь ласка, розділ FAQ на $сторінки посилання. Він може відповісти на всі Ваші запитання.

en: If you want to use the widgets, drag and drop them at %s Appearance (or Design) &rarr; Widgets %s
uk_UA: Якщо ви хочете використовувати віджети, перетягніть їх на %s виникнення (або дизайн) і пропускати основи; віджети %s

en: Instructions
uk_UA: Інструкції

en: Kill this plugin. (Are you quite sure?)
uk_UA: Вбити цей плагін. (Ви цілком впевнені?)

en: Lead-in AdSense Text
uk_UA: Ввод текстового AdSense

en: Link Unit Title:
uk_UA: Назва блока силок:

en: Link Units?
uk_UA: Блоки силок?

en: Link-backs to
uk_UA: Посилання повернутися до

en: Margin:
uk_UA: Межа:

en: Mid-Post AdSense Text
uk_UA: AdSense текст в середині повідомлення

en: Min. Word Count
uk_UA: Мінімальна кількість слів

en: My Books -- on Physics, Philosophy, making Money etc:
uk_UA: Мої книги – з фізики, філософії, робить гроші тощо:

en: Need to control ad blocks on each post?
uk_UA: Необхідність управління рекламними блоками на кожному посту?

en: No ad blocks in posts.
uk_UA: НЕма рекламних блоків в повідомленнях.

en: No wrap
uk_UA: Без обтікання

en: Number of Link Units widgets (&le; 3) [Google serves only three]:
uk_UA: Кількість блоків посилань віджети (&le; 3) [Google пропонує тільки три]:

en: Ok, all your settings have been discarded!
uk_UA: Ок, всі налаштування були відкинуті!

en: One ad block.
uk_UA: Один блок повідомлень

en: Option on Google Policy
uk_UA: Опції в політиці Google

en: Options (for the %s theme)
uk_UA: Опції (для %s теми)

en: Or, if you still need help, you can raise a support ticket.
uk_UA: Або, якщо вам як і раніше потрібна допомога, ви можете підняти в службу підтримки.

en: Other Options
uk_UA: Інші опції

en: Pages (Ads only on Posts)
uk_UA: Сторінки (оголошення на пости)

en: Pages that come up when you click on category names
uk_UA: Сторінки, які приходять, коли Ви натиснете на назву категорії

en: Pages that come up when you click on tag names
uk_UA: Сторінки, які приходять, коли ви натискаєте на імена тегів

en: Pages that come up when you click on year/month archives
uk_UA: Сторінки, які приходять, коли ви натискаєте на рік/місяць архівів

en: Pages that show attachments
uk_UA: Сторінки,які показують вкладки

en: Position:
uk_UA: Положення:

en: Post Lead-out AdSense Text
uk_UA: Повідомлення що виводить AdSensr текст

en: Prioritize sidebar widget. (Always shows the widget, if enabled.)
uk_UA: Пріоритети бічній панелі віджетів. (Завжди відображає віджет, якщо вона включена.)

en: Save Changes
uk_UA: Сохранить изменения

en: Save the options, and you are done!
uk_UA: Зберегти параметри і все готово!

en: Search Title
uk_UA: Назва пошуку

en: Settings
uk_UA: Параметри

en: Settings Updated.
uk_UA: Налаштування Оновлені.

en: Show a Google AdSense block in your sidebar as a widget
uk_UA: Показувати блок Google AdSense на бічній панелі у вигляді віджета

en: Show a Google Links Unit in your sidebar as a widget
uk_UA: Показувати посилання Google блок у вашій бічній панелі у вигляді віджета

en: Show a Google Search Box in your sidebar as a widget
uk_UA: Показати вікно пошуку Google на бічну панель у вигляді віджета

en: Show a border around the ads?
uk_UA: Показати рамку навколо обяви?

en: Show a link under every ad block.
uk_UA: Показувати посилання під кожен рекламний блок.

en: Show no links to my blog anywhere (Are you sure?!)
uk_UA: Не показывать никаких линков моему блогу где-нибудь (Вы уверены?!)

en: Show the link at the bottom of your blog page.
uk_UA: Показувати посилання внизу сторінки блогу.

en: Show the link only under the first ad block.
uk_UA: Показувати посилання тільки під перший рекламний блок.

en: Show the same border on the link units too?
uk_UA: Подивитися ж на кордоні блоків посилань?

en: Show the same border on the sidebar widget as well?
uk_UA: Показати кордон на бічній панелі віджетів?

en: Show:
uk_UA: Показати:

en: Sidebar Widgets, Link Units or Google Search
uk_UA: Бічній панелі віджетів, блоки посилань Google або пошуку

en: Sponsored Links
uk_UA: Рекламні Посилання

en: Stay Lite
uk_UA: Залишити Лайт версію

en: Suppress AdSense Ad Blocks on:
uk_UA: Подавляти Блоки Оголошень AdSense на:

en: Suppress Lead-in Ad
uk_UA: Придушити введення оголошення

en: Suppress Lead-out Ad
uk_UA: Приглушення виводу повідомлення

en: Suppress Link Units
uk_UA: Придушити Блоки Посилань

en: Suppress Mid-post Ad
uk_UA: Подавить разміщення в середині посту

en: Suppress Search Box
uk_UA: Придушити Поле Пошуку

en: Suppress Widget
uk_UA: Придушити Віджет

en: Suppress in-line styles (Control ad-blocks using style.css)
uk_UA: Придушити вбудовані стилі (контроль ат,-блоків з використанням style.css)

en: Tag Pages
uk_UA: Тэг сторінок

en: Take a look at the Google policy option, and other options. The defaults should work.
uk_UA: Подивіться на Google параметр політики, і інші варіанти. Значення за замовчуванням повинні працювати.

en: Text-wrapped
uk_UA: Рядки тексту

en: The <b>Database Cleanup</b> button discards all your AdSense settings you have saved so far for <b>all</b> the themes, including the current one. Use it only if you know that you won't be using these themes. Please be careful with all database operations -- keep a backup.
uk_UA: <B>очищення бази даних</b> кнопка вилучає всі ваші налаштування AdSense ви зберегли, так ще і <b></b> теми, включаючи поточний. Використовуйте його тільки якщо ви знаєте, що Ви не будете використовувати ці теми. Будь ласка, будьте уважні і всі операції з базою даних -- зберігати резервні копії.

en: The <b>Uninstall</b> button really kills %s after cleaning up all the options it wrote in your database. This is your only warning! Please be careful with all database operations -- keep a backup.
uk_UA: <B>видалити</b> кнопка насправді вбиває %s після очищення всіх варіантів він писав в базі даних. Це тобі попередження! Будь ласка, будьте уважні і всі операції з базою даних -- зберігати резервні копії.

en: This <b>Reset Options</b> button discards all your changes and loads the default options. This is your only warning!
uk_UA: Це <b>скидання налаштувань</b> кнопка вилучає всі зміни і завантажує параметри за замовчуванням. Це тобі попередження!

en: This plugin can be deactivated now.
uk_UA: Цей плагін може бути відключений зараз.

en: Three ad blocks (including the side bar widget, if enabled).
uk_UA: Три рекламних блоку (в тому числі бічній панелі віджетів, якщо вона включена).

en: Two ad blocks.
uk_UA: Два блока повідомлень

en: Uninstall
uk_UA: Удаление

en: Using our ezSupport Ticket System.
uk_UA: Використовуючи нашу ezsupport Систему Квитка.

en: Widget Title:
uk_UA: Заголовок Віджета:

en: Widget?
uk_UA: Вsджет?

en: Widgets for Your Sidebars
uk_UA: Віджети для вашого Сайдбара

en: You are using %s (V %s)
uk_UA: Ви використовуєте %s (V %s)

en: [Appears in your posts and pages]
uk_UA: [Зявляються в ваших повідомленнях і сторінках]rn

en: [Request Paid Support]
uk_UA: [Запитом Платна Підтримка]

en: [See <a href="widgets.php"> Appearance (or Design) &rarr; Widgets</a>]
uk_UA: [Див <a href="widgets.php"> вигляд (або дизайн) &rarr; віджети</a>]
